|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 12:46:14   
Leptiric123
Meni se zainteresovani javljaju redovno, što live što putem poruka i slično user posted image user posted image Došla sam u iskušenje naravno i ne smatram to nekim specijalnim grehom.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 13:07:18   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Meni se zainteresovani javljaju redovno, što live što putem poruka i slično user posted image user posted image Došla sam u iskušenje naravno i ne smatram to nekim specijalnim grehom.

Pa sro bi smatrala grehom ako si dosla u iskušenje user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 13:44:42   
mama Jo
Zivi smo ljudi, normalno je, a i sasvim u redu ako ti orija kad ti se neko udvara.

U braku sam 3 godine, i imam 2 dece 😁 i ne radim 😁 tako da, za sada u braku stvarno nisam imala nekih iskusenja, prosto nisam imala gde da ih dozivim 😊



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 16:19:18   
Leptiric123

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Zivi smo ljudi, normalno je, a i sasvim u redu ako ti orija kad ti se neko udvara.

U braku sam 3 godine, i imam 2 dece 😁 i ne radim 😁 tako da, za sada u braku stvarno nisam imala nekih iskusenja, prosto nisam imala gde da ih dozivim 😊





Ti nisi svesna koliko je to realno.Kad mi kaze neka zena koja je stalno kuci ili sa muzem pa niko joj se ne udvara...pa jeste docice ti kuci 😂 Javi se kad promrdas da cujem komentar 😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 16:27:19   
emicaa
Ja jos nisam imala neko pravo iskusenje.Bilo je na pocetku veze ali nisam ni tad prevarila.
Necu da se zakunem ne bih nikad,stvarno nikad ne znas sta ce sutra biti.Mada mm zna da bih ga prevarila sa Adamom Levin kad bih imala priliku ali to se ne racuna user posted image
Leptiricu tebe moram nesto pitati,ne moras mi odgovoriti ako neces.Jesi li prevarila ti muza kad si saznala za njega.Ono u fazonu ako mozes ti mogu i ja

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Prevara 2.deo
20.6.2018 19:20:14   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Leptiric123


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Zivi smo ljudi, normalno je, a i sasvim u redu ako ti orija kad ti se neko udvara.

U braku sam 3 godine, i imam 2 dece 😁 i ne radim 😁 tako da, za sada u braku stvarno nisam imala nekih iskusenja, prosto nisam imala gde da ih dozivim 😊





Ti nisi svesna koliko je to realno.Kad mi kaze neka zena koja je stalno kuci ili sa muzem pa niko joj se ne udvara...pa jeste docice ti kuci 😂 Javi se kad promrdas da cujem komentar 😂




Jeste, bas zato i kazem... ali sam ja prethodnih godina bas u takvoj situaciji da nisam imala prilike... a znam da je realno, kako za zene, tako i za muskarce. Mm kad je oromenio posao, dosao je u firmu gde radi gomila zena a pre toga je radio samo sa jednim kolegom - muskarcem! Jednom sam ga pitala - da li mu se mozda neka nabacivala, onako izdaleka... sta znam... pitala sam ga to bas zato sto znam koliko je to realno da se desava. Mislim, rekao mi je da nije, i ja njemu verujem... verujem mu u smislu da me ne bi prevario. Nekako, sad ni ne mogu o tome da mislim i da se opterecujem time.

I ja sam htela da te pitam isto ovo sto i Emica, da li si, u toj situaciji, i ti njega prevarila?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Prevara 2.deo
1.8.2018 18:51:23   
Dragce86
Uh, sto kaze Ivana - nikad ne reci nikad...Najvise od svega bih volela da ne dodjemo ni on ni ja u takvu situaciju ( sto je nemoguce za ceo zivot :D ) ali se nadam da bismo oboje imali snage i dovoljno medjusobne ljubavi da ne prevagnemo na pogresnu stranu :) A sto kaze narod, a apsolutno je tacna - sto ne vidis, nije se ni desilo ( recimo, imam snajku koja misli da je moj brat od tetke idealan muz a on sam mi je svasta pricao sta petlja sa strane :( ) Tako da....

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Prevara 2.deo
24.10.2018 11:06:34   
Dora89
Nisam, ali bih skroz mogla da razumem. U braku smo 3 god., zajedno živimo 4 god., ukupno zajedno 5 god. Za njega sam ubeđena da me nikad, nikad ne bi prevario (mada, čim sam toliko ubeđena, vrlo je moguće da grešim). Zato ne bih ni ja njega, jer on to ne zaslužuje, ali sam često u iskušenju. Volim ga, privlačan mi je, i seksualnim životom sam zadovoljna uprkos tome što imamo dvoje dece, ali sam nekako neiživljena, i prijala bi mi neka promena, ali znam da bih, kad bi do te promene došlo, odmah poželela svog mm. Ima ponuda, flertuju muškarci, a ja se ponašam uzdržano, iako bih se rado upustila u flert. Najsvežija priča mi je jedan tata iz vrtića, koji mi se javio noću, kad sam i ja bila budna zbog bebe. Privlačan je, ali imam dovoljno samokontrole, i svakako nije vredan rizikovanja mog braka i porodice. Ignorisala sam poruke,  ali ne možete da zamislite koliko takva muška potvrda prija dok ste još uvek u periodu babinja.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Prevara 2.deo
12.7.2019 7:27:28   
MimaKos
Ja sam se izivela kada je trebalo, u mladosti, i uopste nemam takve porice sada, nema situacije sa muskarcima koju nisam dozivela ili koja mi se nije desila, tako da mi je sve manje vise vec vidjeno sada, i vas uzivam u ovoj sugurnosti i ususkanosti koju imam u braku. Za njega sam sigurna da mu na pamet ne bi palo, ali nikad se ne zna, za koju godinu.. 


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Prevara 2.deo
12.7.2019 9:12:27   
doramar11
Ne opterecujem se tim stvarima, verujem da sam dobrog coveka izabrala. Ja ne varam.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Prevara 2.deo
12.7.2019 10:27:28   
MimaKos
Ko se siguran u sebe i partnera ne razmislja o tome.


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Prevara 2.deo
12.7.2019 11:28:44   
doramar11
Tacno, slabici i iskompleksirani ljudi su podlozniji varanju.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Prevara 2.deo
13.7.2019 19:54:58   
MimaKos
Bas tako! Zato neke stvari na vreme raskrstiti sam sa sobom..


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Prevara 2.deo
13.7.2019 20:29:11   
bubulence
Varaju oni za koje nikada ne biste pomislile da mogu, da imaju vremena, da imaju prilike... Nas prijatelj, covek koji sa posla ide pravo kuci, koji okaci 100 slika dnevno sa izlivima ljubavi prema zeni, koji nije izasao sa drustvom od kada se ozenio, koji je tata za medalju.... Je nedavno uhvacen na poslu u magacinu sa koleginicom... 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Prevara 2.deo
13.7.2019 20:42:23   
doramar11
Pa ti sto kace slike glumeci neku porodicnu srecu su najsumnjiviji.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Prevara 2.deo
13.7.2019 23:35:32   
flamingos


IZVORNA PORUKA: bubulence

Varaju oni za koje nikada ne biste pomislile da mogu, da imaju vremena, da imaju prilike... Nas prijatelj, covek koji sa posla ide pravo kuci, koji okaci 100 slika dnevno sa izlivima ljubavi prema zeni, koji nije izasao sa drustvom od kada se ozenio, koji je tata za medalju.... Je nedavno uhvacen na poslu u magacinu sa koleginicom... 


U pravu si,takvi su najgori.Mislim da,ukoliko neko želi da švrlja sa strane,bolje da se rastane od žene i svet je njegov.E ne,hteli bi i brak da sačuvaju,a da rade šta hoće.Ne može to tako.Ne bih prevaru oprostila nikada,svako na svoju stranu.Isto važi i za ženu.To je moje mišljenje.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Prevara 2.deo
13.7.2019 23:57:12   
bubulence
Ne mogu da kazem ni da bih oprostila, ni da ne bih... Ne znam jer nisam bila u situaciji. Ne bih oprostila udarac, ruznu rec... Kao devojka sam varala, eto iskreno, postojao je neko sa kim sa se vidjala mozda i 10 god, ne cesto, ali jednom u mesec, dva... Nekad prodje i 5 meseci da se ne javi, ali kada se javi tu sam i nista me ne zanima osim njega. A imala sam i veze pored toga sve u nadi da ce naici neko ko ce moci da ga zameni... A onda se pijavio mm, i taj neko kao da nije postojao.Sada trenutno ne postoji nista sto bi me nateralo da prevarim mm, i mislim da ni njemu to ne pada na pamet... Sve dok ovako funkcionisemo nista necu da menjam,  a ako se pokvari... Boze moj, imam dobrog komsiju 😂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Prevara 2.deo
14.7.2019 0:21:41   
doramar11
Nezrele budale menjaju partnere, ali nikad ne budu srecni jer je problem u njima.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Prevara 2.deo
14.7.2019 7:46:44   
MimaKos
I time.lece svoje komplekse samo, nema tu srece


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Prevara 2.deo
14.7.2019 10:56:41   
doramar11
Cirkus, posebno kad neko umisli da je faca, a ono jeftinoca samo takva. Svaki krs danas moze da vara, doduse obicno sa drugim krsem pa se nadju :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Prevara 2.deo
14.7.2019 10:57:42   
MimaKos
Hahah, istina ziva... meni su svalerancije po firmama najodvratnije, kako neko moze tako da se blamira nikad mi nece biti jasno


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Prevara 2.deo
14.7.2019 11:02:31   
doramar11
Zato sto je na delu palanacki mentalitet. Odela ne pomazu da se sakrije :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Prevara 2.deo
14.7.2019 11:04:07   
MimaKos
Ali stvarno, sta se sve tu desava i cega sam se sve nagledala i naslusala.. ko ne prozivi u maldosti..


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Prevara 2.deo
14.7.2019 11:05:27   
doramar11
Mima, i ko prozivi..bolid je bolid.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Prevara 2.deo
14.7.2019 11:07:45   
MimaKos
I to je istina.. ali nisu dzaba rekli ceni coveka prema prvoj zeni, kasnije kad dodju do pozicije svi se osile. Nazalost, zaista, i nekw zene nisu bolje. Stavis sve na kocku, brak, porodicu, zarad cega? 


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here