|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (19.04.-23.04.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
25.5.2019 18:01:48   
IvanaSK RR
Filadendronka,mi idemo na vma. Od lekara opšte prakse sam tražila uput za fizijatra (i fizijatar je na vma),tamo smo zakazali i bili u oktobru. Tada nam je fizijatar zakazao kad napuni tri godine. Onda je fizijatar dao recept za radnje koje rade sa vma,da bi mogli besplatno dobiti. Otišla sam u radnju za koju znam da su dve mame uzimale tamo deci obucu,jedna je isto tako preko vma,a druga ima obicno zdravstveno i isla je bez ikakvog uputa i kupovala obucu. Ako budes htela poslacu ti pp radnje,na Dorcolu su. A dezen obuce mozes da biras.
Rosita,mi sinu retko kupujemo patike a da nisu za fudbal. Ne isplati nam se drugačije 😃 naravno,moramo i kopacke,al on trenira sada napolju i ne moze ravne jer se klizu. Svejedno te ravne nosi i na fizicko.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselica RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
25.5.2019 20:55:11   
Filadendronka
Ivana, hvala ti na informacijama. Mislim da je moj malac i zeznuo stopala bas sa patikama. Do nekih 1.5-2 god smo mu kupovali klasicne bebece modele sa anatomskih uloskom, a onda smo presli na patike ( Adidas i Puma). Samo jos da smislim gde cu sa njim, posto je na pocetku isao u Sokobanjsku kod fizijatra. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 127
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:

Kuvar: Sladja 29
savrseni slatkis...

Anketa

Ponovo biramo ime :-)
superm

Tata je odustao od Maše :-)

Milica (69%)

Angelina (31%)

Ukupan broj glasova: 77

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here