|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Q10 i DHEA-kvalitet jajne celije
12.9.2019 10:09:17   
Boni82

IZVORNA PORUKA: ZekiNS

Hvala vam za preporuku za DHEA.
Trenuno idem u kliniki u NS, veliki mi je problem nizak Amh.
Ono što sam dobila kao terapiju je DHEA, q10 200 mg dnevno, folna i D3 i sve sam uzela od ove devojke, kavlitetno ipak je americko, a povoljno.
Sa ovim q10 sam odusevljena zelatinozne kapsulice, brzo se otope, koliko popijes toliko se usvoji.
Pozvala sam ovaj tel iz postova, u principu to nije u pitanju prodaja, nego udruživanje oko poštarine.
U istom su sosu kao i mi, bore se da dobiju dete.
Ona i muz sve te skupe preparate koje su im rekli da piju, nisu kupovali ovde nego su po sastavu uzeli posebno sve to u Americi, tj. prijatelji im salju, između ostalog i Dhea i jos sto sta.
Ali plate onu skupu postarinu da im jako brzo stigne iz Amerike, jer su to ipak suplementi.
Slikala mi je sta sve koriste i to je stvarno mnogo toga, uglavnom se baziraju na antioksidanse q10, neki rezervatrol, Nac, jer su im rekli da se sve to pred postupk vto koriste u Americi, piju jos aminokiseline i sve vitamine i minerale. Koriste i biljke u prahu, koprivu i virak u kapsulama.
Razmislicu sta bi mogli jos da mi uzmu, jer sam dosta citala o svemu nakon razgovora.
Uglavnom njima uvek ponesto zafali, jer ne mogu da sve to kupe u velikim kolicinama, mnogo je toga, pa onda oni kupe sta im treba i malo vise svega sto uglavnom svi koristimo, prodaju te im ta postarina dodje podnosljiva, a i nama je super.
D3 je 500 din.110 tabletax 1000 IU, Dhea 90_x_25 mg 1600 din, q10 30_x_100 mg 900 din, ali super kvalitetan, folna 800 din 250 tabletax 400 mcg trajace mi oko 8 meseci, dobro sam prosla, a sve mi se svidja. Glupo mi je da pisem ime devojke, ali zovite je jer i njima znaci zbog udruzivanja oko postarine, ali i nama 064/ 9570-146.

Ja sam uzimala i omegu 3 i to Now food, ona je molekularno destilovana od zive i teskih metala koje se nalaze u ribi, sto nama svakako sada ne treba, 600 dinara je, pila sam kapsulu svaki drugi dan od 1000 mg i trajalo mi je 2 meseca. Sve je stvarno dobro sto mi posalje.

(odgovor članu ZekiNS)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Q10 i DHEA-kvalitet jajne celije
12.9.2019 15:45:39   
vojvodjanka87
Sta sve od suplemenata ima da proda ta devojka? Jel ide uplata unapred i jel odma salje? 



_____________________________

Samo nadu nikad ne gubi,i patnjama nemoj da se trujes,sve ce biti kako zelis kad to najmanje ocekujes. . .

(odgovor članu Boni82)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Q10 i DHEA-kvalitet jajne celije
12.9.2019 16:18:36   
Boni82
Pošalje post expresom bukvalno taj isti dan kada pozoves, stigne sutradan i tek onda se plati kuriru.
Ako niste kuci, moze da se uzme u posti u narednih pet radnih dana.
E sad ja sam uzimala nesto sto stalno ima.
Nesto mi je posebno kupovala kada i sebi kupuje (cink, selen, piskavicu u tabletama, l arginin, vit c i e) pa podelimo poštarinu iz SAD.
To mozete da se dogovorite ako vam nesto treba, ona vidi sa svojima iz Amerike cene i kaze koliko bi to bilo sa postarinom , pa ako je ok cena onda vam kupi.
Sve što smo zajedno kupovale bilo je povoljno.

Ono što stalno ima, a da ja znam:

DHEA 1600 din 90 kapsula 25 mg
Q10 900 din. 30 kapsula 100 mg ali bas je dobar
D3 500 din. 110 tableta 1000 IU
Omega 3 Now food 600 din. 30 kapsula 1000 mg
Folna 800 din. 250 tableta 400 mcg to bas dugo traje

Ja sam je zvala na broj sa ovog foruma 064 9570 146, ima još jedan, ali ne bih da pisem tek tako,u stvari ona se javlja redovno na oba tako da mozete da je zovete samo na ovaj koji ima ovde.




< Poruku je uredio Boni82 -- 12.9.2019 16:22:10 >

(odgovor članu vojvodjanka87)
Direktna veza do poruke: 78
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here