|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (18.09.-22.09.2017.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novi partner (posle braka)
19.9.2017 19:29:59   
Maslacak15
imas 27 godina...27. I pitas nas da li zivot prosao?!?!?? Ne naravno da nije. Imas vise nego pregrst vremena za sve pa i za sve iz pocetka. Samo je pitanje sta ti zelis. Ja mislim da je tu jedan od problema u cinjenici da ste vi od tvoj 15 te godine zajedno. Znaci ti u principu nikad nisi bila samostalna odrasla osoba bez njega u svom zivotu. I sad odjednom si prinudjena da se osamostalis+ odgovorna si za decu. To je ozbiljan udarac za svaku zenu ali mislim da je zenam u tvojoj situaciji teze nego onima koje imaju iza sebe staza da su se starale same o sebi i svom zivotu samostalno pre nego sto su se upustile u neku vezu.
Moja parola je "sve je tvoj izbor" ali ne vidim kako mozes i da razmisljas o tome da bi mu oprostila. Iako je to koliko shvatam teoretisanje posto ni on to nece. Takvi koji tako odu tj imaju petlju, takvi se ne vracaju. Moj ti je savet da se posvetis sebi i deci, pustis vremenu da tece i krenes iz pocetka...moze da se gleda i drugom logikom. Imas dvoje dece, znaci ostvarila si vec dosta u zivotu i nema presije da juris da se udas itd... Mozes da cekas na Mr Right. On se mozda pojavi za godinu a mozda tek za pet ali su sve sanse da bude u mnogo cemu bolji od tvog bivseg.

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 51
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:

image
brbljivko
CortinaT krem je neizostavni činilac naše porodične kozmetike.
Za njega sam čula u porodilištu prvi put, kada mi je pedijatar prilikom pregleda pred izlazak, savetovao da bebu mažemo Cortinatom iz razloga što je beba atopijske konstitucije i tada je imao vrlo suvu kožu. I zaista, nakon svakog kupanja mazala sam mu Cortinat i vrlo brzo su se ti delovi kože, pogotovo na pregibima koji su bili isušeni i ispucali, oporavili. Kada nam se prvi ekcem na licu pojavio, nakon par dana redovnim mazanjem se brzo i povukao. Ono što mi je fantastično, je to što je prirodnog sastava, samim tim sme da se maže i oko usta, što je izuzetno važno kad su male bebe u pitanju. A predivni miris neću ni da pominjem.  Više >>
image

Kikiriki bajadera
Kuvar: Bibilib
ukusno...

Anketa

Brak bez ljubavi?
Pretty78

Da li mozete da zivite u braku bez ljubavi?

da (7%)

ne (87%)

zivim vec (5%)

Ukupan broj glasova: 295

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here