|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tetovaže
28.8.2014 8:46:10   
branki*
ja sam dugo bila bas protivnik tetovaza,ne u smislu da me nervira kad se neko tetovira,nego se ja nikad ne bih tetovirala...prosle godine sam bila zagrizena da uradim jednu sa unutrasnje strane zgloba,tekst mali vezan za mog sina i sve kao idem i idem i nikako.sad vec nemam ni kad da razmisljam o tome...a,s druge strane,ipak radim u skoli,mozda ne bi bilo primereno,ipak se na tom mestu vidi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Tetovaže
28.8.2014 8:51:59   
emicaa
Ja dobijem osip kad vidim da neko posle par mjeseci veze uradi ime momka,ne bih nikad uradi ime mm a kamoli to...a ima baš dosta profesija gdje nije pametno imati nešto na vidljivom mjestu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Tetovaže
28.8.2014 9:01:06   
doktorkakristal
ja volim male neprimetne i crnobele tetovaze,ja imam zelju da uradim jednu na nekom skrivenom mestu,al nikako da se odlucim definitivno

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Tetovaže
28.8.2014 9:04:23   
wivern
Ja imam dve tetovaze, jednu na ramenu-zmaja i jednu na zglobu noge. Jedino sto ne volim od tetovaza su imena i kad neko od sebe napravi spomenik tj ljudski likovi na grudima. Meni se licno to ne dopada.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Tetovaže
28.8.2014 9:11:33   
branki*
meni se ne dopadaju tribali(je l se tako zove?),ono kao one bodljikave zice oko misice.a,jedno vreme to bilo ultra popularno i moderno.sad je bzv.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Tetovaže
28.8.2014 22:18:41   
mtajcica83
Ja imam tetovazu, malu, na lijevom ramenu, pisano slovo A koje je pocetno slovo imena mog sina, i u tom A je i srce..user posted image

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Tetovaže
7.3.2015 12:59:54   
Plavusa34
Svidajum mi se do jedne mere ne treba preterivati al ih nemamuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Tetovaže
7.3.2015 13:02:54   
veselicaa
Moj muz ima jednu na ledjima,ja bih bas htela jednu na zglobu ruke ali nikako da stignem da odem.Inace nemam nista protiv ako su "ukusne" i nema ih previse

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Tetovaže
7.3.2015 13:29:10   
Mala Elena
Wiv, kao sto je jedna amaterka ( pevacica) istetovirala na ledjima Cecu Arkanovu user posted image
Volim neku manju tetovazicu , moze i neki stih . Najvise mi se dopada ispod ramena kod kljucne kosti , za sada.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Tetovaže
7.3.2015 13:31:32   
Bibilib
Volim male tetovaze koje u nekim prilikama mozes da sakrijes i nisam ljubitelj velikih,prosto mi ruzno deluje kada zauzme pola ruke ili cela ledja...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Tetovaže
7.3.2015 15:37:29   
Žapkić
Ja planiram da sebe "častim " jednom tetovazom. U opticaju imam 3-4 motiva, pa se dvoumim, a i još se nisam odlučila za mesto.user posted image Mora da bude na nekom delu gde koza stari slabije i sporije, jer će, ukoliko je stavim negde gde koza brze stari, vremenom izgledati jako ruzno...
Još sam neodlučna šta i gde, ali biće, biće...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Tetovaže
7.3.2015 15:57:29   
wivern

IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Wiv, kao sto je jedna amaterka ( pevacica) istetovirala na ledjima Cecu Arkanovu user posted image

A ona sto je na ledjima istetovirala cecu i njenog sina koji se zove isto kao i cecin- Veljko?!?! Tj po njemu je i dobio ime, zlo i naopako.
Izvinjavam se onima koji to vole, ja se licno zgrazavam time.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Tetovaže
7.3.2015 16:59:11   
Žapkić

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Mala Elena
Wiv, kao sto je jedna amaterka ( pevacica) istetovirala na ledjima Cecu Arkanovu user posted image

A ona sto je na ledjima istetovirala cecu i njenog sina koji se zove isto kao i cecin- Veljko?!?! Tj po njemu je i dobio ime, zlo i naopako.
Izvinjavam se onima koji to vole, ja se licno zgrazavam time.


WTF??? OMG!!!
Ja jedino mogu da razumem da neko istetovira ime ili lik svog deteta (ili nekog bližnjeg svog), a istetovirati tamo neke (čitaj-debile)-to mi je malo bolesno... Neka me ne shvati niko pogrešno, ali to je moje mišljenje...

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Tetovaže
7.3.2015 23:14:32   
mama krava
Ja sam pre 15 god uradila iznad guze leptira, malog 5x5 cm...jako mi se svidela simetrija, a mesto je tako da moze da se sakrije bez problema. Nisam se nikada pokajala, i sada je dozivljavam kao deo tela. Ne bih ih vise radila,...
A pre neki dan, videla me cerka dok sam se presvlacila i pita sto sam bas tu nacrtala leptita... Bolje da sam to uradila negde na glavi...npr na celu ili obrazu!!! Kukuuuuu...kakve li ce ona da ima ideje kad dodje vreme da se ona "ukrasava"? Ne smem ni da pomislim!!!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Tetovaže
8.3.2015 0:44:29   
Žapkić
ahahahahaha... Moj brat ima drugaricu koja radi tetovaze i ima preko cele nadlaktice sliku konja. Meni je grozno, a moja tina je oduševljena.
Pre neki dan je sretnemo, a Tina joj kaze:"Teto, dovešću ja moju mamu da i njoj napišeš tetovazu, a ja ću da izaberem gde i šta ćeš da joj napišeš!"user posted image Kukuu-ne smem ni da pomislim šta i gde!!!user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Tetovaže
8.3.2015 11:48:02   
wivern

IZVORNA PORUKA: Žapkić
Ja jedino mogu da razumem da neko istetovira ime ili lik svog deteta (ili nekog bližnjeg svog), a istetovirati tamo neke (čitaj-debile)-to mi je malo bolesno... Neka me ne shvati niko pogrešno, ali to je moje mišljenje...

Ja mogu ime deteta da razumem, ali ne mogu ni likove. Vec sam u nekom prethodnom postu pisala na sta me asocira.
Ja sam pre trudnoce smislila jos jednu tetovazu, sad samo da se dogovorim sama sa sobom gde bih je udenula.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Tetovaže
8.3.2015 11:53:35   
jess021
Ja imam ideju da mi se deca zovu na slovo N kao i mm, pa da to slovo istetoviram.
Alergicna sam na tribale u donjem delu ledja. Rretko bas vidim neku tetovazu koja mi se bas dopada.

< Poruku je uredio jess021 -- 8.3.2015 11:54:04 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Tetovaže
8.3.2015 12:06:34   
emicaa
Mene opet puca da se tetoviram,možda da dodam leptirića pored slova T ali ne znam još,imam vremena do ljeta da razmislim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Tetovaže
8.3.2015 15:34:22   
mali_mis
Nemam ni jednu, i ne volim velike niti po citavom telu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Tetovaže
8.3.2015 16:49:50   
doktorkakristal
meni se sad svidja kruna videh neku na netu bas je lepa,definitivno cu uraditi jednu samo jos da odlucim definitivno sta zelim

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Tetovaže
8.3.2015 17:57:15   
Ana RR
Volim tetovaže i planiram da uradim kad dođem u Bg. Možda uradim i ovde ali dosta je skupo (naplaćuju 150 dolara po satu) a ne znam ni gde bih otišla, nemam nikoga da mi preporuči.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Tetovaže
11.3.2016 22:00:46   
Sladja 29
Nisam neki ljubitelj tetovaza ali onako neka mala pa sa ukusom uradjena to mi je ok dok one ogromne i neukusne to mi je bas bezvezeuser posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Tetovaže
11.3.2016 22:03:30   
vikiveki
Ja ne volim nešto puno tetovaže ali kao što sladja reče znaju da budu jako lepe kada su male i ne toliko upadljive.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Tetovaže
11.3.2016 22:07:52   
Sladja 29
hvala sto se slazes sa mnom jer tetovaze su zaista lepe jedno vreme a kasnije sa godinama gube svoj car i svoju lepotu...zato sam uvek za neku malu koja ni kasnije nece nesto puno da smeta user posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Tetovaže
12.3.2016 11:04:31   
wivern

IZVORNA PORUKA: Sladja 29

hvala sto se slazes sa mnom jer tetovaze su zaista lepe jedno vreme a kasnije sa godinama gube svoj car i svoju lepotu...zato sam uvek za neku malu koja ni kasnije nece nesto puno da smeta user posted image user posted image


Kako kome. user posted image
Ako si mislila zbog starenja tela onda je to ok jer i telo tada gubi car bez obzira na tetovažu


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Sladja 29)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here