|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Previše čvrsta bradavica
31.8.2018 20:07:18   
Dora89
Ako postoji ova tema, slobodno me uputite na nju, pošto ja nisam našla.
Da li se nekoj od vas desilo da joj je bradavica toliko čvrsta da niko ne može da izmlaza tu dojku, iako ima mleka, a svi mlečni kanali su prohodni, niti beba može da sisa na tu stranu? Sa drugom dojkom je sve ok.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Previše čvrsta bradavica
31.8.2018 20:41:50   
Misha i Ljisha
uzmes pumpicu izmuzes malo pumpicom cak i da ne krene mleko omeksaces bradavicu i onda das bebi

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Previše čvrsta bradavica
1.9.2018 4:54:58   
Dora89
E hvala puno!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Previše čvrsta bradavica
1.9.2018 7:04:52   
mama Jo
Jesi probala malo lanolin da namazes?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Previše čvrsta bradavica
1.9.2018 9:24:13   
Dora89
Da, ne vredi, kao zacementirana. Beba uopšte ne može da probuši rupu. Prvo dete sam dojila samo na onu drugu stranu, ali bih sad opet da pokušam.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Previše čvrsta bradavica
1.9.2018 22:13:58   
Misha i Ljisha
Dora jesi uspela ? Imas one male pumpice kao trube. Smesna cenA a za takve brzinske stvari dusu dala. Na brzaka pumpas da samo krene koja kap i da omekne bradavica i odmah nudis. I meni su bradavicw tvrde

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Previše čvrsta bradavica
7.9.2018 5:52:23   
Dora89
Nisam, ali hvala puno na savetu. Mislim da svi sa Foruma znaju za taj moj problem. Jedna dojka potpuno ok radi, a na drugu nikad nije izašla ni kap, a ima mleka. Svi su me izmlazali, i niko ništa nije uspeo da uradi. Kažu mi u porodilištu da je previše čvrsta bradavica. Tako je bilo i sa prvim detetom, tada sam uradila ultrazvuk, rečeno mi je da je sve ok. Stavljala sam bebu na tu dojku, i čak i kad formira rupicu, kao da se za minut zatvori. Nadošlo mi je mleko, i ta dojka je postala tvrda kao kamen, pa sam se uplašila, i prestala da stavljam bebu na tu stranu, i hladila je, sad je ok, mleko se polako povlači. To bi bilo to što se te strane tiče. Dojim na drugu stranu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Previše čvrsta bradavica
21.7.2019 11:17:55   
MimaKos
Multimam je za to spas


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here