|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mogucnost trudnoce
18.6.2016 15:17:12   
Flekac
Zadnju menstruaciju sam imala 23.5. Inace ih imam na 32 dana. 13,14,15.6. Na dnevnom ulosku sam imala braon, rastegljiv sekret...i stomak me je boleo kao kad treba da dobijem. Od 15.6. Vise me ne boli stomak niti mi.ide taj braon sekret. Pocela sam da pijem caj od nevena za izazivanje menstruacije. Dva dana sam ga bila uvece i sve je bilo u redu i jutros sam ga popila na prazan stomak, dve case i povratila... Imam 19 godina, nikada do sada nisam imala polni odnos, vec smo se decko i ja zadovoljavali prstima... Mnogo se plasim trudnoce.. Da li je taj braon sekret implatansko krvarenje ili ovulacija? Molim Vas pomozite mi...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: mogucnost trudnoce
18.6.2016 16:03:56   
Flekac
Molim Vas pomozite mi... umrecu od brige...

(odgovor članu Flekac)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: mogucnost trudnoce
18.6.2016 16:05:14   
vocicana
Uradi test flekac, mozda jeste trudnoca.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Flekac)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: mogucnost trudnoce
18.6.2016 16:07:53   
Flekac
Moguca je na taj nacin sto sam opisala trudnoca?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: mogucnost trudnoce
18.6.2016 16:22:53   
NadaR
Da li sam trudna ?

Prebacicu postove u odgovarajucu temu. user posted image

Najbolje je da uradis test . user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 18.6.2016 16:25:10 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Flekac)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here