|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (10.12.-14.12.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/19 [chat]
15.2.2019 20:23:39   
vonavoj
Gde ste mamike?Uspela sam na 2h da odem na kafu sa drugaricom! Kad sam se vratila,dobro se nisam slogirala..mm besan,moja majka se popela (inace,se nikad ne penje,osim kad neko dodje ili ja izadjem), trazila da ih proset_a,mm rekao da moze,on nunao M..kaze ja izlazim,a ona se posluzila knedlama sa sljivama,na stolu stoje?! I odvela J u set_nju u kratkim rukavima,nije je ni pogledala,a mala samo jaknu obukla.. .

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 751
15.2.2019 21:17:35   
Maraj
Vece mame. Meni L u 18h zaspao. Kad li ce ustati...samo da ne ustane pre 5user posted image . S i dalje curi nos...
Von , sta mu je smetalo, sto je uzela knedlu? Ja bi mojoj mami dala sve iz kuce, pa i zadnji zalogaj hleba. Sto mu smeta sto je uzela...
Cuti, bar si ti "odmorila glavu"user posted image
Nama se sutra najavili prijatelji na rucak...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 752
15.2.2019 22:10:24   
vonavoj
Maraj,znas pricu o mojoj majci,nikad nam rucak nije spremila..pricuvala..popela se i sela da jede..a izvela malu u kratkim rukavima?! U stvari ljut je sto je dosla kad nisam tu..i onda preispituje decu,gde smo,sta radimo,gde idemo..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 753
15.2.2019 22:23:41   
Rosita
Von, ne znam šta bih rekla. Kako tako da izvede decu 🤔? A deca, vole je?
N se prvi put osuo na hranu. Nije puno, po leđima. Posna plazma, znači soja. Ajde dadoh mu, ali nije to za njega.
D jutros sedi na ivici fotelje, klati se, obara je i odvali se neki deo sa rukohvata. I ajde nije on to hteo ali stalno mu se nešto dešava slučajno. Ma para mi na uši izlazi ali kontrolišem se. On nudi rešenja a) ušivanje, b) lepljenje c) zakucavanje. I sad ja razmišljam, sa stanovišta njegove reajcije on je čak i za pohvalu😁. Nudi rešenja, razmišlja. Al teško je izdići se iznad sutuacije jer mora da pazi. I tako, jutros sam popovala i držala predavanje visokog tona, a večeras sam hvalila rešenja. Zalepili, ali nuje to to.
Pozdrav mame.

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 754
15.2.2019 22:26:32   
vonavoj
Hahaha,nudi resenja!Rosi,vole je..vide je jednom nedeljno na 30min,vikendom kad sidju dole,kad je kos kuce,i onda im.dozvoli sve sto im ja inace branim..zabavi se sa njima,posveti im se tako kratko i eto..npr.da im krem bananice,"dobro",koje ne bi kupila nikad,da im pre vecere..hahaha..jedan od primera.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 755
15.2.2019 22:27:30   
vocicana RR
Rosiuser posted image , vazno je da hoce da razmisljaju. Da lepe...zakucavaju.
Moj se sin slogirao, ja isla na rodjendansku kaficu, popila rakijicu, sada raymisljam da muza khm...khm...user posted image Smena gotova,pisem sa novog racunara, bas sam happy

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 756
15.2.2019 22:59:19   
jess021
Rosi, ja se uvek trudim, nije da mi uvek podne za rukom, da se suzdrzim kad vidim da nesto nije sa namerom. Nije lako svaki put.

M se temp vraca na 3 sata, kad dam Febricet kao da nista nisam ni dala. Htela sad da joj stavim cepic, nije dala. Bili danas kod dr, viroza. Sutra cu da izvadim krv. Bas sam nesto slogirana, ceo dan mislim da je subota. 
Maraj, otkud tako rano da je zaspao? 

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 757
15.2.2019 23:08:56   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Mi smo kod kuce. Mm i ja smo popili dva aspirina. Mene boli grlo i uvo, njega misici. Bice veselo. Stavila sam i rakiju oko vrata. 

Odoh da spavam. Nadam se duzem spavanju. Cim sam usla u kucu usisala sam. Luda zena. Barem da budem sa te strane mirna. 
Mirno svi spavajte 

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 758
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Idi na:

image
medamisko
Uz pomoć Fitolat tableta, dojim skoro dve godine!
Mnogi kažu da je mnogo dugo i ima raznih komentara na koje se ne osvrćem. Obožavam da dojim svoju bebu. Želim da preporučim svim budućim mamama da krenu sa Fitolat tabletama još u porodilištu. Da je mama srećna, a beba sita i da se ušuška u mamino naručje i pije mleka koliko želi, omogućiće Vam Fitolat tableta.  Više >>
image
Kuvar: Torbica
Drugačije štrudlice, kao keksići!

Anketa

Ime za decaka
lenaa

Koje je najlepse ime od ovih?

Kristijan (11%)

Viktor (18%)

David (26%)

Martin (7%)

Dimitrije (39%)

Ukupan broj glasova: 238

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here