|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (21.11.-25.11.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novembarski baRR
18.11.2018 22:48:01   
IvanaSK RR
Vracam ja, sigurno. Jos mi samo i on faliuser posted image

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselica RR)
Direktna veza do poruke: 151
19.11.2018 9:43:48   
vocicana RR
Dobro jutro, evo ja cu skuvati kaficu ako je neka od vas voljna da [ije, ja sa kao sazvakana I ispljunuta zvaka.
Ali to nece da smeta da polako spremam sve sto sam planirala.
Nego mm je skoro bio na Zlatiboru, jedno dve nedelje, prija malo kada se razdvojimouser posted image , vise se zazelimo. Situacija je bila nesnosna, dete je bilo kilavo za medalju, bolestan, nikakav!

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 152
19.11.2018 12:40:16   
mati
Prazan barrr...
Kod nas se zabelelo, kako su samo decica sinoc bila radosna kada je napadao sneg. Ali od jutros nista.user posted image
Vockicr, to razdvajanje ima i prednosti i mana. Sa jedne strane se uzelis, a sa druge odviknes, naviknes da si sama, pa ti neke stvari smetaju... Tako bar kod mene...

< Poruku je uredio mati -- 19.11.2018 12:48:27 >

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 153
19.11.2018 13:20:37   
emicaa RR
Jao ovde pada onaj sitni dosadni snijeg sto se odmah topi.Boze zima nije ni pocela a ja vec mastam o proljecu.
Mm i ja se nismo od 2016 razdvajali nikako.Jednostavno nije bilo potrebe,i ne znam kako bih izdrzala bez njega 😂

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 154
20.11.2018 19:39:55   
emicaa RR
Gdje ste 😊
Ja jutros dobila,pa sam od jutros neka sva cudna 😂
Isla sam i frizerki da mi popravi haos koji je napravila.Nije jos to to ali je bolje nego sto je bilo.

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa RR)
Direktna veza do poruke: 155
20.11.2018 20:00:24   
veselica RR
Evo mene user posted image
Kod nas kisa,smizle pisu domaci,Nina pravi haos.

(odgovor članu emicaa RR)
Direktna veza do poruke: 156
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:

image
Dragce86
Savršena stvar!
CortinaT krema je bila spas za naše probleme sa ojedom ispod vrata. Naime, kćerkica često dobije ojed od portikle, jer je stalno vrti i čupa rukicom, baš je ne podnosi i onda se sva isprišti ispod vrata od znoja i trenja...CortinaT bukvalno par puta namažemo i sve je kao rukom odneseno!  Više >>
image

Krompir sa sirom
Kuvar: Bibilib
ko voli nek izvoli
Click Here

»Učestvuj u Sluban avanturi i skockaj svoju nagradu!«
Pretražujte Ringeraju, buditi aktivni, sakupljajte ikone sponzora i osvojite neku od 25 sjajnih nagrada

Da bi ste učestvovali morate da budete prijavljeni!
Više o takmičenju >> Prijavi se >> SAKRIJ IKONE >>