|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podela kućnih poslova
25.2.2019 19:41:50   
Misha i Ljisha
Pa mi nista zajedno od tog ribanja 😂 dok ja spremam on cuva decu uglavnom. Uvece ako se ukomiram onda on ubaci sve u masine i popali sredi kuhinju. Itd. Mada to bude cesto i kad se ne ukomiram jer uvece radim pa ja sednem za komp dok on to poradi. Uradice u principu sve al mora mu covek narediti 😀 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Podela kućnih poslova
25.2.2019 19:44:05   
Sanidej
Jedino je pranje sudova isključivo moje, moram pazariti neku dobru mašinu da me odmeni malo..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Podela kućnih poslova
12.7.2019 7:15:21   
MimaKos
Ne zna da pegla i pere ves, ali perw sudove, usisava, brise prasinu.. imam pomoc supruga za sve sto zna da radi :)


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Podela kućnih poslova
12.7.2019 9:21:57   
doramar11
To je normalno i pozeljno, ne bih mogla sve sama.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Podela kućnih poslova
12.7.2019 10:37:20   
MimaKos
Ja se ni ne trudim, zajedno smo usli u sve ovo..


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Podela kućnih poslova
12.7.2019 11:13:11   
doramar11
Podela znaci da je zena odmornija, a to pametni muskarci znaju da iskoriste :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Podela kućnih poslova
8.4.2020 0:12:39   
Dragica Draga
Sve delimo zaista, jedino ja sam tu vise oko kuhinje, on se u to ne petlja.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Podela kućnih poslova
8.4.2020 1:36:14   
branki*
Važi ..podela je ta da ja sve radim,a on ide na posao  ..I zašto se on zaboga ženio..Kao da ja ne idem na posao..I šta bi bilo da ne idem..Sve kućne poslove obavljam ja.Ponekad očisti parkete..baci đubre. .pozove zenu da sredi stan kad ja nisam tu..



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Podela kućnih poslova
8.4.2020 8:13:53   
Duškić

IZVORNA PORUKA: branki*

Važi ..podela je ta da ja sve radim,a on ide na posao  ..I zašto se on zaboga ženio..Kao da ja ne idem na posao..I šta bi bilo da ne idem..Sve kućne poslove obavljam ja.Ponekad očisti parkete..baci đubre. .pozove zenu da sredi stan kad ja nisam tu..






Branki i kod mene ovako.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Podela kućnih poslova
8.4.2020 10:36:19   
princezica1
Ja sam izgleda imala srece. Delimo kucne poslove ravnopravno. Ponekad moram da podsetim mm na to ali ok user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Podela kućnih poslova
8.4.2020 10:47:45   
Dragica Draga
Ja kad kazem da sve delimo poslove, podrazumeva se da je ta podela uz moje konstantno zvocanje i podsecanje.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Podela kućnih poslova
8.4.2020 10:50:42   
princezica1
DDuser posted image Uz ponekad povisen ton. Sad mi je lakse kad znam da nisam jedina koja podseca s vremena na vreme.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Podela kućnih poslova
8.4.2020 10:56:08   
Dragica Draga
Mm hoce sve... Kad mu kazem. To me je u pocetku jako nerviralo, pomislala sam vise puta da se pravi lud da nesto ne vidi... Ja mu kazem onako besno da nesto uradi, a on inda bude u fazonu - evo uradicu, pa sto ne kazes. Stvarno sam mislila da me ze..a vise puta. Dok nisam shvatila da je takav prosto... Flegman, i stvarno ne primecuje haos i neke stvari. Prosto smo drugaciji. Sad smo tako navikli user posted image i oboma ok.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Podela kućnih poslova
8.4.2020 10:59:10   
princezica1
DD dobro ti to sprovodis user posted image . Proslo je vreme kad su zene bile za kucu a muskarci za sve ostalo.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 89
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here