RE: Pirsing (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


Anoniman -> RE: Pirsing (7.10.2012 9:52:36)

GG i ja sam u Sindjelu stavila sipkicu, u pravu si za tetoviranje ali busenje je vrhunsko [sm=smiley1.gif]




vukosava -> RE: Pirsing (7.10.2012 20:15:25)


IZVORNA PORUKA: afrodita

Kako je sve ovo lepo kad citate: imala ja, ne svidja mi se,
hocu, necu...
A deca vam jos mala.
Sta kad Vam se dete pojavi sa idejom da hoce pirsing na pupku.
[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]



Njena stvar. Ali ja sebe busiti necu osim ako ne mora (vadjenje krvi, vakcine, injekcije). Kad vidim igle slogiram se. A krv da ne pricam.




indy_25 -> RE: Pirsing (7.10.2012 20:33:28)


IZVORNA PORUKA: Lu RR

A zašto Indy ne bušiš tu?


Iskreno da ti kazem zato sto mi je ovdje troduplo skuplje . A u Bosni imam druga koji drzi tatoo radnju i radio mi je dvije tetovaze i pirsing na pupku pa eto i zbog toga.




emicaa -> RE: Pirsing (2.9.2014 16:56:27)

sad nadjoh ovu temu pa da je ozivim opet..moja prijateljica ima dva pirsinga u jeziku i malo mi je to previse....ja sam imala u nosu ali sam prije par mjeseci izgubila mindjusicu i nisam imala rezervu i dok sam otisla kupit drugu rupica nestala,ali nosala sam je 5 godina,dovoljno [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Pirsing (2.9.2014 18:36:48)

Ja imam u nosu. Isto mi se desilo kao tebi da ispadne i celo srebrno jezero sam obisla ne bi li nasla da kupim ali nista. Naravno zarasla je za tri dana, pa sam ponovo busila. Ljubav.[sm=zz_spin.gif]




nata11 -> RE: Pirsing (2.9.2014 19:50:41)

Na pupku, jeziku, obrvi nemogu da pomislim da stavim nekako me jeza prodje. Na nosu mi je super ali sam se plasila pa sam cesto kao klinka secam se lepila one lazne [sm=smiley36.gif]




Ana13 -> RE: Pirsing (2.9.2014 19:53:45)

Ja imam na obrvi,mada je retko nosim i imam na pupku. Busila bih i nos,ali nije bas reprezentativan pa da ne skrecem paznju na njega [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Pirsing (2.9.2014 20:19:01)


IZVORNA PORUKA: nata11

Na nosu mi je super ali sam se plasila pa sam cesto kao klinka secam se lepila one lazne [sm=smiley36.gif]

hahah,ovo sam i ja radila[sm=jezicek.gif]
nemam ni je dan pirsing..bilo mi ranije zanimljivo to na nosu ili vise mindjusica u uvetu,sad vise ne..prosle godine me drugarice nagovarale da busimo pupak,jer su ove dve busile,pa i ja kao,bilo bi super.nisam se usudila.
na ostalim mestima mi nije lepo,ni privlacno.pogotovo su mi odvratni oni kao alka u nosu,to mi lici na brnjice za svinje i oni genitalni.




Mala Elena -> RE: Pirsing (2.9.2014 20:39:07)

Ako napravis pravi izbor mindjuse, nije klinacki. Treba da znas da nosis.




emicaa -> RE: Pirsing (2.9.2014 20:53:18)

Ja sam prvo lijepila na nos i onda odem i probušim,tata kad mi se nije šlogirao kad je vidio [sm=smiley1.gif] a uvjek sam imala želju da imam u pupku ali uvjek sam imala malo stomačića pa mi ne ide jedno uz drugo.




Kata90 -> RE: Pirsing (23.7.2015 23:14:15)

Jeee slucajno naletih na ovu temu,taman vidim davno ste pisale.....
Citam bas da vecina ima u nosu pirsing,pa i ja isto eto vec 3 godine....to mi je oduvek bila zelja....imala sam i ja taj slucaj da mi ispo u toku noci pa mi sreca imala sam rezervi....nego kad sam bila trudna i otisla u bolnicu pre porodjaja sam izvadila,i na kraju mi zaraslo skroz jer sam nakon mesec dana busila sebi ponovo,uf bas je bilo bolno al kad volim,da se sve izdrzati[sm=smiley1.gif]
Jedino sto nikad nebi stavila u jezik,ili na intimne delove tela,to mi je bas bljak....




veselicaa -> RE: Pirsing (23.7.2015 23:49:31)

Meni je na nosu i pupku super taj pirsing,na drugim mestima mi je bljak.Ali ja sam plasljivica nikada se nisam usudila cak ni pupak da probusim[sm=smiley36.gif]




Sladja 29 -> RE: Pirsing (10.3.2016 12:11:09)

Pirsing u normali OK ali kada vidim popjedine nakicene sa pirsingom ja se zgrozim.... ne vidim nista lepo u tome [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Pirsing (10.3.2016 12:13:32)

Ja imam malenu mindjusicu u nosu.




emicaa -> RE: Pirsing (10.3.2016 13:00:48)

Ja nikako da prežalim što mi je zarasla ruica u nosu a neda mi se opet bušit.Sad me puklo da probušim na uhu onu malu resicu,valjda me kontate [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Pirsing (10.3.2016 13:12:14)

Emice, za koliko ti je zarasla rupica u nosu?




MAMAMAJ -> RE: Pirsing (10.3.2016 14:58:22)

Ja imam pirsing u pupku, uradila sam ga za svoju dušu, jer sam to oduvek baš jako želela.
Nikad ga nisam gurala u prvi plan, noseći kratke majčice, to mi je nekako navalentno, uradila sam ga za svoju dušu.
Viđan je kad bih nosila kupaći i u još nekim situacijama gde je bilo neizbežno, je l' te... [sm=smiley36.gif]
A što se tiče stomačića, sad posle treće trudnoće mi je zaista ostao mali stomačić, tj.još ga nisam skinula, ali lepo to ide zajedno, pa prave trbušne plesačice ga nose, a one imaju i takav stomačić.
Uteha... Ahahahah.




emicaa -> RE: Pirsing (10.3.2016 15:00:32)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Emice, za koliko ti je zarasla rupica u nosu?

Ivana kad sam našla mindjušu(možda sedmicu posle) već je bila zarasla.Za keatko vrijeme zaraste




IvanaSK RR -> RE: Pirsing (10.3.2016 15:35:27)

Ja cu je morati skinuti u porodilistu, pa se plasim da ne zaraste. Ponecu je sa sobom, i ogledalce pa cu drugi dan stavljati. Valjda nece za dva dana zarasti.




emicaa -> RE: Pirsing (10.3.2016 15:37:55)

Ja svoju nisam vadila kad sam se poradjala ali ti prvo pitaj dal je moraš izvući ,ako reknu da ne moraš onda super




IvanaSK RR -> RE: Pirsing (10.3.2016 15:46:34)

Da, pitacu, ali mislim da cu morati zbog kiseonika, ako bude carski, anestezija...




emicaa -> RE: Pirsing (10.3.2016 15:50:00)

Ja sam imala i na operaciji bruha,ne znam dal su je izvukli kad su me uspavali i vratili prije budjenja ali čisto sumnjam [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Pirsing (10.3.2016 15:55:00)

Hahaha, vrlo verovatno da nisu :)
Super, onda je ne diram osim ako mi ne narede :)




vikiveki -> RE: Pirsing (10.3.2016 22:35:41)

Ja sam kada sam se porodila bila u sobi sa devojkom koja je imala pirsing na pupku ali je kako kaže prer porođaja skinula, e sad nisam sigurna da li su joj rekli da ga skine ili je to ona sama svojevoljno odradila.




IvanaSK RR -> RE: Pirsing (10.3.2016 23:07:33)

Ma, znam devojku koja je imala na obrvi i nije skidala.
Ali opet, bio je prirodan porodjaj.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>