|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Paket za trudnice: Januar 2019.
31.12.2018 10:14:16   
marketing RR
user posted image



Svakog meseca ćemo obradovati pet trudnica. Pogledajte sadržaj paketića za trudnice i pročitajte kako postati srećni dobitnik jednog od njih!

Dobitnike objavljujemo u februaru 2019. godine. user posted image

Pročitajte više o paketu i prijavite se
Ovog meseca imamo sledeće sponzore za naše trudnice:



- VELIKI SPONZOR -
Veliki sponzor Mama Natura poklanja Ram za fotografije

Mama Natura je jedina linija homeopatskih proizvoda razvijena specijalno za bebe i decu. Mama Natura o vašoj deci brine kroz paletu od 6 proizvoda: Enterokind, Dentokind, Immunokind, Gastrokind, Dormikind i Kindinorm. Ako vas zanimaju prirodni načini lečenja vaše bebe i/ili deteta na pravom ste mestu!

Enterokind - protiv stomačnih grčeva i nadimanja kod beba i dece
Dentokind - za olakšavanje tegoba tokom nicanja zuba kod beba i dece
Immunokind - jača imuni sistem beba i dece
Gastrokind - kod stomačnih tegoba tokom promene režima ishrane beba
Dormikind - za tretman uznemirenosti i nesanice, namenjen bebama i maloj deci
Kindinorm - za olakšavanje tegoba poremećaja ponašanja
https://www.facebook.com/MamaNatura.rs

user posted image

user posted image

Kikebu poklanja Omot za bebu-Umotaj me! - Apsolutno neophodno u kolicima i u kolekciji Vaše bebe. U ovom omotu će Vašoj bebi biti lepo, toplo i udobno. Ćebe više neće kliziti i bebi neće biti hladna stopala. Koristite omot da nosite Vaše novorođenče kući iz bolnice ili u kolicima umesto ćebeta ili jakne .

KIKEBU je online prodavnica originalnih, praktičnih i visokokvalitetnih proizvoda namenjenih bebama. Nudimo Vam korisnu i modernu opremu napravljenu od prirodnih materijala, šarenih i jakih boja po pristupačnim cenama. Između ostalog Vam nudimo: maramu za nošenje bebe, uložak za kolica, omot za bebu, ćebe za spavanje, ćebe za pod ili ogradicu i šuškave krpice koje će Vašu bebu oduševiti. Svi proizvodi su bezbedni za novorođenčad, izrađeni ručno i s puno ljubavi.


user posted image

Mella cosmetics
poklanja po 1 proizvod iz Happy Mama collection sa svaku trudnicu, Uljani piling za telo ili Melem za negu ispucalih bradavica

MELLA COSMETICS ponudu čine preparati koji su formulisani po zaštićenoj recepturi koja je nastala nakon dugogodišnjih istraživanja na polju aromaterapije. Preparati Mella Cosmetics sadrže biljna ulja koja kožu hrane, povećavaju joj vlažnost i umiruju ispucalu i oštećenu kožu. Potpuno prirodna ulja stimulišu ćelije kože da budu zdrave i funkcionalne, a optimalna preporučena koncentracija i prava kombinacija biljnih ulja su ključ efikasnosti Mella Cosmetics preparata.

user posted image

Dobitnici su dužni da nakon proglašenja istih, dostave svoje podatke do 7. u narednom mesecu zajedno sa dokazom o trudnoći ( izveštaj lekara, poslednji uz... sa pečatom i potpisom) na info@ringeraja.rs Ukoliko te podatke ne pošalju do 7. u narednom mesecu, nagrada se prosleđuje narednom učesniku po broju Like-ova. Na ovakve korake smo primorani zbog velikog broja nedozvoljenih prijava.

Prijavite se i srećno! user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 31.12.2018 10:16:52 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Paket za trudnice: Januar 2019.
12.1.2019 16:10:57   
nata11
Prijavila se ali nema mog komentara. Da probam opet user posted image

_____________________________





(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Paket za trudnice: Januar 2019.
12.1.2019 16:29:40   
Sanjica26 RR
Probaj Nato. Ne vidim tvoj komentar nigde.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Paket za trudnice: Januar 2019.
12.1.2019 17:13:23   
BubaBubica


Omot je preprepredivan, prijavite se trudnice 😍 a kozmetika vrhunska, pogotovo jer sam ljubitelj prirodnih preparata, oduševljena sam.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Paket za trudnice: Januar 2019.
1.2.2019 12:59:25   
marketing RR
Drage naše trudnice dobitnice za januar mesec su:

1. Salaka sa 65 likes
2. pamaja sa 41 likes
3. _Mina sa 31 likes
4. nata sa 13 likes
5. lokicagagica sa 9 likes



Drage trudnice, pošaljite nam do 8.2.2019. na info@ringeraja.rs dokaz o trudnoći (izveštaj lekara, poslednji uz... sa pečatom i potpisom) kao i boju Kikebu omota koju želite, a sve boje možete pogledati OVDE

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Paket za trudnice: Januar 2019.
1.2.2019 17:05:22   
medamisko
Koliko divnih trudnica.
Baš je lepo ovo što darujete.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Paket za trudnice: Januar 2019.
1.2.2019 20:37:28   
nata11
🤗



_____________________________





(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Paket za trudnice: Januar 2019.
24.2.2019 9:46:42   
nata11
Divan je paket. Kacim kasnije sliku sa moba.

Malo je reci da me Mella kozmetika odusevila. Do sada nisam nista uzimala od njih.
I bebi omot je bas boja koju sam zamisljala a ram se odlicno slaze za dekoraciju koju sam osmislila.

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Paket za trudnice: Januar 2019.
24.2.2019 13:07:43   
Sanidej
Pisite iskustva sa Mellom 😊

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Paket za trudnice: Januar 2019.
24.2.2019 14:33:27   
veselicaa
user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Paket za trudnice: Januar 2019.
24.2.2019 14:39:57   
Dragija
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Paket za trudnice: Januar 2019.
25.2.2019 15:22:43   
mirana1
Odlican pAket.
Dobitnice ,cestitke.

(odgovor članu Dragija)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here