|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi partner (posle braka)
19.9.2017 19:29:59   
Maslacak15
imas 27 godina...27. I pitas nas da li zivot prosao?!?!?? Ne naravno da nije. Imas vise nego pregrst vremena za sve pa i za sve iz pocetka. Samo je pitanje sta ti zelis. Ja mislim da je tu jedan od problema u cinjenici da ste vi od tvoj 15 te godine zajedno. Znaci ti u principu nikad nisi bila samostalna odrasla osoba bez njega u svom zivotu. I sad odjednom si prinudjena da se osamostalis+ odgovorna si za decu. To je ozbiljan udarac za svaku zenu ali mislim da je zenam u tvojoj situaciji teze nego onima koje imaju iza sebe staza da su se starale same o sebi i svom zivotu samostalno pre nego sto su se upustile u neku vezu.
Moja parola je "sve je tvoj izbor" ali ne vidim kako mozes i da razmisljas o tome da bi mu oprostila. Iako je to koliko shvatam teoretisanje posto ni on to nece. Takvi koji tako odu tj imaju petlju, takvi se ne vracaju. Moj ti je savet da se posvetis sebi i deci, pustis vremenu da tece i krenes iz pocetka...moze da se gleda i drugom logikom. Imas dvoje dece, znaci ostvarila si vec dosta u zivotu i nema presije da juris da se udas itd... Mozes da cekas na Mr Right. On se mozda pojavi za godinu a mozda tek za pet ali su sve sanse da bude u mnogo cemu bolji od tvog bivseg.

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Novi partner (posle braka)
24.12.2017 23:24:37   
wivern

IZVORNA PORUKA: krin 40

Ja kada bih se razvela ne bih se ponovo udavala.Imala bih neku vezu verovatno

Pa čemu onda i veza? Po ovoj logici ne bi trebalo ni veze vise da imamo.
Zivot je jedan, i treba ga ziveti pametno, ne razmisljajuci preterano o nekim stvarima koje su nam sada daleke.
Za sve sto sam u životu rekla nikada sacekalo me neko sada 😉

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Novi partner (posle braka)
25.12.2017 7:53:42   
vocicana
Sa devojkama se slazem, ali i jos jednu stvar da dodam. Mms da se trenuto, zbog milion pitaja koje ti prolaze kroz glavu razmisljas, kontas prvo sta te je snaslo. Gubitak partnera, razvod, jedno je od najbolnnijih iskustava koje neko prodje u zivotu, bez obzira na razloge, zato se sada i razmisljs da li je za tebe kraj, sama sa tako malom decom, jako mi je zao sto to sada prolazis. Mlada si, polako, vreme mora da prodje. Imas sada dvoje dece, vreme je takvo kakvo jeste, ali eto, osetices kada naidje prava osoba i kada ti naravno budes spremna za novi korak.
Krin 1000 % u pravu, bas tako, jedan se otgo drugi se proteg;o user posted image baka pametnica.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Novi partner (posle braka)
25.12.2017 12:10:02   
Misha i Ljisha
Sta da vam kazem mame, ja se udala, razvela, i vise se nisam udavala evo imamo dete i drugo na putu. Ko kaze da se moras udavati user posted image ja i dalje imam momka

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Novi partner (posle braka)
25.12.2017 12:14:02   
emicaa
ja ne znam dal bih se vise udavala.Morala bih se bas ludacki zaljubiti da se opet vjencam sa nekim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Novi partner (posle braka)
25.12.2017 12:29:21   
Anck Su Nmaun
Ja necu nista reci ...ko bi mene posle s tri priveska zenio user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Novi partner (posle braka)
25.12.2017 14:27:36   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

ja ne znam dal bih se vise udavala.Morala bih se bas ludacki zaljubiti da se opet vjencam sa nekim user posted image


user posted image

Kod maticara me ni sa puskom ne bi naterao user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Novi partner (posle braka)
25.12.2017 14:49:06   
Peace*
Nikad ne reci nikad, ali mislim da ne bih ponovo pustila nekoga toliko blizu da bih se udala. Ili bar ne sada dok su mi deca mala. Možda kad porastu, odu svojim putem.
Pričam napamet, ko zna šta bi bilo da dođem u tu situaciju...

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Novi partner (posle braka)
25.12.2017 16:37:59   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ja necu nista reci ...ko bi mene posle s tri priveska zenio user posted image user posted image user posted image

(


Mi jadne bi, al' nas niko neće user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Novi partner (posle braka)
24.2.2018 0:06:57   
Srecko47E
Nadje se uvek neko.

Kod mene u mestu je glavna vest kako je postar,momak nasao matoru devojku sa sve detetom.Kako se ljudi cude samo.To je strasno.Primitivno i ograniceno

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here