|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregled dojki
22.9.2018 21:40:41   
pari
Ja sam sigurna da ce biti sve u redu Ivana!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Pregled dojki
24.9.2018 18:13:32   
vocicana
Ivana, nisam razumela, isla si na kontrolu koju ovako redovno obavljas, pa su ti nasli cistu ili si napipala nesto pa se javila? U svakom slucaju bice to sve dobro, nemoj da se sekiras. Znam kako ti je, ali potrazi bar dva misljenja, ali ne verujem da ima prostora za brigu.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Pregled dojki
25.9.2018 8:37:13   
IvanaSK RR
Isla sam na kontrolu.
Za deset dana mi je zakazano na VMA pa cu videti sta ce tamo reci,jer sada nisam dobila nikakvu informaciju.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Pregled dojki
25.9.2018 9:24:34   
emicaa
Ivana ja sad tek vidim.Bice sve u redu,vidjeces 💜

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Pregled dojki
29.9.2018 15:00:05   
Sanjica26 RR
Evo ako neko zeli da napravi sebi melem od cuvarkuce i meda. Ja sam sebi napravila. Imam neke cistice po grudima. Nista strasno, ali sam citala dosta o tome, pa sam pocela da koristim. Bas je slatko. Prvi dan mi je bilo muka. Sad je vec lakse. Kaze mi Sofija brzo, brzo vodu da pijes mamauser posted image Voda ne sme da se pije posle toga pola sata, a ni da se jede. Navikla sam se. Evo ga recept

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Pregled dojki
29.9.2018 22:25:14   
vocicana
Ivana ovo sto t je Sanjica dala, obavezno da napravis i uzimas.
Bice sve okuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Pregled dojki
29.8.2023 10:33:19   
dunja RR
Ja sam negde u februaru radila redovni ginekološki privatno, sa UZ dojki, sve bilo ok, osim što oopet imam cistu na jajniku koju za sada prate, pa će je verovatno operisati u nekom trenutku, kažu da je bolje da operišu kada uđem u klimaks (da se cista ne bi opet vraćala), a ja ni blizu klimaksa.

I rekoše da uradim mamografiju preventivno, zbog godina, iako je uz dojki bio ok. I ja tada otišla do DZ da lepo zakažem tamo kad već plaćam zdravstveni, kad ono prvi termin početak avgusta. Odradih ja to tada, par dana pre mora, a rezultati su tek za 2 meseca. Znači ako ideš preko države, daj Bože da si zdrav, ne daj Bože da neko stvarno ima problem, i da njih mora da čeka.

< Poruku je uredio dunja RR -- 29.8.2023 10:35:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Pregled dojki
30.8.2023 18:24:32   
17 joka
Da i ovde se bas ceka i stvarno je veliko rasulo.Probaj mesavinu cajeva za ciste meni je pomagalo a i virak.Uz dojki sam radila privatno  pred vto tako su trazili imala sam neku cistu  pre dve god sad je nije bilo.Nazalost  zdravstveno placamoskoro za nista i samim tim nas teraju da idemo privatno i placamo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Pregled dojki
2.9.2023 11:16:10   
Srecko47E
Ja idem privatno oduvek.
Lepsi pristup,kada sam napipala kvrzicu,nisam ni hteka da gubim vreme cekajuci na termin u drzavnoj ustanovi-omiljeno mi je kad kazu,nemamo termin.


Jeste cifra,ali jednom godisne za svoje zdravlje....To je najmanje sto mogu da ucinim.

Idem na onaj aparat sa elastinografom ,laicki pricam.
Odradim snimanje i pazusnih jama i mirna sam.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 309
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here