|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 11:05:52   
mama krava
Volela bih da znam da li vodite računa o poreklu kozmetike koju koristite Vi i Vaša porodica. Pročitala sam relativno skoro jedan članak na ovu temu i jako me je trgnula činjenica, da je KOŽA naš najveći organ, a veoma često na njega i preko njega u telo unosimo razno đubre i otrove. Da li ste razmišljali o tome. Eto počeli smo malo na drugoj temi, pa da ne idemo u off, otvaram ovu temu.
Ja preporučujem Alverde marku iz DM.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 11:10:31   
mama krava
IZVORNA PORUKA: NevenaAleksejmom


IZVORNA PORUKA: mama krava

Joj, Ana, pa ja samo njihovu šminku koristim - BB kremu, korektor, rumenilo, maskara je fenomenalna, a sve u proseku košta po 350 din!



Kakva im je BB krema?Znam da nije tema no moram da pitam.


Evo i teme...user posted image

Meni je OOooooodlična! Imaju super paletu, a cena je stvarno smešna! i Pakovanja su super, optimalna po meni. U stvari meni je bitno da je pakovanje manje jer sam primetila da se BB krema (npr NIVEA) posle mesec dana zgusne i promeni...tako da više volim da kupim nmanju i da je potrošim brže.

< Poruku je uredio mama krava -- 25.1.2018 11:11:02 >

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 11:43:25   
MamaNecaVo
Ja imam problema sto se tice kozmetike tice.Izadje mi alergija ili se ospem.
Koristim Chanel bb kremu 92200 i clinique bb age defense bb2,ali nisam nesto odusevljena nijansama.
Ne baca mi se novac na isorobavanje pa trazim nesto organsko a da je ok cena.

Do sada mi se organska kozmetika pokazala odlicno.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 11:48:33   
milicicak
Ja stalno razmisljam o kozi i nezi iste. Valjda sto ceo zivot imam problema sa njom. Koristim iskljucivo sebamed sapun i kupujem prirodne kreme i preparate za negu koje pravi jedna koleginica. Industrijske kreme mi uopste ne prijaju, mene sve to pece i svrbi.
Mini bubi kupujem isto sebamed sapun i sampon i Mustela stelatopiu koja nije organska ali njoj niajvise prija. Sad sam i njoj uzela neku kremu za decu sklonu ekcemu pa cu da vidim kako to ide.

Inace ne volim one potpuno prirodne sapune bez konzervanasa i aditiva a sa mirisima i ukusima, imam uzasan trip da su oni idealna podloga za razvoj raznoraznih gljivica

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 11:55:08   
mama krava
Milić, probaj Alverde gel za decu ua kupanje, ja sam oduševljena! Moj alergičar ima groznu kožu, a ovo mu savršeno odgovara! A ineče velika tuba oko300 ml košta 250 din!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 12:07:13   
Misha i Ljisha
Sad trenutno sto ide akcija bioderme, nije da reklamiram ali stvarno moram da pohvalim. Kako smo se preselili sa salasa ovde u kucu, ovde je gradska voda, prepuna hlora i D je pocela koza jako da se susi i pocela je da dobija pecate po telu. Otisli smo do dermatologa i ona nam je preporucila biodermu uljanu kupku i atoderm kremu od njih. Savrseni preparati. Ali bas savrseni. Krema ni nema miris a meni valjda hidrira ruke dva dana nakon sto sam mazala D. Sa kupkom se svi kupamo, evo nemam ni ja suvu kozu. Sjajni su preparati. Ali npr litra te uljane kupke je 1500 din. Tako da mi i nije strasno, traje

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 12:56:45   
mama krava
E, da i meni se svidja BIDERMA ima neka CICABAR ili tako nešto, krema koja je stvarno super za problematičnu kožu.

Ja mogu da preporučim Beogradjankama i ovu kozmetiku koja je organska i realno preskupa, ali!!!! Mislim da svaka 2-3 meseca raspiče neku 70% rasprodaju, pa je sve smešno jeftino, a meni su super!
Radi se od MORE BEAUTY -Dead sea, neka izraleska kozmetika MORE BEAUTY

Imaju radnju kod Majestik hotela na Obilićevom , nema šanse da ih promašite, neka izraelska slova su nakačena.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 12:58:01   
madre
Mi smo od moje mame za proslu novu godinu dobili tubu te alverde kupke. Mislim da sam bacila pre nego sto smo potrošili. Nekako tekstura te kupke je skroz cudna, nekako gelasta, zelatinasta, nista se nije lepo razmazivala. Bas mi se nije dopala...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 13:00:53   
mama krava

IZVORNA PORUKA: madre

Mi smo od moje mame za proslu novu godinu dobili tubu te alverde kupke. Mislim da sam bacila pre nego sto smo potrošili. Nekako tekstura te kupke je skroz cudna, nekako gelasta, zelatinasta, nista se nije lepo razmazivala. Bas mi se nije dopala...


E, pa jeste, ali to ti je znak da nije puna hemije! Tj ne peni puno kao npr Fairy, koj i je po meni čist OTROV!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 13:02:52   
isidora88
Mama krava kako prekriva Alverde bb krema? Meni hitno treba nesto da malo toniram lice a da nije skupo. Koza mi je inace osetljiva i isusena pa mi je bitno da krema ne matira lice jer ce mi onda doci do izrazaja suvi delovi lica.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 13:09:33   
mama krava
Ma super prekriva, kao i bilo koja druga, a kažem imaju baš dobru paletu, tj nijanse! Imaju i dobre korektore i u stuku i tečne, a imaš i stalno onu gondolu sa sniženim cenama pred istek roka isl... Ako nije otvarano slobodno možeš još 6 mes da koristiš, bar tako meni reče moja kuma farmaceut!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 15:39:23   
MamaNecaVo
Hvala za ovu info!Uvek sam bezala od tog dela jer sam mislila da je to to.
Znaci +6mes.


Mame,a neka dobra krema za ruke?Za suvu kozu.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 16:03:14   
mama krava
Opet ja....Alverde od Nevena!user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 16:24:29   
MamaNecaVo
Hm,hvala.
Juce sam bila u dm dva puta,sramota me je vise.
Sutra cu ga obici.user posted image

A kakve su im maskare?
Me treba mi wow volumen,samo da mi ne slepi i ove jadne trepavice.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 17:33:26   
mama krava
Pa meni su super, ali stvarno su im dobre maskare! Ima da biraš sve moguće oblike četkica!
Ne radim u DM-u , majke mi user posted image

Ja koristim neku ALL IN ONE maskarauser posted image

< Poruku je uredio mama krava -- 25.1.2018 17:35:15 >

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
25.1.2018 19:44:24   
MamaNecaVo
Morala bih da iscitam recenzije cisto da znam sta trazim.user posted image
Opusteno,ja hvalim na sva zvona dm generalno

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
26.1.2018 11:43:29   
mama krava
Slušaj ja sam realno ko inventar u DM-u ovde u Rajićevoj jer radim blizu...svaki dan odlazim da vidim šta ima novo!
A reče mi prijateljica koja je živela 3 god u Berlinu da zna da DM nema onaj fazon proizvode za EU i non EU, već su im svi proizvodi istog standarda!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
26.1.2018 13:44:42   
MamaNecaVo
To znam.
Mm mi donosi iz DE a i ovde sto uzmem,razlike nema.To mogu da tvrdim.
Bas smo malocas stigli iz dm,vise me je sramota,sve me radnice znaju,a.sutra moram opet i slike da pokupim.

Uzela sam par stvarcica alverde za probu.
Ispisacu kasnije cim budu isprobane moje misljenje.
Imaju poprilican asortiman.Nisam ocekivala.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
26.1.2018 13:49:13   
dddaca
Sve dok im ostavljas novac nema sta da te bude sramota user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
26.1.2018 13:51:12   
MamaNecaVo
Kod mene na Trosarini su jako neljubazne radnice.Kako ko udje mole Boga sto pre da izadje.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
1.2.2018 23:26:28   
isidora88
Meni je bas daleko dm oa retko idem, moram ici ovih dana da kupim nesto za porodiliste pa cj videti nesto od alverde da uzmem samo ne znam sta.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Organska kozmetika - iskustva i preporuke
2.2.2018 0:11:35   
MamaNecaVo
Ja sam isprobala i odusevila se.
Nisam iskreno mnogo ocekivala ali Alverde je sasvim ok
Povoljne su im cene.
Doduse,ja sam omasila totalno nijansu tecnog pudera.

Uz lasu posle vidim i muss za 240 don.Kao istice rok. I kameni za 340 .

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here