|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pinjate
22.11.2018 1:18:23   
Mariya
Za kreativne mame:
Pinata
Sjajne ideje i tuorijali za pravljenje pinjati.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pinjate
22.11.2018 1:28:02   
Mariya
Ove sam ja pravila
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pinjate
22.11.2018 9:31:22   
Olga75
Super su user posted image . Moraću ovo da proučim jer me Zver gnjavi već godinama za rođendan da joj nabavim. Znači kad proučim da se istaknem praveći je user posted image .
Samo mi kaži koliko vremena oduzme neka najjednostavnija- ono tipa sa balonom okrugla i ne jako šarena za početak user posted image ?

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pinjate
22.11.2018 9:44:52   
milicicak
Maryia, kako se otvaraju ove pinjate? Stvarno su prelepe
Olga, ja sam pravila one sa balonom i krep papirom. Treba ti dva dana po pola sata do 45 minuta posla dok se lepak ne osusi pa posle koliko si spretna da zalepis krep papir.
Ja za sledeci rodjendan moram da proucim jednoroga 😁

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pinjate
22.11.2018 9:47:28   
Olga75
Znači par sati i nered user posted image
Probaću, vidi Milicicak ako se izveštim napraviću ti ja jednoroga user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pinjate
22.11.2018 10:08:02   
milicicak
Daaa, nered, to sam zaboravila. Javi kako ti ide da znam sta mi je ciniti u martu 😀

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pinjate
22.11.2018 10:16:01   
Olga75
Dogovor je pao! Javljam kako ide.
Ja sam tako te torte od pelena pravila do besvesti i kad sam napravila par savršenih, manem se. Onda torte od kartona do savršene pa se manula. Sad znači da usavršim pinjate, imam kada do marta.
Ozbiljno skroz mi je simpatično ali toliko truda da se posle par udaraca razbije user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pinjate
22.11.2018 10:33:58   
milicicak
Olga, ja ne odustajem od torti od pelena i kartona 😀 svaki put nadjem neki drugi oblik pa mi bude zanimljivo

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pinjate
22.11.2018 12:23:13   
Duškić
Sta sve pravite bas lepo.
Mariya prelepe pinjate

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pinjate
23.11.2018 13:38:37   
Mariya
Hvalauser posted image
Milice, otvaraju se razbijanjemuser posted image nisam ni na jednoj pravila ona vratanca za otvaranje jer je deci interesantni bas to, da je biju dok je ne razbijuuser posted image . Tako da kad ubacim bombone zalepim je skroz, pa mora da se probuši da bi bombone ispale.
Olga, mislim da je jednosavnije da praviš od velike kutije nego od balona. Samo uzmeš i oblažeš kutiju sa onoliko slojeva koliko hoćeš da bude jaka. Treba ti nekoliko dana da bi se lepak osušio, a nered je ako praviš od papirnih traka.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pinjate
23.11.2018 14:04:07   
milicicak
Marya, a koliko je debela kutija? Tj, koliko je lako razbiju? To mi je definitivno resenje za jednoroga, ima milion i jedan tutorial na yt 🦄

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pinjate
23.11.2018 14:06:45   
Maraj
Mariya user posted image svaka cast. Extra izgledaju

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pinjate
23.11.2018 14:30:01   
Milena18
Bravo, Mariya, baš su lepe!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pinjate
23.11.2018 15:10:05   
mati
Mariya, bas sam pre neki dan trazila  temu, pa me mrzelo da pocinjem... Super su ti pinjatice. Ja sa do sad pravila tri, fudbalsku loptu ( za starijeg), Om noma ( za mladjeg) i jednu skroz sarenu za prvi rodj.user posted image Ovo je pre ubacivanja slatkisa, dok se susila.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pinjate
23.11.2018 15:22:48   
mati


user posted image I lopta... 

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pinjate
26.11.2018 0:00:39   
Mariya
IZVORNA PORUKA: milicicak

Marya, a koliko je debela kutija? Tj, koliko je lako razbiju? To mi je definitivno resenje za jednoroga, ima milion i jedan tutorial na yt 🦄


Milice zavisi koliku pinjatu hoću i kolika je kutija koju imam. Ona u obliku poklona je od debelog kartona, preko nje sam lepila samo beli papir jer je kutija sama po sebi bila jaka. Ona u obliku duge je kutija od cini minis-a, preko nje sam prelepila 4 sloja novina i jedan sloj belog papira. trajala je nekoliko minuta, nisu je baš odmah razbili.
One u obliku sladoleda i lubenice su od 2 sloja tankog kartona, 3,4 sloja novina i 1 sloj belog papira. i one su trajale nekoliko minutauser posted image

Olga ako kreneš da praviš, računaj da ti treba manje više jedan dan za svaki sloj papira da se osuši. znači kutija, 5 slojeva papira i krep= 6 dana.

Mati super su, Om nom je ekstrauser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 26.11.2018 0:09:03 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pinjate
30.11.2018 7:44:31   
Mariya
Lu hoće da pravi pinjate da ih prodajemo na božićnom vašaru. Danas krećemo da ih pravimo,ubacićemo bombone i staviti prvi sloj papira.
Pravićemo ih od kutija,nećemo oblike,da ne komplikujemo, dosad smo izmislile jednu sa crveno-belo-zelenim prugama, jedna će biti glava deda mraza i jedna će biti sneško.
Ako imate ideje dajte predloge.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pinjate
20.12.2018 10:27:31   
Jekica86
Bas su lepe pinjate.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pinjate
26.2.2019 12:39:24   
mirana1
Bas su lepe ove pinjate. Kako su samo lepo napravljene
Sad se malo smanjila pomama za njima ali su divne.

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pinjate
14.1.2021 10:50:38   
branki*
da li da se upustim u avanturu pravljenja pinjate ili da narucim?ja nisam bas vesta,pravila bih sa balonom...treba mi za subotu..da li bih stigla?je se to stvarno toliko susi?ja bih lepila drvofiksom,videla sa na jutjubu.ako je puno komplikovano,da i ne pokusavam,samo cu se iznervirati...ne znam ni gde se to narucuje...
i kako se razbija?lupas motkom nekom?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pinjate
14.1.2021 10:51:21   
jess021
Pitaj Bebilule ako je imas na fb, oba je pravila vise puta



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pinjate
14.1.2021 11:01:44   
Ivanka 75
Ja sam jesenas narucivala, 1400 jedna + 200 din motkica. Plasticna vodovodna cev ukrasena krep papirom.
rekla bih da nije neka mudrost napraviti, i oni prave na balonu rekla bih.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pinjate
14.1.2021 11:27:15   
mama Jo
Mi smo dobijali pinjatu u igraonici gde smo slavili. Isto, rekla bih da nije neka mudrost, ali ako nisi vesta onda moze da bude user posted image
Ja sam pravila onaj ram za kao, od kartona pa deca drze i u njemu se slikaju, znate to vec... Covece, dok nisam shvatila kako da iskrojim krep papir stvarmo sam izgubila dosta vremena.

Mada, branki, ako krenes strpljivo i pratis korak po korak ne moze da ne uspe. Realno skupe su, a kad stavis na papir sta ti sve treba izadje duplo jeftinije da pravis.

Ja sam sa drvofiksom pravila one novogidisnje ukrase od kanapa, kanap se namota na balon. Treba dosta vremena da se osusi zaista. Mada mozda mozes staviti kod radijatora ili peci pa ce ici brze.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pinjate
14.1.2021 14:38:08   
branki*
ja gledala na jutjubu za pinjate,rekla sam mm da mi kupi drvofiks i najveci balon,pa cu popodne prvi sloj novina da zalepim.javjam kako ce da ideuser posted image



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pinjate
14.1.2021 20:37:57   
branki*
naravno da sam uspela da zeznemuser posted image naduvala balon,uzela drvofiks i zalepila prvi sloj novina osavila da se susi..medjutim,nekako nisam epo zavezaa balon ,,ne znam kako i poceo da se smanjuje.bacila,naduvala drugi,i opet zalepila prvi sloj.sutra cu drugi ujutru i onda krep papir,nema vremena za puno slojeva,a na jutjubu kazu da moze 2,3,taman.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here