|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: puder
10.2.2019 18:35:48   
pari
Slažem se za Maybelline Affinitone. Dobar mi je i Bourjois Healthy mix.



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: puder
10.2.2019 18:58:56   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: pari

Slažem se za Maybelline Affinitone. Dobar mi je i Bourjois Healthy mix.




I ja koristim maybelline,godinama..odlian je,a bude i po 540din.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: puder
10.2.2019 20:26:41   
Rosita
Pa baš je povoljan. Nekad davno sam ga, čini mi se, kupovala. Baš duuugooo nemam tečni. Nekad sađ znala preko tonirane kreme staviti malo kamenog, rimmel stay mate.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: puder
10.2.2019 20:29:15   
Rosita
Taj rimmel stay matte bio mi je super.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: puder
10.2.2019 20:42:31   
gagana83

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

A nemoj, nije bilo tako, nego se on onako meni smesno zbunio, jer nije bio siguran ali se javio. Premda ja sam vasu fotku videla na fb pa sam skontala da je tvoj muz.
Dakle, puder je juce dosao, tamne su nijanse, ali bice odlican za leto. Puder toliko lepo pokrije , tako je lagan za ne poverovati.. Najtoplija preporuka svima!!!Cena moja nije jaka, bar ne kao u parfimeriji. Jako sam zadovoljna.


Morala sam malo da ga zezam 😂

Kazem ja, fenomenalan je! 
Rosita, ja imam oset__ljivo lice, meni je odlican Bourjois Healthy Mix. Dobar je i Avonov Luxe. Nisu najjeftiniji, ali ako ulovis snizenje nije opasno. 

< Poruku je uredio gagana83 -- 10.2.2019 20:43:24 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: puder
10.2.2019 21:09:35   
Maraj
Sad bas citam na netu rexenzije bourjoiz pudera. On je samo za suvu kozu. Ja imam kombinivanu tj imala sam lre trudnoce. Sad nije toliko "sjajna"...

Ja sam koristila bb vichy kremu. Trebalo bi nesto opet kupiti , a ne znam sta.
Koja je razlika izmedju bb i cc kreme?
Ja bi cini mi se pre to nego puder

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: puder
10.2.2019 21:33:16   
pari
Cc je malo jaca od bb...corrective cream...slicne su dosta u sustini ali eto,male razlike...

Najbolje bi bilo isprobati pa videti sta ti odgovara...Maybelline Affinitone je stvarno lagan a povoljan i dobar.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: puder
10.2.2019 21:50:48   
Rosita


bb, cc, dd kreme

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: puder
11.2.2019 12:57:12   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: pari

Slažem se za Maybelline Affinitone. Dobar mi je i Bourjois Healthy mix.




I ja koristim maybelline,godinama..odlian je,a bude i po 540din.


Nikad nisam probala a vidim da ga dosta hvale. Ako nađem nijansu koja mi odgovara baš ću probati. Inače, uglavnom koristim tonirane kreme.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: puder
11.2.2019 20:39:47   
vocicana
opla preporuka za Maybelline pudere.
Ko zeli malo pokriveniji izgled takodje topla preporuka za Maybelline stay 24, odlican, koristila sam nijansu 30 Sand.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: puder
15.2.2019 11:02:34   
branki*
bolji od mejbelin afiniton je mejbelin stay matte,po meni,jer se lice ne sija,nego je bas super.ja koristim 220,neka bez srednja nijansa vec dve godine i cesto je u liliju na popustu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: puder
15.2.2019 11:35:59   
Ana RR
Juče sam gledala te Maybelline pudere. Ne dopadaju mi se nijanse, sve vuku na roze. Probala sam malo na ruci i deluje mi nekako suv, ne znam. Mislim da ću se ipak zadržati kod Noreve i Vichy-a.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: puder
15.2.2019 11:39:29   
branki*
jeste malo suvlji,ali meni se to i dopada,jer mi se ne sija lice.ja ga koristim svakodnevno za posao.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: puder
15.2.2019 13:50:35   
Rosita
Probala sam i ja tester, na sniženju je u liliju, deluje mi fino. Samo ne znam treba li to meni 😂. Inače, opšta pljuvačina na netu na onu mixa dd kremu a meni beše solidna. Pri kraju mi je pa baš gledah u liliju. Ima i noreva što je ana koristi, samo je oko 2 hiljade. Skupo mi je. Još videh od bb, cc na akciji je nivea. Ima i bioten i garnier. Ali ova mixa mi je jedina decidno nekomedogena i lagana. Videću.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: puder
15.2.2019 14:30:15   
Ana RR
Rosi, ja sve kupujem u Srbotrade apoteci. Recimo Noreva je prošle godine bila na 8.martovskoj akciji, 2 kom za 1600 din. SAd je oko 1700 1 kutija. Inače, Noreva je za masniju kožu ali eto meni tonirana krema odgovara.
Juče sam gledala BioKap farbe, u Lilly su skoro 1500 a u Srbotrade su oko 1100. Pritom Srbotrade ima kalendar sa brendovima na akciji tako da uvek znaš kada da dođeš.



< Poruku je uredio Ana RR -- 15.2.2019 14:36:43 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: puder
15.2.2019 14:40:01   
vocicana
Ana prebacicu se na Srbotrade za neke stvari.
Puder taj Stay matte je odlican za masnu kozu, a i onaj o kome sam pisala, moze sa suvlji tip koze, Stay 24 h.
Meni je mnogo to novca za bb kremu, zaista. Ali na kraju ako odgovara, ne treba menjati.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: puder
15.2.2019 18:21:50   
Rosita
Uuu, super info za srbotrade!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: puder
15.2.2019 21:26:26   
Ana RR
Rosi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: puder
15.2.2019 22:24:06   
vocicana
Anci hvala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: puder
16.2.2019 8:50:33   
Sanjalicaaa
I ja koristim Norevu, bb kremu. Odlicna je. Ali da, za bb kremu je dosta skupa.Nadam se da ce ove godine imati tu osmomartovsku akciju.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: puder
16.2.2019 13:24:41   
Sarav


IZVORNA PORUKA: pari

Slažem se za Maybelline Affinitone.



Retko stavljam puder jer mi je super BB krema, ali kad stavljam onda isključivo taj. Probala sam više pudera i kad ih skinem nakon par sati imam utisak da mi je oljuštena koža, sve me pecka i kao da sam odradila žešći piling. Inače mi je koža jako suva. 

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: puder
17.2.2019 17:36:53   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

I ja koristim Norevu, bb kremu. Odlicna je. Ali da, za bb kremu je dosta skupa.Nadam se da ce ove godine imati tu osmomartovsku akciju.


I ja. Meni jedna tubica duuuuugoooo traje, i onda ne žalim ni da platim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: puder
17.2.2019 17:57:44   
Rosita
Javite ako bude akcija, pre ću tamo propustiti nego ovde.
Da, čoveče, traje to! Evo ja svaki dan mažem toniranu i sad kad se preračunam baš sam je davno kupila! 6 meseci ili čak više je prošlo 😨

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: puder
17.2.2019 18:02:12   
Ana RR
Pa da, meni i duže traje jer ne stavljam svaki dan. Javljam ako bude user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: puder
17.2.2019 18:03:05   
branki*
bogme,ja puder stavljam svaki dan,sem vikendom,nekad i tad,ako izlazim..i traje mi najvise 3,4 meseca.pre ce biti tri.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here