RE: Tetovaže (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


branki* -> RE: Tetovaže (28.8.2014 8:46:10)

ja sam dugo bila bas protivnik tetovaza,ne u smislu da me nervira kad se neko tetovira,nego se ja nikad ne bih tetovirala...prosle godine sam bila zagrizena da uradim jednu sa unutrasnje strane zgloba,tekst mali vezan za mog sina i sve kao idem i idem i nikako.sad vec nemam ni kad da razmisljam o tome...a,s druge strane,ipak radim u skoli,mozda ne bi bilo primereno,ipak se na tom mestu vidi.




emicaa -> RE: Tetovaže (28.8.2014 8:51:59)

Ja dobijem osip kad vidim da neko posle par mjeseci veze uradi ime momka,ne bih nikad uradi ime mm a kamoli to...a ima baš dosta profesija gdje nije pametno imati nešto na vidljivom mjestu.




doktorkakristal -> RE: Tetovaže (28.8.2014 9:01:06)

ja volim male neprimetne i crnobele tetovaze,ja imam zelju da uradim jednu na nekom skrivenom mestu,al nikako da se odlucim definitivno




wivern -> RE: Tetovaže (28.8.2014 9:04:23)

Ja imam dve tetovaze, jednu na ramenu-zmaja i jednu na zglobu noge. Jedino sto ne volim od tetovaza su imena i kad neko od sebe napravi spomenik tj ljudski likovi na grudima. Meni se licno to ne dopada.




branki* -> RE: Tetovaže (28.8.2014 9:11:33)

meni se ne dopadaju tribali(je l se tako zove?),ono kao one bodljikave zice oko misice.a,jedno vreme to bilo ultra popularno i moderno.sad je bzv.




mtajcica83 -> RE: Tetovaže (28.8.2014 22:18:41)

Ja imam tetovazu, malu, na lijevom ramenu, pisano slovo A koje je pocetno slovo imena mog sina, i u tom A je i srce..[sm=9nebesa.gif]




Plavusa34 -> RE: Tetovaže (7.3.2015 12:59:54)

Svidajum mi se do jedne mere ne treba preterivati al ih nemam[sm=smiley13.gif]




veselicaa -> RE: Tetovaže (7.3.2015 13:02:54)

Moj muz ima jednu na ledjima,ja bih bas htela jednu na zglobu ruke ali nikako da stignem da odem.Inace nemam nista protiv ako su "ukusne" i nema ih previse




Mala Elena -> RE: Tetovaže (7.3.2015 13:29:10)

Wiv, kao sto je jedna amaterka ( pevacica) istetovirala na ledjima Cecu Arkanovu [sm=smiley22.gif]
Volim neku manju tetovazicu , moze i neki stih . Najvise mi se dopada ispod ramena kod kljucne kosti , za sada.




Bibilib -> RE: Tetovaže (7.3.2015 13:31:32)

Volim male tetovaze koje u nekim prilikama mozes da sakrijes i nisam ljubitelj velikih,prosto mi ruzno deluje kada zauzme pola ruke ili cela ledja...




Žapkić -> RE: Tetovaže (7.3.2015 15:37:29)

Ja planiram da sebe "častim " jednom tetovazom. U opticaju imam 3-4 motiva, pa se dvoumim, a i još se nisam odlučila za mesto.[sm=smiley36.gif] Mora da bude na nekom delu gde koza stari slabije i sporije, jer će, ukoliko je stavim negde gde koza brze stari, vremenom izgledati jako ruzno...
Još sam neodlučna šta i gde, ali biće, biće...[sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Tetovaže (7.3.2015 15:57:29)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Wiv, kao sto je jedna amaterka ( pevacica) istetovirala na ledjima Cecu Arkanovu [sm=smiley22.gif]

A ona sto je na ledjima istetovirala cecu i njenog sina koji se zove isto kao i cecin- Veljko?!?! Tj po njemu je i dobio ime, zlo i naopako.
Izvinjavam se onima koji to vole, ja se licno zgrazavam time.




Žapkić -> RE: Tetovaže (7.3.2015 16:59:11)


IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Wiv, kao sto je jedna amaterka ( pevacica) istetovirala na ledjima Cecu Arkanovu [sm=smiley22.gif]

A ona sto je na ledjima istetovirala cecu i njenog sina koji se zove isto kao i cecin- Veljko?!?! Tj po njemu je i dobio ime, zlo i naopako.
Izvinjavam se onima koji to vole, ja se licno zgrazavam time.


WTF??? OMG!!!
Ja jedino mogu da razumem da neko istetovira ime ili lik svog deteta (ili nekog bližnjeg svog), a istetovirati tamo neke (čitaj-debile)-to mi je malo bolesno... Neka me ne shvati niko pogrešno, ali to je moje mišljenje...




mama krava -> RE: Tetovaže (7.3.2015 23:14:32)

Ja sam pre 15 god uradila iznad guze leptira, malog 5x5 cm...jako mi se svidela simetrija, a mesto je tako da moze da se sakrije bez problema. Nisam se nikada pokajala, i sada je dozivljavam kao deo tela. Ne bih ih vise radila,...
A pre neki dan, videla me cerka dok sam se presvlacila i pita sto sam bas tu nacrtala leptita... Bolje da sam to uradila negde na glavi...npr na celu ili obrazu!!! Kukuuuuu...kakve li ce ona da ima ideje kad dodje vreme da se ona "ukrasava"? Ne smem ni da pomislim!!!




Žapkić -> RE: Tetovaže (8.3.2015 0:44:29)

ahahahahaha... Moj brat ima drugaricu koja radi tetovaze i ima preko cele nadlaktice sliku konja. Meni je grozno, a moja tina je oduševljena.
Pre neki dan je sretnemo, a Tina joj kaze:"Teto, dovešću ja moju mamu da i njoj napišeš tetovazu, a ja ću da izaberem gde i šta ćeš da joj napišeš!"[sm=jezicek.gif] Kukuu-ne smem ni da pomislim šta i gde!!![sm=jezicek.gif]




wivern -> RE: Tetovaže (8.3.2015 11:48:02)


IZVORNA PORUKA: Žapkić
Ja jedino mogu da razumem da neko istetovira ime ili lik svog deteta (ili nekog bližnjeg svog), a istetovirati tamo neke (čitaj-debile)-to mi je malo bolesno... Neka me ne shvati niko pogrešno, ali to je moje mišljenje...

Ja mogu ime deteta da razumem, ali ne mogu ni likove. Vec sam u nekom prethodnom postu pisala na sta me asocira.
Ja sam pre trudnoce smislila jos jednu tetovazu, sad samo da se dogovorim sama sa sobom gde bih je udenula.




jess021 -> RE: Tetovaže (8.3.2015 11:53:35)

Ja imam ideju da mi se deca zovu na slovo N kao i mm, pa da to slovo istetoviram.
Alergicna sam na tribale u donjem delu ledja. Rretko bas vidim neku tetovazu koja mi se bas dopada.




emicaa -> RE: Tetovaže (8.3.2015 12:06:34)

Mene opet puca da se tetoviram,možda da dodam leptirića pored slova T ali ne znam još,imam vremena do ljeta da razmislim.




mali_mis -> RE: Tetovaže (8.3.2015 15:34:22)

Nemam ni jednu, i ne volim velike niti po citavom telu.




doktorkakristal -> RE: Tetovaže (8.3.2015 16:49:50)

meni se sad svidja kruna videh neku na netu bas je lepa,definitivno cu uraditi jednu samo jos da odlucim definitivno sta zelim




Ana RR -> RE: Tetovaže (8.3.2015 17:57:15)

Volim tetovaže i planiram da uradim kad dođem u Bg. Možda uradim i ovde ali dosta je skupo (naplaćuju 150 dolara po satu) a ne znam ni gde bih otišla, nemam nikoga da mi preporuči.




Sladja 29 -> RE: Tetovaže (11.3.2016 22:00:46)

Nisam neki ljubitelj tetovaza ali onako neka mala pa sa ukusom uradjena to mi je ok dok one ogromne i neukusne to mi je bas bezveze[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Tetovaže (11.3.2016 22:03:30)

Ja ne volim nešto puno tetovaže ali kao što sladja reče znaju da budu jako lepe kada su male i ne toliko upadljive.




Sladja 29 -> RE: Tetovaže (11.3.2016 22:07:52)

hvala sto se slazes sa mnom jer tetovaze su zaista lepe jedno vreme a kasnije sa godinama gube svoj car i svoju lepotu...zato sam uvek za neku malu koja ni kasnije nece nesto puno da smeta [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




wivern -> RE: Tetovaže (12.3.2016 11:04:31)


IZVORNA PORUKA: Sladja 29

hvala sto se slazes sa mnom jer tetovaze su zaista lepe jedno vreme a kasnije sa godinama gube svoj car i svoju lepotu...zato sam uvek za neku malu koja ni kasnije nece nesto puno da smeta [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Kako kome. [sm=jezicek.gif]
Ako si mislila zbog starenja tela onda je to ok jer i telo tada gubi car bez obzira na tetovažu




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>