|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: puder
10.2.2020 18:24:11   
Ana RR
Pari, ona nekako svima odgovara iako je Noreva pre svega za masnu kožu. Moja je daleko od masne ali mi baš odgovara.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.2.2020 20:00:25 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: puder
10.2.2020 19:11:34   
Sanjalicaaa

Znam Ana, zato sam i napisala 😄
Ja sam odmah kupila 2, plus 2 gratis, tako da sam mirna sledecih nekoliko meseci.
Moja koza je bas masna.
Koristim i Noreva gel za ciscenje lica. 
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jao Sanjalice, hvala što si rekla! Ja je koristim.




_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: puder
10.2.2020 20:01:12   
Ana RR
Haha hvala što misliš na mene user posted image meni jedna traje po godinu dana, eto koliko se šminkam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: puder
11.2.2020 9:22:47   
emicaa
Ja sam kupila ovaj Loerealov i prezadovoljna sam.Uopste ga ne osjetim na licukao ostale pudere,kao da stavim kremu za lice


user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: puder
11.2.2020 11:25:33   
vonavoj
Ana,to koristis kao puder?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: puder
11.2.2020 11:29:12   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Haha hvala što misliš na mene user posted image meni jedna traje po godinu dana, eto koliko se šminkam user posted image



Mislim da prođe i rok trajanja koliko se "cesto" sminkam. 😂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: puder
11.2.2020 11:56:23   
vonavoj
Ja se svaki dan sminkam kad radim,ali sad retko..bas kad negde idemo😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: puder
11.2.2020 12:21:13   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ana,to koristis kao puder?


Da, nisam ljubitelj pudera, moja koža ne podnosi. Stavim puder baš kada moram, ako idem na neku proslavu pa mi treba bolja pokrivenost.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: puder
11.2.2020 21:22:52   
Tiziana
Ja koristim uvek samo puder/toniranu kremu, rumenilo, maskaru i sjaj za usne. osim sjaja, sve mi traje bukvalno po godinu dana pa ne zalim novce. koristim Diorov nude air, odlucno prekriva a ne vidi se da sam bilo sta stavila, lice izgleda cisto i odmorno,uredno.kupila sam prosle god pocetkom marta i evo cedim poslednje kapi.

obicno zamolim nekoga da mi kupi na aerodromu jer bude oko 40eur.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: puder
11.2.2020 22:02:49   
Sanidej
Sta mislis o Dior forever puderu sa zastitnim faktorom?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: puder
11.2.2020 22:24:40   
Tiziana
Ne znam, stvarno. Ja generalno ne volim puder, puder. ovaj nude air je serum, dosta je tecan, nema tu gustinu kao puder pa ne izgleda kao da si stavila krec na lice, lagan je, ujednaci boju na licu, ali izgleda izuzetno priridno, koza deluje nekako cisto, zato ga i koristim. 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: puder
11.2.2020 23:15:45   
vocicana
Ja sam svoje lice nesto aje... da izu=vinete na izrazu, suva mi je koza nenormalno,ne znam sta cu, msm da cu prvo proveriti hormone stitne, a svima vama koje imate masnu kozu, zavidim do neba i zvezda.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: puder
12.2.2020 21:30:26   
Ana RR
Tiziana, Dior je fenomenalan, koristila sam davno. Baš bih mogla da poručim nešto po tati kada bude dolazio iz Nemačke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: puder
12.4.2020 14:44:57   
Nevenaa
Deborah puder fantastica 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: puder
13.4.2020 14:25:16   
gocic

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja sam kupila ovaj Loerealov i prezadovoljna sam.Uopste ga ne osjetim na licukao ostale pudere,kao da stavim kremu za lice


user posted image




Bas deluje super.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: puder
13.4.2020 14:27:02   
Dragica Draga
Nisam ovaj nikada probala. Iako se retko sminka, mogla bih da imam neki puder za kad negde krenem user posted image
Iscitacu bas preporuke.
Koliko kosta ovaj?

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: puder
14.4.2020 14:28:10   
vocicana
Cekam uvoz L Oreal, treba mi Perfecy match N2, njega nema nigde.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: puder
14.4.2020 14:33:44   
pari
LOrealovi puderi su super,kao i Maybelline isto. Bourjois isto odlični. Ne oštećuju kožu, nisu preteški...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: puder
14.4.2020 14:36:17   
vocicana
E da Pari, zaboravila sam Bourjous, isto su fini, premda, nemam neki problem sa tenom i odlicno osveze kozu, nemaju neku pokrivnu moc.
Ali suva prokletnica, uzas jedan.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: puder
2.11.2020 17:19:25   
emicaa
Ja sam kupila za vikend ovaj novi Catrice True Skin,kao ajd da i ja isprobam.Malo je reci koliko sam se odusevila.Lagan,sakriva sve na licu.Ispod maske se super drzi.A cijenu mu je smijesna,oko 6e



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: puder
2.11.2020 19:42:59   
bokicak1
Maybeline meni odgovara jer nije "tezak".

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: puder
3.11.2020 6:06:30   
bikicaV

IZVORNA PORUKA: pari

LOrealovi puderi su super,kao i Maybelline isto. Bourjois isto odlični. Ne oštećuju kožu, nisu preteški...




meni odlicni , ovi gore nabrojani, ali ne koristim pudere preterano.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: puder
3.11.2020 8:15:31   
nata11
Emice ima ga i kod vas?

Ja to smatrala nekom levom, buigarskom markom user posted image Doduse uzela sam njihov u kameni i OK je.

Hvale i onaj GR iz Nude kolekcije. Kome koza nije zahtevna.

_____________________________





(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: puder
3.11.2020 11:02:33   
emicaa
Nato ima naravno,ja obozavam njihove stvari.Bas dosta imam.Po meni kvalitet odlican,a cijena je stvarno prihvatljiva.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 399
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:







MELA B3 revolucionarno rešenje protiv hipe...
photo
Ovaj revolucionarni proizvod, kreiran u saradnji s vodećim svetskim dermatolozima i stručnjacima za hiperpigmentaciju, d...
Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here