|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
15.2.2019 20:23:39   
vonavoj
Gde ste mamike?Uspela sam na 2h da odem na kafu sa drugaricom! Kad sam se vratila,dobro se nisam slogirala..mm besan,moja majka se popela (inace,se nikad ne penje,osim kad neko dodje ili ja izadjem), trazila da ih proset_a,mm rekao da moze,on nunao M..kaze ja izlazim,a ona se posluzila knedlama sa sljivama,na stolu stoje?! I odvela J u set_nju u kratkim rukavima,nije je ni pogledala,a mala samo jaknu obukla.. .

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
15.2.2019 21:17:35   
Maraj
Vece mame. Meni L u 18h zaspao. Kad li ce ustati...samo da ne ustane pre 5user posted image . S i dalje curi nos...
Von , sta mu je smetalo, sto je uzela knedlu? Ja bi mojoj mami dala sve iz kuce, pa i zadnji zalogaj hleba. Sto mu smeta sto je uzela...
Cuti, bar si ti "odmorila glavu"user posted image
Nama se sutra najavili prijatelji na rucak...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
15.2.2019 22:10:24   
vonavoj
Maraj,znas pricu o mojoj majci,nikad nam rucak nije spremila..pricuvala..popela se i sela da jede..a izvela malu u kratkim rukavima?! U stvari ljut je sto je dosla kad nisam tu..i onda preispituje decu,gde smo,sta radimo,gde idemo..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
15.2.2019 22:23:41   
Rosita
Von, ne znam šta bih rekla. Kako tako da izvede decu 🤔? A deca, vole je?
N se prvi put osuo na hranu. Nije puno, po leđima. Posna plazma, znači soja. Ajde dadoh mu, ali nije to za njega.
D jutros sedi na ivici fotelje, klati se, obara je i odvali se neki deo sa rukohvata. I ajde nije on to hteo ali stalno mu se nešto dešava slučajno. Ma para mi na uši izlazi ali kontrolišem se. On nudi rešenja a) ušivanje, b) lepljenje c) zakucavanje. I sad ja razmišljam, sa stanovišta njegove reajcije on je čak i za pohvalu😁. Nudi rešenja, razmišlja. Al teško je izdići se iznad sutuacije jer mora da pazi. I tako, jutros sam popovala i držala predavanje visokog tona, a večeras sam hvalila rešenja. Zalepili, ali nuje to to.
Pozdrav mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
15.2.2019 22:26:32   
vonavoj
Hahaha,nudi resenja!Rosi,vole je..vide je jednom nedeljno na 30min,vikendom kad sidju dole,kad je kos kuce,i onda im.dozvoli sve sto im ja inace branim..zabavi se sa njima,posveti im se tako kratko i eto..npr.da im krem bananice,"dobro",koje ne bi kupila nikad,da im pre vecere..hahaha..jedan od primera.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
15.2.2019 22:27:30   
vocicana
Rosiuser posted image , vazno je da hoce da razmisljaju. Da lepe...zakucavaju.
Moj se sin slogirao, ja isla na rodjendansku kaficu, popila rakijicu, sada raymisljam da muza khm...khm...user posted image Smena gotova,pisem sa novog racunara, bas sam happy

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
15.2.2019 22:59:19   
jess021
Rosi, ja se uvek trudim, nije da mi uvek podne za rukom, da se suzdrzim kad vidim da nesto nije sa namerom. Nije lako svaki put.


M se temp vraca na 3 sata, kad dam Febricet kao da nista nisam ni dala. Htela sad da joj stavim cepic, nije dala. Bili danas kod dr, viroza. Sutra cu da izvadim krv. Bas sam nesto slogirana, ceo dan mislim da je subota. 
Maraj, otkud tako rano da je zaspao? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
15.2.2019 23:08:56   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Mi smo kod kuce. Mm i ja smo popili dva aspirina. Mene boli grlo i uvo, njega misici. Bice veselo. Stavila sam i rakiju oko vrata. 

Odoh da spavam. Nadam se duzem spavanju. Cim sam usla u kucu usisala sam. Luda zena. Barem da budem sa te strane mirna. 
Mirno svi spavajte 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 7:32:24   
Maraj
Jutro mame
Jessuser posted image pojima nemam. Zaspao sinoc u 18h. Jutros ustao u 7. Valjda mu naislo da se dobro naspava.
Rosi i meni S izbiju sitne tackice po stomaku. Ne znam dal je to alergija. A pojavilo se kad sam joj ovas dala.
Joj von znam sta si pisala....al ne znam....ne bi nekom zamerila sto je pojeo nesto sa stola. Jbg majka je kakva god ona bila

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 7:57:34   
bebilule
Jutro mame!
Mi se naspavali, ovdje je divno jutro, snijeg i sunce, tako da cemo vjerovatno cijeli dan negdje skitati. Druzicemo se i sa mojom mamom popodne, mozda i prespavamo kod nje. Vidjecemo. Uglavnom, ranac na ledja i skitnja. 
Maraj, jeste li napokon zdravo ovaj vikend? 


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 7:58:27   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. Mi cemo danas na salas. Malo da uzivamo. Mislim da je mm uspavao vec P ne ulazim u izvidnicu jer cova cim me vidi krene da njace. Hehe... Von i moja mama ima te fore sa hranom da deci daje svasta. I sveki. Sveki dala kiki bombonu P kad se nisam slognula. Pa sta hoce gleda drugu decu i kuka kako da mu ne dam?LEPO! Ma mm nisam ni rekla siznuo bi. D evo doruckovala.  Ja sterilisem flasice. I tako. Rosi pohvala za tvog D

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 7:59:32   
vonavoj
Jutro!Bebi,uzivajte!Maraj,moja je majka,nije mm..zato se iznervirao,pa dramio🙄Moje devojke iako nemaju obaveze rani ustaju,a bas su kasno legle..a i M me zezao nocas i u pola 7 vec budan..

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 8:08:00   
bebilule
Sto se tice moje mame, ja nemam tu sta reci. Generalno, mojih roditelja. Mama mi ne moze doci jer su moji razvedeni. Ja sam imala opciju da zivim sa njom, bilo bi mi mnogo lakse kada je u pitanju ta pomoc o kojoj pricate. Ali sam izabrala da zivimo u tatinoj kuci jer imamo odvojeno stan. Sad da li je teze, ili ne, ne razmisljam tako. M i ja smo porodica i mozemo sve. Izmedju ostalog, i na mene je red na pomognem, bez obzira sto imam malo dijete i sto sam sama sa njim. Tata mi je bolestan i tu sam da kupim, donesem, prinesem, ocistim snijeg, ljeti imam bastu, i tako... Kuca je duplex, u drugom dijelu zivi moja baba koja ima 83 godine. Definitivno im treba neko, a pomognu i oni nama. Baba sto puta skuha i dan danas, mada i da ne skuha, nije to neki problem. Fakat ne ocekujem neku pomoc oko svakodnevnih obaveza. Nije to ne znam sta. Tu smo da se druzima kada mozemo, ali svi imamo svoj kutak i svoje zivote. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 8:52:52   
vonavoj
Treci put pisem poruku.Bebi,duga je prica..nije mi nijedno skuvala rucak za 8g braka,ni kad sam se porodila..nikakva pomoc..a dole zivi..

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 9:03:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Jess, kako ste?
Sanjice, vi?
Ne stizem mnogo ovih dana da pisem ali vas citam 💓

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 9:29:19   
Maraj
Bebiuser posted image nismo. Evo S slinava. Inhalirala je pa ne zna ni ona sama gde ce sa silnin slinama. Samo krklja

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 9:37:21   
suzi kju
Dobro jutro, ni ja ne stizem da pisem, od srede mi je tata tu, bila mi u sestra sa porodicom jedan dan, tata danas ide, sa njim smo isle kod jedne druge trece tetke, tako da nisam kuvala danima vec nista, danas cu morati.



Bebi izvini sto pitam, tm ne zivi sa vama? 

Lep je dan pa cemo posle napolje da idemo, a popodne cemo kod druga iz vrtica. Grlisaaa za sve! 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 9:37:31   
bebilule
E Maraj vala bas. I M slini dobro. Ali ga i zbog toga izvlacim vani danas vani na cijeli dan. E sad ona jeste mala, a i kod nas je minus i snijeg, pa mu prija. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 10:13:16   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro.
Jess, kako ste?
Sanjice, vi?
Ne stizem mnogo ovih dana da pisem ali vas citam 💓


Ivana, ja sam munja. Nista mi ne fali. HahaSalim se. Svasta mi fali. Sad jurim da kupim mleveno da skuvam sarmu. Mada, sutra smo same. Najavila mi se drugarica da joj pomognem oko odvikavanja. Mala ima 2 godine, a ona ona mora podosta mora da smrsa. 

Samo deca da nam se ne razbole. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 11:43:11   
Duškić
Dobro jutro. Mi skitali od ranog jutra u kupovinu.
Posle idemo do Ade i tako, juce smo duuugo bili bas lepo vreme.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 12:33:52   
smeško
Dobar dan, drugari!

Kod kuce smo! Imamo terapiju nitrofurantoinom i sutra radimo urin da vidimo kako napreduje lecenje. Sada vise nisu sigurni da je ono prvo bila urinarna. Zavrtelo mi se u glavi od svega. Bitno je da smo radili uz i da je sve u redu! Nema bilo kakvih prosirenja ni anomalija. Dobili smo i nf kao profilaksu kada se ova inf.zavrsi.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 13:00:38   
Maslacak15
Super smesko, bas mi je drago!!Mi smo svi na okupu, lepo je vreme, decaci hoce da idu da voze bicikl.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 13:18:26   
jess021
Smesko, bas mi je drago, probaj malo da se opsustis, bila si po stresom. 


Kod nas burna noc. M je celu noc imala temp, na Paracetamol uopste ne reaguje, jedino je neka dva sata posle Brufena bila bez. Dok siki, malo se preznoji, tako da je uglavnom celu noc bila na meni. Mislim da ce mi otpasti, jos ovo malo sto je ostalo.😅 Jutros vadili krv, sve ok, tako da se nadamo da ce brzo proci.
Kod nas bas lep dan, mm i Lenka ce posle napolje, a mi cemo se druziti kuci. Mogla bih kasnije da zamesim medenjake. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 13:27:31   
Rosita
Smeško, baš se radujem!
Jess, kako ste vi? Ma da, ja isto uvelk uzimam u obzir nameru. Ali mu kažem i 3 nepažnje= jedna namera. Ključno je kontrolisati se i ne nervirati oko nekih "čari" ovog perioda. Ali teško nekad, da.
Sanjice, ne zezaj se nego se leči. Doduše, ko ti kaže. Ja sam promukla skroz. Al ko me pita. Muž mi ostavio sinoć sudove. Evo šaljem mu poruku kad sam sama sa decom da to ne radi. Od čega odvikavanje kod te drugarice?
Ivana, kako si ti? Ako i mom N bude trajala ova zapušenost toliko, izludeću. 3 beroduala dnevno, malo mu. Pun je šlajma. U pon kontrola.
Bili napolju malo, vratili se, pasulj sam stavila. Valjalo bi da radim nešto.... Uf. Makar je N podnošljiviji noću bio. Prvo buđenje u 1, a ustali u 9. 
Pozdrav, mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
16.2.2019 13:34:53   
mama Jo
Pozdrav svima.
Bas lep dan, iskoristili smo ga, malopre dosle jedva da su uspele da rucaju nesto malo i zasplae evo. Vala i ja cu sa njima, osecam vec po sebi neko prezasicenje i nervozu koju kontrolisem, pa cu da se pocastim odmorom.

Smesko, dobro je, bice sve to u redu.
Ivana, kako si ti? Kako voznja naprrduje?
Bebi, i ti se super drzis, svaka ti cast!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here