|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pekač za hleb i recepti
23.12.2022 15:27:46   
flamingos
Super Daco.Razmisliću još o njoj,a i imam vremena.Dok nakupim poene...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Pekač za hleb i recepti
23.12.2022 17:36:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Isprobana. Definitivno je neću koristiti noću. Kad je počela da mesi, uuuh... Mislila sam da je tiša, ali ok. Hleb sam pravila po receptu iz uputstva. Sledeći put stavljam manje čećera, inače je ok


Moja se čuje samo kada zapišti kada je gotova, i čini mi se još jednom u toku pečenja. Srećom pa imamo još jednu kuhinju na spratu ispod pa mi je pekarica u njoj i onda je i ne čujemo. Možda bi čuli i dok mesi da nam je ovde na spratu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Pekač za hleb i recepti
23.12.2022 21:09:41   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Isprobana. Definitivno je neću koristiti noću. Kad je počela da mesi, uuuh... Mislila sam da je tiša, ali ok. Hleb sam pravila po receptu iz uputstva. Sledeći put stavljam manje čećera, inače je ok



Ma, da. Bucna je dok mesi. Ni ja ne ukljucujem nocu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Pekač za hleb i recepti
23.12.2022 21:57:25   
Dragica Draga
Super daco

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Pekač za hleb i recepti
2.1.2023 9:44:24   
Duškić
Sve vredne zenice. Ja se resavam pogacu da umesim za cas.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 455
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]
Idi na:







Pita sa mesom
Ringerajin kuvar: lelaigor
Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here