|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST BAU...
20.11.2018 15:10:29   
marketing RR
Njihova koža je nežnija i tanja od kože odraslih, te ima dva do tri puta veću relativnu površinu prema težini tela u odnosu na odrasle, dakle upija veću količinu nanesenih sastojaka i brže gubi vlagu.


Takođe, znojne žlezde su u koži beba manje aktivne, ne garantuju dovoljno hidratacije površinskih slojeva, i zato je koža sklona suvoći i iritaciji, posebno na području bebine guze, koja je većinu vremena pokrivena pelenom. Zbog toga je za roditelje beba i dece izuzetno bitno da odaberu adekvatnu negu, posebno u slučaju pojave pelenskog osipa, upala u uglovima usana, sitnih ranica, ogrebotina, crvenila i nadražene kože. Upravo je iz tog razloga 100 mama podelilo svoje mišljenje o La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 nezi, te su nakon korišćenja njihove procene bile da koža izgleda manje oštećena, obnovljena i smirena.

user posted image

Takmičenje traje od 21.11. do 03.12.2018. (zaključno sa 3.12.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađeno 5 najaktivnijih članova, koji budu dali najveći doprinos forumu!!!
La Roche - Posay svakom od dobitnika poklanja po 1 kremu CICAPLAST BAUME B5
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor). Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.

Pročitajte više

< Poruku je uredio marketing RR -- 20.11.2018 16:12:19 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
20.11.2018 15:29:29   
IvanaSK RR
Divnouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
20.11.2018 15:58:32   
Dora89
Baš lepo!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
20.11.2018 16:05:40   
Duškić
Odlicni proizvodi

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
20.11.2018 16:08:35   
Sanjica26 RR
Pisite zene. Divni su nasi sponzori. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
20.11.2018 19:23:33   
veselicaa
user posted image za rr i sponzora user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
20.11.2018 19:32:56   
emicaa
Super,bravo za RR i sponzora 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
21.11.2018 13:52:20   
Tajčica
Divni La Roche - Posay user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
21.11.2018 14:00:39   
elenaelza
ODLIČNA KOZMETTIKAAAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
21.11.2018 14:14:57   
AnaTamara
Bravo za RR I sponzore!! user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu elenaelza)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
21.11.2018 14:21:08   
veselicaa
Pisite user posted image

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
22.11.2018 0:15:42   
Mariya
Sjajna nagrada!!user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
23.11.2018 13:48:43   
BiljaFilip
Imamo uzorak ove kremice. Toliko je fenomenalna, da su se sincicu crvenilo na bradi i mini bubuljice (koje je zaradio u vrticu od prljavih rukica ili vlaznih maramica verovatno), nestale za dva dana. Kako smo je koristili i muz i ja, tj. probali ne bi nam smetalo vece pakovanje. 😊👶💃Skoro da je nestala, za nekoliko dana. 😉

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
23.11.2018 14:04:23   
Maraj
Bravo user posted image

(odgovor članu BiljaFilip)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
2.12.2018 12:13:14   
dunja RR
Sjajno user posted image
Sutra saznajemo dobitnike user posted image

IZVORNA PORUKA: BiljaFilip

Imamo uzorak ove kremice. Toliko je fenomenalna, da su se sincicu crvenilo na bradi i mini bubuljice (koje je zaradio u vrticu od prljavih rukica ili vlaznih maramica verovatno), nestale za dva dana. Kako smo je koristili i muz i ja, tj. probali ne bi nam smetalo vece pakovanje. 😊👶💃Skoro da je nestala, za nekoliko dana. 😉



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu BiljaFilip)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
2.12.2018 12:15:21   
IvanaSK RR
Verujem da je stvarno sjajna krema.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
4.12.2018 13:44:12   
marketing RR
5 najvrednijih mama koje osvajaju po jednu La Roche - Posay kremu CICAPLAST BAUME B5 su:

1. Jess021 103 objava
2. Mariya 98 objava
3. Ana RR 97 objava
4. pari 93 objava
5. Rosita 85 objava


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Njihova koža je nežnija i tanja od kože odraslih, te ima dva do tri puta veću relativnu površinu prema težini tela u odnosu na odrasle, dakle upija veću količinu nanesenih sastojaka i brže gubi vlagu.


Takođe, znojne žlezde su u koži beba manje aktivne, ne garantuju dovoljno hidratacije površinskih slojeva, i zato je koža sklona suvoći i iritaciji, posebno na području bebine guze, koja je većinu vremena pokrivena pelenom. Zbog toga je za roditelje beba i dece izuzetno bitno da odaberu adekvatnu negu, posebno u slučaju pojave pelenskog osipa, upala u uglovima usana, sitnih ranica, ogrebotina, crvenila i nadražene kože. Upravo je iz tog razloga 100 mama podelilo svoje mišljenje o La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 nezi, te su nakon korišćenja njihove procene bile da koža izgleda manje oštećena, obnovljena i smirena.

user posted image

Takmičenje traje od 21.11. do 03.12.2018. (zaključno sa 3.12.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađeno 5 najaktivnijih članova, koji budu dali najveći doprinos forumu!!!
La Roche - Posay svakom od dobitnika poklanja po 1 kremu CICAPLAST BAUME B5
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?



Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor). Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.

Pročitajte više


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
4.12.2018 13:46:51   
marketing RR
Čestitamo dobitnicama! user posted image

Molimo pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona. user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
4.12.2018 13:49:33   
Ana RR
Ana RR??!! JA??!! Hahaha pa hvala user posted image ovo je bilo slučajno haha

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
4.12.2018 13:52:39   
Sanjica26 RR
Bravo devojke!user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
4.12.2018 13:56:57   
Maraj
user posted image cestitke

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
4.12.2018 14:02:13   
Rosita
Nemojte me zezati user posted image . Pa ja skroz slucajno ovde udjoh, kad imam sta da vidim. E bas vam hvala user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
4.12.2018 14:03:45   
IvanaSK RR
Čestitam user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
4.12.2018 14:06:03   
BubaBubica


Čestitam devojke, bravo! 😍

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Osvojite La Roche - Posay kremu CICAPLAST...
4.12.2018 14:34:23   
Mariya
Heej, i ja sam ušla jer vidim da se pisalo pa da virnem, i imam šta da vidim!! Hvala puno!!! 

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here