|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva magija ...
4.12.2016 10:45:01   
lesica
Drage naše trudnice i mame mališana do godinu dana, ispričajte nam vašu priču! Priču o magiji majčinstva, o tome šta vas i kako ispunjava, šta vas plaši, prenesite nam vaše uspone i padove, pretvorite vaša osećanja u pesmu ili priču, i podelite je sa nama. A najlepše priče ili pesme će sponzor Kikebu nagraditi!

Literarni konkurs na temu "Sva magija majčinstva" traje od 5.12. do 25.12.2016. (zaključno sa 25.12.) Pravo učešća imaju svi registrovani korisnici, odnosno korisnice Ringeraje koje očekuju bebu ili su mame beba do godinu dana.

Priče/pesme pišite u ovoj temi!

Nakon završetka konkursa autori 3 najlepše priče/pesme po izboru vlasnice Kikebu web prodavnice, Dunje Pagen, biće nagrađeni poklonima koje daruje Kikebu, i to redom:

1. Marama za nošenje bebe
2. Omot za bebu
3. Džak za spavanje


KIKEBU je online prodavnica originalnih, praktičnih i visokokvalitetnih proizvoda namenjenih bebama. Nudimo Vam korisnu i modernu opremu napravljenu od prirodnih materijala, šarenih i jakih boja po pristupačnim cenama. Između ostalog Vam nudimo: maramu za nošenje bebe, uložak za kolica, omot za bebu, ćebe za spavanje, ćebe za pod ili ogradicu i šuškave krpice koje će Vašu bebu oduševiti. Svi proizvodi su bezbedni za novorođenčad, izrađeni ručno i s puno ljubavi.

user posted image

Marama za nošenje bebe
Da li ste ikad probali nosiljku? Zanimljivo je nositi bebu tako blizu. Ruke su vam slobodne a beba se može potpuno opustiti zato što se oseća bezbedno. Sigurno mesto za spavanje novorođene bebe, u blizini maminog srca, u istom položaju koji je beba imala u stomaku. Ovo je savršen način da se povežete sa Vašim detetom, uživajući u svojoj slobodi a izgledajući trendi dok to radite. I starija deca mogu sedeti u njoj dok mama koristi svoje ruke za nešto drugo.


user posted image
Omot za bebu
Bebi omot je tako dizajniran da se beba u njega može potpuno umotati. Ako je prilikom šetnje ili posle potrebno da raskomotite Vaše dete a da ga pritom ne budite, dovoljno je samo otvorite prednju stranu omota. U ovom omotu će Vašoj bebi biti lepo, toplo i udobno. Koristite omot da nosite Vaše novorođenče kući iz bolnice ili u kolicima umesto ćebeta ili jakne.


user posted image

Džak za spavanje
Odlično rešenje da se Vaše dete ne otkrije dok spava. Ćebe može lako da se pomeri dok će ovaj džak uvek grejati Vaše dete. Napravljen je od mekanog pamuka sa zaštitom gore na rajsferšlusu da čuva bebinu bradicu. Izrađuju se kao 1-slojni, 2-slojni i punjeni džakovi za zimski period.




Dobitnici su dužni da nam nakon proglašenja najlepših priča, dostave svoje podatke do 31.12.2016. zajedno sa dokazom o trudnoći odnosno o uzrastu deteta( izveštaj lekara, poslednji uz... sa pečatom i potpisom, tj. izvod, knjižica deteta) na info@ringeraja.rs Ukoliko te podatke ne pošalju do 31.12.2016. nagrada će biti prosleđena narednom učesniku prema izboru. Na ovakve korake smo primorani zbog validnosti konkursa.
Pročitaj više >>>



Prenesite nam malo vaše magije, zagolicajte maštu budućim mamama, i podset__ite "stare" mame kako je sve to izgledalo na početku!
Ispričajte priču!!!


< Poruku je uredio lesica RR -- 4.12.2016 21:33:27 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
4.12.2016 10:51:17   
emicaa
Pa stvarno nema vas boljih,po ko zna koji put bravo za RR i za sponzore user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
4.12.2016 11:14:05   
IvanaSK RR
Bravouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
4.12.2016 11:23:41   
isidora88
Bravo za rruser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
4.12.2016 12:06:27   
degu
Stvarno ste fenomenalni, obozavam kikebu user posted image
Maramu imam i omit za devojcice, i dzak i omot za decaka bi mi dobrodosli. I maramu i omot smo bas koristili, prezadovoljni smo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
4.12.2016 12:56:58   
marketing RR
Smišljajte i pišite, jedva čekamo da popunite temu, ajmooo user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
4.12.2016 13:58:09   
Animsaj9
jel pisemo ovde u temi ?

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
4.12.2016 14:09:43   
Anck Su Nmaun
user posted image za nagradnu igu i stvarno super nagrade !!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
4.12.2016 17:06:36   
jess021
user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
4.12.2016 19:51:23   
Sanjalicaaa
user posted image i za nagrade i za konkurs! Ajde mame pisite.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
4.12.2016 20:12:55   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Animsaj9

jel pisemo ovde u temi ?


Da, da, čekamo vas user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
4.12.2016 20:25:47   
Maraj
Divno user posted image
mi smo bebu prosle zime stalno nosili u kikebu omotu , dok ga nije prerasla user posted image
A u dzaku i dalje spavamo user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
5.12.2016 0:40:17   
degu
Obično pišem pesmice, ali ovo je tema koja me je prosto navela da se potpuno otvorim...
Od momenta kad sam ostala bez majke, maštala sam o danu kada ću ponovo osetiti tu magičnu povezanost između majke i deteta, kad ću reč “Mama“ opet izgovarati bez knedle u grlu i kad ću sa treperenjem svoje duše izgovoriti: „U srcu moje mame i moje srce kuca“.
Put do naše najsjajnije zvezde trajao je punih 5 godina.Samo onaj ko je prošao kroz borbu sa sterilitetom može da razume kako do srži boli ta nemoć, strah,neizvesnost, neuspeh koji se javlja iznova i iznova,naručje koje i dalje čeka prazno... A onda kao da je sve u jednom momentu izbrisano,pojavile su se dve najlepše crvene crtice i čudo života u mom stomaku.Nisam ni znala da celo telo može da se trese od sreće, e to su emocije hiljadu puta jače od sve tuge koju sam osetila do tad. Ne mogu reći da sam uživala u trudnoći, bila sam prestravljena. Bojala sam se da ću se samo jednom probuditi iz tog sna,plašila sam se gubitka, ali vera u moje čudo bila je jača od svakog straha. Više sam verovala u nju nego u sebe. Svakim pokretom u mom stomaku mi je donosila mir. Kada sam je prvi put primila na svoje grudi,momentalno je prestala da plače, odmah smo se prepoznale,iako sam je videla prvi put, bila mi je tako poznata,moja. Moje naručje konačno više nije prazno.
Prvi dani sa bebom bili su puni smeha, grešaka, suza, sreće, griže savesti što nisam bolja majka, što plačem od umora, umesto da se stalno smejem. Ali to sve prođe i pomirimo se da nismo savršeni,da grešimo i da ćemo grešiti. Na kraju dana kad beba konačno zaspi, umesto da spavamo,mi se divimo savršenstvu koje smo stvorili.I uvek mislim ne mogu je voleti više od ovoga i onda je zavolim još više, više nego što sam ikada mogla i da zamislim. Rodila sam ljubav našeg života. A sada svakog dana očekujemo da joj se pridruži bata. Iako znam da se ljubav ne deli, već množi, da ću roditi još jednu ljubav za sva vremena, opet me je strah, jer ne znam kako je moguće ponovo tako voleti, a onda me opet on svojim gurkanjem momentalno razuveri.
I ne prođe dan da ne zahvalim Bogu na darovima kojima je napunio naše ruke. Nisam zaboravila trnovit put koji nas je dovde doveo. I želim, svim srcem želim da svi koji su ikad osetili želju za potomstvom,tu želju i ostvare. Biseri od dečijih ruku oko maminog vrata i samo jednom izgovoreno „Mama, volim te puno“, su neprocenjivi.


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
5.12.2016 0:58:24   
dunja RR

Deguuuuuuu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
5.12.2016 0:59:42   
degu
Dunja user posted image
Ova mi je tema baš trebala user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
5.12.2016 1:33:08   
Anck Su Nmaun
Divno degu user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
5.12.2016 8:18:10   
vocicana
Deguuuu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
5.12.2016 10:50:34   
emicaa
Degu divno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
5.12.2016 10:58:16   
Sanjalicaaa
Predivno Degu user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
5.12.2016 11:08:57   
IvanaSK RR
Degu, suze su mi krenule... Ljubim te...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
5.12.2016 11:25:14   
mila83
Degu user posted image user posted image user posted image
Ajde mamice malih beba,pisite, da uzivamo u pricama ! user posted image Svaka cast za RR i sponzora user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
5.12.2016 12:25:58   
Maraj
Degu.... nemam reci.... najezila sam se ...u svom ovom ubrzanom tempu zivota , covek i zaboravi koliko se mucio da dodje do potomstva... odoh da poljubim moje dete. Ljubi i ti svoje user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
6.12.2016 0:48:45   
Dragce86
Oh, prelepa tema... Drage mamice, mi se tek mrdamo u stomaku, plesemo razne plesove, drmusamo mamin stomak koji sve vise lici na zele :D Jedva cekam da moje prvo cudo dodje na svet, po celi dan mazim stomak i pricam mojoj curici :) Termin nam je u januaru 2017.godine, jos maaaloo, brojimo sitno :D Ne znam za muke sa decom, znam samo kolikoo su lepi, slatki, posebni... Zelim puuunoo toga da dozivim sa mojom bebanom i njenim tatom, wsto vise lepih i srecnih trenutaka i sto manje onih teskih ( ako mora da ih bude :) ) A dragu Ringeraju bismo zamolili za jedan omot za bebu jer nam to nedostaje ( polako prikupljamo stvarcice za dolazak na svet ) SRDACAN POZDRAV SVIM MAMAMA ( I BUDUCIM I MAMAMA STARIM ZNALCIMA ), kao i RR timu <3 user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
6.12.2016 9:32:44   
degu
Super user posted image
Hvala vam zene drage user posted image user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Nagradni konkurs Ispričaj priču - Sva mag...
6.12.2016 17:21:36   
Mala Elena
Majcinstvo = sreca, ljubav, slatko pozrtvovanje, ono kada si nekome zastita, toplo krilo, rame na kome se cesto zaspi, ljubav.
Secam se, prvi put sam imala bolne kontrakcije a drugi put manje bolne , ali oba puta sam imala te zmarke, tu neopisivu zelju da se upoznam sa tim malim bicem. I oba puta sam sa smehom legla na porodjajni sto, samo sto prvi put osmeh je bio u meni, drugi put na meni. :)
Sada smo cetvoroclana porodica. Volim onaj osecaj kada udovoljavam deci, kada se igram vrtica sa starijom ili puzem sa mladjom devojcicom. Volim i one trenutke rastajanja ,iako se ne desavaju cesto i dugo, samo zbog one zajednicke srece sto smo opet zajedno...
Prija mi kada cujem reci :" Hvala ti mama " ili " Izvini nisam namerno " ili " Proci ce mama, nemoj da brines.." Sa 2,5 godine tako je puna podrske!
Majcinstvo je komplikovano ali vredi truda! Cak i onda kada idemo u goste pa bas tada propuste svoje uobicajeno dnevno spavanje, cak i onda kada zurimo a oni hoce da im levu patiku obuje mama a desnu tata ili hoce cevku plave a ne zute boje , ili dok ocekujemo prijatelje i jednom rukom pecemo palacinke a nogom ljuljuskamo kolica kako bi se beba umirila...cak i tada su neodoljivi. Oni su nase iscekivanje, put predjen od mrvice do zamotuljka, nas osmeh, ponos, ono o cemu uvek drugima rado pricamo.
Mi smo majke. Srecne , nasmejane, namrgodjene, brizne, kako nam hormoni dozvole, ali svakako uvek ispunjene.
Sada je vreme praznika. Mozda i najlepsi deo godine, pun iskrica i lampica, ushicenja, vatrometa i darivanja.
Uzivajte drage mame u svojoj porodici i sa svojom porodicom. Neki trenuci su neponovljivi i ostace samo u vidu uspomena na fotografijama. I uzivajte u nekom dobrom vinu! Valja da i mame malo predahnu . :)

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here