|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Majska kRRčma
1.5.2017 8:41:50   
Sanjica26 RR
Dragi forumasi, nastavljamo druzenje u maju. user posted image
user posted image

Posto chat teme sluze iskljucivo za caskanje, molimo vas da konkretna pitanja postavljate u za to predvidjenim temama.Ako ta pravila budu krsena, chat teme cemo zatvarati.
U skladu sa tim, predlazem da procitate ringerajin vodic za koriscenje foruma procitajte jos i opste uslove koriscenja foruma.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Majska kRRčma
1.5.2017 9:29:42   
IvanaSK RR
Da se cekiram i ovde :)
Aj da pijemo nestouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Majska kRRčma
1.5.2017 9:37:09   
Sanjica26 RR
Boze koliko su lepi ovi kokteli. Samo da nije neki cosmopolitan.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Majska kRRčma
1.5.2017 9:41:13   
emicaa
Jutro u maju.Odoh malo na posao posle nemam pojma sta cemo,kisa opet pada.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Majska kRRčma
1.5.2017 11:44:15   
suzi kju
I ja da se prijavim da sam tu,pasulj skuvala, inekciju primila, još malo pa da decu uspavamo pa da malo odmorim. Kad se probude i rucaju idemo negde.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Majska kRRčma
1.5.2017 12:37:04   
vocicana
Dobar dan...neka je io Cosmo samo dajte na veselje!user posted image
Dobar dan mace, kako ste?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Majska kRRčma
1.5.2017 19:18:02   
emicaa
Nema vas,gdje ste sve.
Mm i ja danas sredili stan malo detaljnjije,ja pravila buhtle i veceru ali nijedno od nas nece vecerati.Dora ode sad sa babom u setnju a nas troje gledamo pjesmice i mazimo se

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Majska kRRčma
1.5.2017 19:29:42   
suzi kju
Mi smo malopre ušli u stan, nahranila decu, sebi napravila smoothie muž jeo pitu od juče sad odmaramo svi, deca iz stolica gledaju crtani a ja legla.
Jutros me ćurka(kad moram tako da kažem) bola 3 puta, očigledno ne ume da rastvori penicilin, zapuši joj se igla, nisam mogla da verujem.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Majska kRRčma
1.5.2017 20:17:32   
Duškić
Ja bih da nastavim sa jos jednom casom belog vinca..Hm.sad udjosmo u stan, beban zadremao.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Majska kRRčma
1.5.2017 20:54:32   
emicaa
Meni se pije pivo,nisam ga pila ne pamtim od kad ali ne smijem.Mene bi i casa osamutila a ceka me i nocas borba sa sreckom.Da ne zaspim uspavljujuci ga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Majska kRRčma
1.5.2017 21:14:33   
IvanaSK RR
I ja bih neki alkohol, ali meni verovatno trebaju antibiotici i krevet :)
Ako me nema sutra, roknula sam se jer se maca opet probudila u tri...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 9:38:03   
emicaa
Gle ja prva user posted image
Ivana kako si?
Ovde sunce sija,konacno jedno suncano jutro user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 11:00:40   
suzi kju
Dobar dan,mi smo odavno ustali, ja bila za inekciju pa u nabavku pa doruckovali,sredili stan i šetali sat vremena. Sad će da spavaju pa posle ponovo u šetnju. Napolju je za majicu, bas je toplo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 11:34:44   
emicaa
Suzi ovde je juce bilo hladno,isla sam na posao u debljoj jakni a danas vec moze majica kratkih rukava.Nije normalno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 12:07:43   
vocicana
Dobar dan krcmarice. KUm otvorio limenku piva, pa sam malo pre podneva udarila u alkoholisanje.user posted image
Mama danas slavi rodjendan, pa izvolite.
Kako ste nocas spavali? Iv sta je sa mackicom? Jel to ona nesto bolesna, rekla si i da je inhaliras ili sam prebacila ja nesto?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 16:53:22   
emicaa
Ja bila na poslu pa smo otisli u setnju i sad se vratili.Ispusim pa cu uspavati Davida i da sredim stan.Kao da je tajfun proletio user posted image
Voci neka si,taman se malo opustis user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 18:27:53   
IvanaSK RR
Voci, maci je lose od petka, mada sad je bolje. Ja nekako izdrzavam, mama svratila pa me naterala da odem na utakmicu. I bilo bi mi zao da nisam otisla, sin dao dva gola :)
Aj pijemo Somersby.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 19:11:49   
Duškić
Bravo za fudbalera Ivanaaaa!
Voci, popij jedno i za mene! Ja sad planiram za vikend organizaciju neku...Cerkici 9og rodj.a ja planiram za vikend da proslavimooo..
Uzivajteeeee .
E da dosla mi seka pa pijem kaficu i kuckam , milina...user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 19:22:49   
IvanaSK RR
Hvala Duskic :)
Nama je 12.05. prvi rodjendanac, al necemo posebno nesto slaviti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 19:45:36   
emicaa
Ivana kad vec prije godinica,kao juce da smo kukale u trudnickim user posted image
Ja planiram popit somersby kad mi ovo dvoje zaspe.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 19:55:15   
Anck Su Nmaun
Vecee..vid ja se ovde nisam.chekirala user posted image
Lezim pored V ..cekam da zaspe. Premoreni smo svi. Citav dan sam sama.
sa njima samo sam smisljala kako i sta. One su bile ispred zgrade celo popodne a za njega nisam imala.snage, malo proastala.pa sam ga popodne vozalaa na biciklu..to jako voli...bas uziva.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 2.5.2017 19:57:40 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 20:14:21   
IvanaSK RR
Emice, ja jos uvek nisam svesna da je godinica tu. Bez obzira sto znam da je za deset dana, cini mi se daleko, nemam pojma zasto.
Sad cu ja moju bebanu da inhaliram, pa ce nam stici i bata iz bioskopa.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 20:37:25   
veselicaa
Gde ste drage,pije li se nesto?
Ja danas ceo dan radno,jutros sredjivali kucu,stavljali smo novi tepih i staze,pomerali namestaj pa posle uspavala Ninu i bili smizlama da kupimo baletanke i neke sitnice,Muz me castio kosuljom i dugom haljinom,bas mi se svidja sta sam kupila odavno se nisam castila.
Nina mi sada spava,smizle sredjuju knjige za sutra,kaslju mi obe nadam se da se nece prehladiti za slavu.
Ivana ja nemam reci za tvog lepotana,dva gola, svaka mu cast,ljubim ga onako lepog user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Majska kRRčma
2.5.2017 21:50:13   
suzi kju
Evo mene, gotova sam da se uspavam ali čekam da mašina završi da stavim da se suši ono sa kolica smo skinuli da operem.
Deca okupana i uspavana, bili smo danas na Tašu dva ipo sata pa u avivu gledali neke polusandale za njih pa u nas park pa kuci, i njih dve su se bas umorile (valjda) .
Ivana bravo za fudbalera!
Vesi super za kupovinu, ja odavno nisam sebi ništa kupila, ne znam ni šta bih, nervira me stomak bas mnogo. ..
Laka vam noć drage i slatki snovi. ..

< Poruku je uredio suzi kju -- 2.5.2017 21:51:19 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Majska kRRčma
3.5.2017 7:12:46   
Anck Su Nmaun
Jutrooo
Ja pijem kafu..ko je za...izvolite user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here