|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problem sa stanom
4.2.2018 0:36:38   
isidora88
Uzas. Samo ne znam cega se boje, stanove su platili. Ne moze ih niko izbaciti. Ne vidim poentu da zive u raspadnutom stanu koji su debelo platili.
A ove socijalne stanove ne bih kupila ni u ludilu. Mogi da zamislim samo taj kvalitet.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Problem sa stanom
4.2.2018 20:23:35   
Duškić
Kakvi li ce biti ovi za pripadnike vojske i policije , kakva li ce tek tu sema biti?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Problem sa stanom
4.2.2018 20:34:33   
isidora88
Tu ce se tek zakidati na materijalu, a o kvalitetu da ne pricam. Ti stanovi realno nece vredeti ni 200e/kv a prodavace ih garant po ceni od min. 700-800e za koliko i inace mogi da se nadju novo stanovi, a o starim da i ne pricam.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Problem sa stanom
4.2.2018 21:40:11   
Dragce86
Uh, iscitah sve ovo unazad i jeza mi prodje niz kicmu...Muz i ja planiramo kupovinu stana za par godina, i ovo je neverovatno sta se sve desava! Ne znam ni sta bih savetovala, ni sta je pametno, samo gledati da se spase ziva glava porodici!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Problem sa stanom
4.2.2018 21:45:34   
isidora88
Tek oni nesrecnici sto su kupili stanove u smrdljivim zgrada, uzas sta drzava dozvoljava

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Problem sa stanom
4.2.2018 21:47:04   
Duškić
Jao, da ,ta afera je bila jedno vreme, posle se zataskalo i to je to.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Problem sa stanom
5.2.2018 0:40:47   
MamaNecaVo
Ovo je mesto nekadasnje vojne kasarne.Vecina stanova je namenjena vojnim licima,toliko o kvalitetu.Ako ovo nisu socijalni stanovi da mi je da vidim kakvi ce biti ti koje najavljuju.

Nikako da ubacim slike,nadam se da cu sutra stici.
A plase se da im ne oduzmu stanove (penzioneri i vojna lica koja stanove izdaju a to ne smeju-pri tome kredit od 40godina).

Danas treba biti pamet i sve faktore ispitati pre kupovine.
Nekako,bolje dodje da se kupi starija gradnja.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Problem sa stanom
5.2.2018 12:50:27   
Maraj
Na pa nije ni cudo sto ne smeju da se zale. Te stanove su mogli da "dobiju" samo oni koji nemaju nekretninu na svoje ime tj nemaju gde da zive, a oni izdaju te stanove. Sramota.
Ne znam sta da ti kazem. Kad bi se slozili svi pa da uzmete zajednickog advokata, ovako kad se sam boris...bas je zeznuto...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Problem sa stanom
5.2.2018 13:09:58   
isidora88
Cist bezobrazluk. Neko nema nijedan stan a neko izdaje, i zbig njih drugi kojima je potrebniji stan nisu dobili.
A socijalni stanovi, pa ja ne mogu ni da zamislim taj "kvalitet", bive kvalitetni kao kuca od slame.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here