|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osecaj da ste trudne?
18.4.2017 4:49:00   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Maleckic
treba da (ne) dobijem 30 aprila -1 maja.ko ce docekati do tada? da li mislite da sam trudna? ja imam osecaj da jesam :)



Aahahahaha, hoćeš da ti mi preko foruma,virtuelno potvrdimo da li si trudna 2 dana nakon ovulacije? user posted image
Verujem da si ushićena ali sačekaj barem da ti kasni.

(odgovor članu Maleckic)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Osecaj da ste trudne?
18.4.2017 7:08:43   
IvanaSK RR
Maleckic, zelim ti da jesi trudna, ali je jos stvarno rano za bilo kakvu prognozu.
Budi strpljiva jos dve nedelje i puno srece.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Osecaj da ste trudne?
18.4.2017 9:24:32   
Maleckic
Mene je MB jako zbunio, pa me zanimalo da li je neko imao takvo iskustvo? Jer mi se cini da sam čitala negde da je takav slucaj znacio trudnocu. Strpiću se, malo je bzv da neko napiše ahahahaha nekome ko je toliko uzbudjen i sa toliko pitanja :(

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Osecaj da ste trudne?
18.4.2017 9:53:40   
IvanaSK RR
Sve i da si zatrudnela, koliko znam MB ne može to da pokaže. Naročito, ne može da se vidi tako brzo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maleckic)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Osecaj da ste trudne?
18.4.2017 10:29:10   
Maleckic
Znam da MB ne pokazuje trudnocu..samo mi je bilo cudno sto su bile tackice i ni jedna paprat.Kako god nastavicu da ga koristim do kraja ciklusa iz radoznalosti :) A vi mi drzite palceve :D

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.6.2017 8:29:54   
Dora89
Pre izostanka menstruacije ne, ali negde u periodu očekivane menstruacije počinju trudničke tegobe. U obe trudnoće mogla sam preko stomaka da napipam jedan malo tvrđi deo materice od ostalih delova. Tu je sigurno bio implantiran plod!

(odgovor članu Maleckic)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.6.2017 8:56:53   
Maleckic
Drage moje samo da Vam se javim, osecaj me nije prevario :) Evo me danas usla u 11 nedelju user posted image

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.6.2017 11:53:58   
emicaa
Maleckic super,cestitam user posted image
pridruzi nam se i u ostalim temama,imas i trudnicku temu pa da kuckas sa ostalim stomacicima user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maleckic)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.6.2017 13:26:21   
Skakljiva
Bravo Maleckic, svaka cast za osjećaj user posted image neka ti je lijepa i prelijepa trudnoća, uživaj draga user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.6.2017 13:39:59   
vocicana
Maleckicu user posted image user posted image user posted image neka ti je laka i skolska trudnoca! Pisi sa nama u temama koje su vezane za trudnocu, porodjaj i negu deteta.
Jao sto je ovo lepo!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.6.2017 13:41:30   
IvanaSK RR
Maleckic, super, drago mi je. Pridruzi se nasim stomacicima u trudnickim temama! Laku trudnoću i porodjaj ti zelim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Osecaj da ste trudne?
16.6.2017 17:03:31   
Maleckic
Hvala Vam. Divne ste :*

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 137
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here