|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (05.07.-09.07.2017.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najlepše zanimanje za ženu
12.8.2017 18:24:24   
degu

IZVORNA PORUKA: krin 40

Da je ovo npr Amerika bila bih life couch ako se tako piše.Prodavačica magle.Zgrnula bih milione

Ja bih bila medium user posted image
Mislim da je rad u prosveti idealan za zenu, dovoljno joj ostaje slobodnog vremena za decu, fizicki se na poslu odmori :)
Moja struka je katastrofa za zenu, radi se od ujutru do uvece bez slobodnog dana od 1.4. do 1.10. dok traje sezona. Mislim da jedno vreme necu ni traziti posao, tako ne mogu da radim dok malo ne porastu. A lepo bi bilo da iskrsne nesto sa normalnim radnim vremenom, pa ne mora biti ni neka plata.

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 51
12.8.2017 18:30:13   
Milena18
Degu, a čime se ti baviš?
Slažem se za prosvetu, ali samo ako je raspored časova ok. Mm radi u školi, ima svakog dana neke pauze između časova, a ima časove u dve smene, tako da je ponekad ceo dan u školi, a više čeka nego što radi. Ja sam jedno vreme radila kao školski psiholog, to mi je bilo super - lep i posao i radno vreme.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 52
12.8.2017 18:47:29   
degu
Milena to je stvarno lepo zanimanje, jos bolje nego predavac.
Ja sam trenutno na porodiljskom, radila sam kao zamena u drzavnoj firmi, poljoprivrednoj strucnoj sluzbi i tu je super radno vreme,posao je lep, istrazivacki. Ali ugovor mi istice sa istekom porodiljskog. Pi struci sam inzenjer zastite bilja, rad u proizvodnji zahteva onakvo radno vreme, druge opcije su mi poljoprivredna apoteka ili profesor u srednjoj skoli. Od svega toga jedino mi se svidja posao u strucnoj sluzbi, ali tesko je jako tamo se ubaciti.

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 53
12.8.2017 20:40:21   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Bilo koje osim domaćice....

Hahaha a mene ovo zanimanje basss ne pusta user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 54
12.8.2017 21:42:19   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Bilo koje osim domaćice....

Hahaha a mene ovo zanimanje basss ne pusta user posted image

Šta misliš zašto sam to napisala? user posted image Ovo je horor.

Cemu brige, cemu stres kad postoji Kras ekspres!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 55
13.8.2017 0:16:24   
Sarav
Mislim da je jedno od najboljih zanimanja za ženu pravo-advokatura. Da li je najlepše ne znam, ali zabavno jeste.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 56
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:

image
wivern RR
Redovno koristim CortinaT
Prošle godine sam imala velikih problema sa koprivnjačom, i negde u tom periodu mi se pojavio i dermatitis na licu. Imala sam velike suve pečate na većem delu lica koji su me jako svrbeli, i izgledalo je kao da mi se koža peruta. Dermatolog na Ringeraji mi je preporučio da probam Cortinat kremu, i bukvalno posle 3 dana se moje lice vratilo u normalu. Od tad stalno koristim Cortinat, možda i preterujem sa mazanjem :)  Više >>
image

Anketa

molim za malu pomoc :)
beba13

http://liberoarcai.liberoklub.hu/kepek/?pid=2010010919 MOLIM VAS LEPO KLIKNITE NA OVAJ LINK PA NA "SZAVAZOK" ISPOD SLIKE.......GLASAJTE ZA MOJU BEBU :) :) :) UNAPRED HVALA SVIMA!!!!!!!!!

DA (44%)

NE (29%)

.................... (27%)

Ukupan broj glasova: 79

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here