|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 14:24:29   
IvanaSK RR
Drage mame, nastavljamo razgovor i druženje i u januaru!! user posted image
Posto chat teme koristimo isključivo za časkanje, molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći, roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama.

Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zatvarati. U skladu sa tim preporučujemo da pročitate Pravila korišćenja foruma


< Poruku je uredio Ana RR -- 31.12.2018 14:53:11 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 14:44:01   
jess021
Samo da se čekiram i odoh kuci!
Uzivajte , ljubim vas!!

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.12.2018 14:53:43 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 15:05:01   
Sanjica26 RR
I ja da se upisem. 

Mi smo zavrsili rucak. Sad sam prilegla sa svojom knjigom. Kuca je sredjena tip top. Uzivajte.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 15:22:29   
vonavoj
Da se upisem i ja!Rucali smo,pije mi se kafa,mislila sam sa devojkama do kumova,ali mm je zaspao,ne moze da se banci do pola 5...ali ne,on ne spava,samo odmara oci..Deca danas dobile paketice,pa se ceo dan igraju,pa makar malo mira..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 15:47:45   
bebilule
Da se i ja cekiram u ovom broju 19.Dosla kuci, zamijesila neke kiflice. Veceras ce mi doci dvije drugarice. Taman. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 15:51:30   
emicaa
I od mene mahanje 😊 
Djeca se igraju a ja privodim kraju pripreme 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 16:00:09   
Ana RR
Devojke, samo da vam mahnem i poželim lepo veče user posted image

Ja sam se baš umorila, od juče nisam sela. Kičma sad ubija. Mi ručali sa svekrvom još oko pola 2, od jutros mi rerna radi - te peci pile, pa rolat, pa kiflice... nikad kraja. Još malo pa odosmo u život hahaha bože zdravlja sledeće godine bi mogli u neki pab user posted image ove godine standardno sa kumovima.

Srećna svima Nova godina! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 16:01:46   
pari
Mame, da se javim iz Amerike 😁 stigli konačno juče popodne po njihovom vremenu...trebaće nam vremena da se uhodamo sa ovim vremenom...jutros smo se oko 2 probudili i gotovo...raspakivali...posle smo T i ja još malo spavale a mm nista...Kod nas je tek 10 ujutru, planiramo sad u obilazak okoline...

Rosi, jeste kod kuće? Maraj, Kako se držite? Ivana, nasmejala si me sa jelkom i macom 😁Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 16:04:55   
mama Jo
Upisujem se i ja. Za vikend malo proslavili Unin rodjus pa nisam nista stigla da pisem.

Uzivajte svi veceras.

Pari, sjajno sto ste stigli.
Rosi super sto ste kuci, i sto sve ide na bolje.
Svima ostalima saljem 😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 16:27:27   
Maraj
I ja da se cekiram user posted image
Mm dosao ranije kuci s posla user posted image
Rucali, igrali se sa L i S. Sad pijuckamo kafu. S spava. L se cesa. Bebi poslusala sam te. Nasla sam slike nekih gadnih akni pa sam mu to pokazala i rekla da ce biti takav ako ne maze kremu user posted image sad samo trazi da mu pokazujem tu sliku.... al uspeh danas da mu namazem iz dva puta....
Pari kako je T podnela vremensku razliku

< Poruku je uredio Maraj -- 31.12.2018 16:29:38 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 16:34:05   
IvanaSK RR
Pari, uživajte!
Eto, zavrsetak price, dolazim u vrtic a maca skroz presvučena. Dobro je, ako se upiskila nije doslo do baterija. A oni je skroz presvukli posle maskenbalauser posted image ja joj obukla crnu majicu dugih rukava i crne helanke ispod "jelke" pa sam mislila da cu je u tome zateci.
Sto se tice piletine, sin isao da kupi. Blagosloven i viber bio, pokazivao mi kamerom meso.
Istina, sve neki pehovi danas, krenem da spremam kolac, nemam dovoljno jaja, secko mi se pokvario, lesnike i keks lupaj oklagijom, u jednu koru stavih duplo vise,nema dovoljno gustina, fil se nije skroz stegao, povucem zvucnik iz zida, iscupam zice, utikac ostane,malo pre mi ispadose svecice ove na baterije pa sad ne rade. Na predstavu nismo otisli, otkazase mi a meni bilo kasno da idem busom. Inace, ni ruska salata mi se ne svidja, muz rekao da stavim neku pecenicu.
Al dobro, da smo zdravi svi i da nam svima sledeca godina donese zdravlja. To je najbitnije, za ostalo cemo lako.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 17:01:58   
Sanjica26 RR
Ma, nek se kvare samo uredjaji. Nek na tome ostane. 

Ja gledam recepte za Bozic. Ono sto planiram da nosim kod mojih. Mm odmara. Opet ga zezaju bubrezi.Posle praznika ide na kontrolu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 17:24:56   
Rosita
Mame 💕.
Još jednom beskrajno vam hvala za podršku i brigu. Puno je značilo.
Evo mene baš sustigao umor. Grudi mi cure više puta dnevno, bsš je N povećao produkciju, šta da radim, tamo mi je sisa bila spas.
Mm bolestan. Ne može nikud. Ima i T sigurno. Danima vuče, trči tamo ovamo, nije ni čudo. Uspeli smo i nešto da se sporečkamo. Ali dobro, kratkog daha.
Kupih da posle, ako uzmognem, zbrčkam onu jaga tortu od 15 min.
Tek ću pod tuš. Tuširala sam se tamo, ali kosu nisam prala.
N mi je dobrica, smeje se duša mala i nekako je zahvalan na svemu.  Ma samo onih 7-8 braunila da je pretrpeo, a kamo li šta sve ne. Ojed bolji, nystatin i zn krem kotistim.
Inače, šta tamo naučih. Kod ovih bronhiolotisa, ako dete kad skinemo diše stomakom, pumpa stomak, pravac kod dr. N je to radio. Tad nema odg.protok o2.
Pari, javljaj utiske!
Maraj, brzo će to da jenjava.
Ivana, oooh, ma da, samo to nek bude, da smo zdravo!
Pozdrav :*



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 18:55:49   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Mi strpamo decu u krevet i onda i mi u krevet. Mislim da vec 5 godina spavamo za NG.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 19:25:06   
vonavoj
Moje su spremne za zurku..Prosle godine su do 2h bile budne..strasno..sinoc kaze,jeee sutra mozemo kad hocemo da legnemo..Gibanica se pece,meze sam servirala,dosta od mene😁

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 19:30:28   
Maraj
Rosi ogroman je ovo stres bio i za tm i za tebe.
Ma rosi batali torte i spremanje. Sve ima da se kupi. Uzivajte sada kuci. Kako ti je starije dete? I on je bio prehladjen kada ste vas dvoje ostali u bolnici?
Ja uspavljujem S. Mm L.
Posle cemo im staviti poklone pod jelku user posted image jedva cekam
Ljiso i mi smo poslednjih par god u krevetu za Novu. Nesto nemam utisak da je Nova. Kad sam samo oko dece. Par dana ni iz kuce nisam izasla . Planorala sam danas al nije imao ko da ostane sa L i S kuci. Mama mi ke prehladjena....

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 19:31:11   
Misha i Ljisha
Hahha  po svoj prilici D nece docekati ni 21h a kamoli 2h. Von vi ste hit. A pitanje je da li cemo mm i ja docekati 22h

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 19:46:12   
Sanjica26 RR
Von, ove ne mogu da izdrze a da ne otvore poklone.Rekli smo im u 11 otvaranje. I cekaju vatomet. Ne verujem da ce bas do dva da budu budne. :D

Rosi, uzivajte sad. :*

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 19:56:11   
jess021
Pari, drago mi je da ste dobro stigli. 
Rosi, uzivajte sad kuci, mani tortu. 
Ja uspavljujem Milu, mm susi kosu Lenki. Uspela sam da sredim stan, promenim posteljinu. ...
Sad cu rusku i neki kolac/tortu. ..ne znam ni sama sta bi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 20:02:06   
bebilule
Rosi, divno sto ste kuci.Jess, mogla bi i ti bataliti tortu. Zelim vam mirnu noc svima, sa svojim porodicama, pa makar i u krevetu u 22. Kud cete bolje. Ljubim vas sve! 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 20:05:16   
Maraj
Mi uspavali decu. Sad vecerali. Pa se bacili na tortu.
Ma ni ja nisam pravila. Narucila u Bondjornu tortu. Doneli mi na kucnu adresu

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 20:09:08   
IvanaSK RR
E meni se toliko spava da bih ja odmah u krevet user posted image
Mi smo vecerali, tata malo svratio da bude kod nas. Mama je ostala kuci, verovatno se sprema za krevet, ide ujutru na posao.
Maca je dobila juce od moje sestre sminku za decu i samo se "mika". A sin je dobio telefon pa je jos uvek uzbudjen.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 20:14:30   
MasnaMasnica
Rosi bitno da je to iza vas. Znaci i kod njega je bio bronhijalitis  kao kod D?  Uzasno je tesko. A to disanje stomakom to sada i ja znam i pratim kad god kaslje.
Mame zelim  vam sve nJlepse u 2019 oj zdravlja pre svegam

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 20:14:30   
Misha i Ljisha
Bas Rosi Jess kakva crna torta...aman imamo sad slatkisa bar do marta sto kaze mm i to da se i svi podgojimo. Hehe... Mm spava. P svapa. D samo sto nije. Ja odoh da se tusnem pa cu videti sta cu.  Poslala mi sestra od strica poruku da su bili na dnevnoj zurci ona i brat i da se sad spremaju za nocnu 😂😂 rekoh i kod nas dnevna gotova spremni za nocnu haha...eh sta ti je kaf si mlad

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 01/19 [chat]
31.12.2018 20:19:00   
Sanjica26 RR
Ljiso, rekosmo mi pre neki dan slatkise cemo imati do Vaskrsauser posted image

Ja za takvo disanje znamuser posted image
Neka je sve i za nas.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here