|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Maslinovo ulje
13.7.2017 16:32:05   
Anck Su Nmaun
Gde kupujete i kako znate da je pravo?
Sad sam se u Grckoj mislila i mislila.. da li uzeti u limenci ili od jedne zenice koja pravi privatno. Na nagovor mm sam uzela od nje.
Ali sad nesto nisam sigurna...user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 7:53:59   
milicicak
U Grckoj se trudim da uvek uzmem domace i svaki put sam bila zadovoljna. A kako da znas da je dobro... meni su rekli da je jedan od nacina da progutas kasicicu ulja i ako ti ne izazove nagon za povracanjem onda je pravo user posted image nikad nisam probala, to moja mama tako testira. Ona domace maslinovo ulje moze da pije :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 8:01:58   
Anck Su Nmaun
Uhhh ..kakvo testiranje user posted image
Citala sam na netu da treba malcice da se zgusne u frizideru. Ja stavila moje...nista. Stavila kupovno iz markera ..nista user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 9:16:01   
Rosita
Ja bih mogla da progutam kasicicu bilo kakvog, ne bi mi se povracalo user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 9:49:52   
Anck Su Nmaun
Pa i ja zato mi simpaticno 😂
Inace sad kad sam.kupovala zena mi je dala da probam. Onako fino mi je bilo. A posle citam da prirodno (ne mesano) mora biti gorko i jako.
Tako da sve mislim da sam kupila mesavinu. Al sta sad...

Zato pitam da li je kupovina iz limenke sigurnija?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 10:08:42   
milicicak
Ja bih se ispovracala odmah user posted image
Ne treba domace maslinovo ulje da bude gorko i jako.
Iz limenke je kao bilo koje drugo industrijsko, dobijes ono sto pise na deklaraciji :)

< Poruku je uredio milicicak -- 14.7.2017 10:09:39 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 10:33:15   
degu
Ja sam nabavljala domace sa Hilandara, sad nabavljam domace iz Dalmacije, divnog je ukusa. Jedan od trikova je da se navodno stegne u frizideru ako nije mesano. Ova domaca se stegnu skroz, Monini isto tako al ono je meni gorko, u trudnoci da nisam podnosila. To vec zavisi od sorte masline valjda. Probala sam i Olitalia, ono je istp lepog ukusa ali se u frizideru stezalo pola-pola, znaci mesano je.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 17:11:27   
emicaa
eto,sad mi dodje da odem probati nase maslinovo ulje.Imam jednu flasicu sa Kipra i jednu iz spanije.Ovo sa Kipra je dosta tamnije nego ovo drugo ili ono sto kupim ovde u marketu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 20:49:51   
Anck Su Nmaun
Citala sam po netu da treba da bude intensivnog i mirisa i ukusa, da ne sme biti bez mirisa i ukusa.
A sto se boje tice kao trebalo bi biti zelenije mada kao zavisi kad se beru i koja je vrsta u pitanju tako da to nije merodavno

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.7.2017 20:58:43 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 21:14:16   
emicaa
Koliko dugo treba biti u frizideru da se vidi razlika?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 21:53:51   
dddaca
Ja prvi put cujem to za frizider. Bas cu da probam sa ovim sto imam. A posle, da li se drzi i dalje u frizideru ili moze na sobnoj temperaturi?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 22:32:56   
degu
Emice dovoljno je jedna noc da bude u frizideru, posle se normalno drzi na sobnoj temperaturi. Nemam pojma gde sam to citala. Bas cu proceprkati

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 22:42:10   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Koliko dugo treba biti u frizideru da se vidi razlika?

24h koliko dam ja procitala.
A za dalje treba da.bude na mracnom mestu ( zbog toga se i prodaju u limenkama) , ne mnogo toplom.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.7.2017 22:44:55 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 22:43:59   
degu
Evo preduhitrila me Anck, sad sam htela to da napisem user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 23:00:04   
choopa choops
Ja kad bi popila maslinovo ulje, ne bih prestala da povraćam tri dana. Ne da ga ne volim, nego ga mrzim user posted image Inače mi uvijek dobijamo domaće ulje (naše domaće bokeško), mora da miriše jako i gusto je baš. Uglavnom svako bacim nakon što mi odleži jedno godinu dvije u nekoj zabiti u vitrini. Jedino ako ga iskoristim da napravim kantarionovo, ovako ode mast u propast, bukvalno.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 23:06:18   
dddaca
Bas steta choopo. I ja sam do skoro imala averziju prema njemu, a onda prosle godine na moru se navukla. Svako vece su sluzili neku salatu sa maslinovim uljem i ja malo po malo i nastavila tako i kuci.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Maslinovo ulje
14.7.2017 23:07:39   
Anck Su Nmaun
A choopooo nemoj mi to raditi. Ja ga nisam volela kao devojka a sad za sve ali sve ga koristim i za jelo i mackanje i lepotu i sta god mi padne na pamet. Uvek mi malo user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Maslinovo ulje
15.7.2017 0:02:29   
choopa choops
hahahah ma ja tesko da cu da promijenim misljenje user posted image Kako mrzim kad mi naprave salatu pa ubace maslinovo ulje user posted image Moji prijatelji svi znaju da ne volim, pa mi uvijek spreme porciju sa obicnim kad je neko slavlje ili slično user posted image
A MM obozava i maslinovo i masline, ali jede samo kad je kod mame, kod mene se toga nece najesti ni napiti user posted image

A sto se tice "originalnosti"...ne znam, mislim da skoro svi koji prodaju ulje ga razblazuju. Mislim da im se ne isplati prodat onako čisto. Šta znam, možda i nisam u pravu.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Maslinovo ulje
19.7.2017 9:26:07   
medamisko
Mi bas volimo maslinovo ulje. Salate samo sa maslinovim uljem. Muž ga nabavlja preko nekog lika.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Maslinovo ulje
19.7.2017 16:36:19   
dddaca
Ha, ha, ja citam preko nekog linka i jos se cudim sto nisi postavila link da vidim sta to uzimate user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Maslinovo ulje
19.7.2017 17:40:50   
degu
Ja sam sad ostala zbunjena friziderskim testom. Moje domace se stezalo u frizideru, a sad isto ulje, od istog coveka se ne steze. Ne znam sta da mislim, istog je ukusa kao ono sto se steglo. Citam nekima se monini nije steglo, meni jeste.
Sutra ce mi stici neko grcko domace, pa ce se stegnuti. Ne znam da li oksidacijom ili zbog losih uslova cuvanja moze da se ne stegne.ono olitalia mi se jasno izdvojio taj nestegnuti deo. Ovde se sve samo malo sgusnulo. Ne znam ima li svrhe u zamrzivacu ili se sva ulja u zamrzivacu svakako zalede user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Maslinovo ulje
19.7.2017 17:41:01   
Anck Su Nmaun
Choopo pa stavljaj u salatu ovo razblazeno , to se ni ne oseti.
Jedne godine ja se odusevljavala salatama po grckoj , kad cice mm pa to je maslinovo. I evo vec 3 god. Sigurno samo njega koristim.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Maslinovo ulje
19.7.2017 17:45:26   
Anck Su Nmaun
Degu frizider je sasvim dovoljan. Pa izgleda da je ovaj put mesano. Ne znam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Maslinovo ulje
20.7.2017 7:37:41   
emicaa
mi vec godinama koristimo maslinovo u ishrani.Neke stvari jos uvijek spremam sa obicnim ali rijetko bas.
Ono sto sam htjela staviti u frizider sam potrosila prije eksperimenta user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Maslinovo ulje
20.7.2017 14:45:42   
dddaca
Htedoh da eksperimentisem i ja, ali sam odustala. Valjda je pravo, kupljeno u Grckoj, exrtra virgin, bitno je da nam se dopada. Necu da se razocaram i da se nerviram posle ako ispadne da nije dobro

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka
Pita sa eurokremom
Ringerajin kuvar: lesica RR



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here