|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 15:02:22   
Olga75
Uh, ja da M sad podvaljujem povrće, pa ne znam eto šta bih.
Imam sreće ali kad je kretala sa ozbiljnom klopom ja sam tome studiozno pristupila user posted image
uvek je jela povrće, sada nije ljubitelj pasulja i kelja i prokelja al ostalo jede.
više sam problema imala sa mesom nego sa povrćem
e, da i sa gibanicom, ne vole nikako

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 15:56:59   
MimaKos
Ko ne voli gibanicu  moja beba cak to tamani :) bas cudno. A za meso vecina ima problem


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 16:01:25   
Olga75

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ko ne voli gibanicu  moja beba cak to tamani :) bas cudno.



Moja M user posted image mada mislim da tu njen joja (ujak- moj blesavi brat) ima svoje prste user posted image . On bogomoj ne voli gibanicu i uzlivancu i sad i ona avrće nosom na to
mada ja srca nemam- to sam kuvala i to ćeš da jedeš i punktum
ali povrće ne moram da podvaljujem jer ko na ovom svetu voli taj gorki kelj user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 16:07:13   
doramar11
Kelj, prokelj sluzim po kazni :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 16:10:14   
Olga75

IZVORNA PORUKA: doramar11

Kelj, prokelj sluzim po kazni :)

To je surovo! Zamisli serviraju ti nemaskirane te male gorke kupuščiće, nit da jedeš nit da plačeš user posted image
Stvarno, nemam pojma kako bih to podvalila

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 16:11:00   
doramar11
Nek placu, da su bili dobri ne bi dobili prokelj :)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 16:12:49   
Olga75
To jeste al sad će moderatori da nas izgrde jer to smo trebale u temi o kaznama
ja sam se sad bacila u problem kako podvaliti prokelj

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 17:13:24   
MimaKos
Ja prokelj i ne premam, niti znam kako..


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 17:16:40   
Sanjica26 RR
Devojke, nekoliko puta ste opomenute u različitim temama. Ne masite temu. Imamo temu i o kaznama.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.7.2019 17:17:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 18:40:53   
Duškić
Moji obozavaju povrce. Paradajz i krastavac samo zvackaju.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 18:41:33   
MimaKos
Ni prokelj ni spargle, to nikada nisam ni pokusavala da im dam :) ali smo pecurke prihvatili kroz omlet :)


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Podvalite im povrće!
12.7.2019 19:03:20   
doramar11
Ne bih se set_ila da pecurke serviram na taj nacin. Sto se povrca tice, pa ne moraju jesti bas sve.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Podvalite im povrće!
16.10.2019 0:00:48   
Mirko Svirko
Ja sam pokusavala da podvalim povrce kroz blender pa kao kasa. I da pravim lica u tanjiru. Naseckam svasta i redjam. Probala sam paradajz i onda okice kao masline i crne tackice masline i onda bude bubamara. Krompir sam pekla kao harmoniku onako tanko seceno hrskavo i da bude kao cips i ukusno. Spremala sam mafine sa maslinama i pecurkama pa nije oset_io. I razni oblici makarona sa pecurkama i sargarepom. Sve su to neki od nacina da se podvali. Probala sam i krastavac pa cackalicama napravila od malih ceri paradajzica tockice pa da rucka tako.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Podvalite im povrće!
20.9.2021 23:57:46   
Dragica Draga
Zahvaljujuci stapnom mikseru podvaljujem svasta, bas smo se i u drugoj temi dotakli podvaljivanja povrca user posted image

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 139
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here