|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
27.5.2017 8:02:01   
IvanaSK RR
Dobro jutro, devojke.
Serpice, ljubimo vas!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
27.5.2017 8:05:23   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Deca spavaju, ja cituckam. I smisljam sta cu za rucak deci. Za nas ima od juce pasulj. Samo cu da dodam kobasicu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
27.5.2017 8:20:36   
IvanaSK RR
Sanjice, ni ja pojma nemam sta cu. Verovatno cu supu i isprziti meso.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
27.5.2017 8:36:36   
emicaa
Jutro mamice,ja nemam pojma koji mi je vrag zadnjih dana,budim se milion puta nocu.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
27.5.2017 15:27:24   
vonavoj
Naravno da je neizbezno bilo da sw i Joka razboli..sinoc dobila temp..pogledam grlo..krajnici uvecani.i bele tackice..znaci zarazila se..mada nema osip..Tika je super.nije joj vise nista..osip se povukao prvi dan..e sad imam ogroman problem da ih zadrzin unutrauser posted image ..ne smeju da imaju previse aktivnosti.a T hpce da vozi bicikli taman je naucila...odlepicu u kuci sa njima..
Ps.nisam na bolovanju..u petak samo nisam radila..sva sreca da mi je tata na godisnjem sledece nedelje,pa ce ih on cuvati...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
27.5.2017 19:38:07   
vocicana
Mame cao cao.
Stigla kuci oko 15:30 sa posla, morala da izadjem malo sa D, mada je zahladnelo mnogo, bas je kisa donela zahladjenje. Ali izdrzace se jos koji dan. Pa posle haljinice, sandalice, jedva cekam vise. Taman sam sklonila zimsku garderobu ali neee...
Kako ste? Slabo se pise. Ja stvarno ne stizem cesce, ali popravicu se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
27.5.2017 22:53:54   
Milena18
Samo da vam poželim laku noć, mame.
Von, brzo ozdravite!
Grliša za sve user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
27.5.2017 23:20:49   
emicaa
Ja upravo legla.
Zeludac mi se grci od nervoze,prekosutra je operacija.Samo da ga dovezu iz sale pa da odahnem malo.A onda jun i Dorina kontrola kod ocnog,u julu ide na mri,u avgustu opet ocni i Davidova kontrola u bolnici,u septembru selidba i onda konacno more.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
28.5.2017 7:21:40   
jess021
Dobro jutro, Mila i ja se probudile jos u 5h, ona evo zaspala, a ja pijem kafu. Danas idemo u goste u Novu Pazovu.
Kod nas svaki dan duva nenormalan vetar, kao toplo, a kad dune da se smrznes.
Emice, ta iscekivanja su bas grozna. Bice to sve u redu, u septembru ce napokon to sve biti iza vas.
Odoh u temu ishrana, Mila bas zeki.
Ljubim vas

< Poruku je uredio jess021 -- 28.5.2017 7:22:36 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
28.5.2017 8:06:12   
IvanaSK RR
Jutro i ovde.
Emice, ljubim te, nemoj da se sekiras.
Jess, i kod nas duva, nije strasno, al ako si u hladu bude hladno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
28.5.2017 8:19:17   
Duškić
Cao..mamiteee! Mi se igramo, prvo inhalacije, kapi i gluposti..pa sad kuliranje.Na svadbi je bilo Ok.user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
28.5.2017 13:13:41   
Milena18
Dobar dan!
Emice user posted image Sutra u ovo vreme će ti već biti lakše.
Duškić, vi ste još bolešljivi?
Ivana, kako tvoje raspoloženje, je l'''' bolje?
Nama bila drugarica, M se baš lepo izigrala sa njom i njenom tašnom i naočarima user posted image Sad spava, kad se probudi idemo kod sveki, ona ide na operaciju bubrega sutra, pa da se pozdravimo i poželimo joj sreću.
Žene, čuje li se neka od vas sa Branki, kako su ona i deca?


< Poruku je uredio Milena18 -- 28.5.2017 13:15:55 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
28.5.2017 13:57:44   
Duškić
Milence, mi kad promenimo mesto boravka obavezno se prehladimo, a i ovo vreme ludo, promenljivo..
Emice, pa na obicanu vakcinu ili pregled kad ides nervoza...a tebi veliki user posted image user posted image user posted image bice sve super..
Von, svaka tebi cas_t..
Pozdrav mamiceee...

< Poruku je uredio Duškić -- 28.5.2017 14:00:33 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
29.5.2017 13:06:35   
Milena18
Juhu, mame, gde ste? Uživate u lepom vremenu?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
29.5.2017 14:46:22   
emicaa
David je jutros operisan,evo ga spava sad.Kuci smo.Pisacu u temi ostalo.
Da samo znate sto je vruce,kukuuu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
29.5.2017 15:06:56   
Milena18
Emice, drago mi je da je operacija dobro prošla i da ste već kući.
I kod nas je jako vruće, ali opet nešto oblačno.
Moje dete je danas propustilo podnevnu dremku, pa je malopre zaspala u hranilici, a kad smo je prebacili u krevetac, probudila se uz vrisak. Jedva je uspavah sada.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
29.5.2017 16:41:02   
IvanaSK RR
Milence, dobro sam, i dalje me muci skola, ali prezivecemo..
Emice, kako je David?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
29.5.2017 17:58:21   
emicaa
Ivana evo ga igra se.Kad smo dosli spavao dva sata,rucao i sad akcija.Kao da nije prije par sati operisan.
Dora danas stavila plisanog zeku u kesu i dosla pred mm i kaze vidi tajo uhvatila sam zeca user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
29.5.2017 22:41:44   
Duškić
Da li neka od vas mozda zna cime da namazem ovu moju malu smuzlu ujela je buva..Ma urnisala je. Mazala sam sinopen, ali slabo nesto vidim da deluje. A plikovi uzasniii...Mozda onaj fenstil da uzmem..Dajte neku ideju. Uzas koliko je puta izgrickala

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
30.5.2017 0:09:14   
Mariya
Veče mame!
Baš se slabo piše. Stiglo lepo vreme pa smo svi napolju a ne na laptopu, tabletima i telefonimauser posted image
Kod nas svašta nešto a ništa konkretno user posted image uživam u pauzi,što ne moram svaki dan za Ns! Lu je danas bila na ekskurziji, prva ekskurzija, prva vožnja autobusom, oduševljena je! Bili su u zoo vrtu, pa u restoranu na ručku, pa igralište i sladoled. Namazala sam je kremom za sunčanje ali su joj pocrveneli obrazi, kaže da je ne boli ali čini mi se da je izgorela. Sad je mažem Bepantenom. Od sutra pa do kraja vrtića ide prepodne. user posted image Ne volim jer ćemo morati da ustajemo ujutro.
H priča kao navijena, preslatka je! Doduše i dalje samo prve slogove ali sastavi ih u rečenice i to dugačke. Počela je za sebe da govori Jena ili Hena (Helena). L pravi nove pokrete rukom. Sve je bolji. Sestra je danas puštena iz bolnice, idem sutra kod nje. Sutra nosim i L u savetovalište, ako je ok dobiće prvi pentaxim, i naravno merenje. Vodim i H da joj kupim neke sandale za trčkaranje, ima samo patike i papuče, ništa lagano,poluzatvoreno, da je za ovo vreme.
Jao žene, kad sam kupala L ustvari brisala posle kupanja povukla sam mu kožicu na piši i napravila se ranica koja je i krvarilauser posted image prsnula sam octenisept pa namazala Flogocid, šta mogu još da mu uradim, ne znam jesam li ja luda što se plašim da se to ne inficira, ta ranica u peleni?
Emice,drago mi je da je sve ok, i da je drugar dobro!!
Duškić, fenistil,sinopen, hiperhama gel,cortina T, nije za ujede ali Flogocid i Bepanten leče sve na koži user posted image
Laku noć mame!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
30.5.2017 7:38:23   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Duskic, jel joj bolje?
Emice, bravo za hrabrisu!
Mariya, mislim da mu nista nece biti, koliko se sećam, mislim da se to i nama desilo dok smo nosili pelene.
Ja odbrojavam dane do kraja školske godine user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
30.5.2017 8:33:57   
emicaa
Dobro jutro,Srecko i ja budni a Dodica jos spava.David me jutros ustinuo za desnu (.) i tako probudio user posted image
Mariya javi nam kako je sestra kad je vidis.
Duskic jel bolje?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
30.5.2017 14:23:42   
Milena18
Dobar dan, mame!
Emice, slatka je sa zecom user posted image
Ja sam danas u nekom autu, muž dežura na proslavi mature, nas dve same, a ova mala ceo dan vrišti, ništa ne mogu da stignem da uradim. Još me i glava nešto boli. Eto, izjadah se...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
30.5.2017 14:40:25   
eca89
Cao mamike, evo i mene. Bili smo za vikend u Bosni, išli smo na svadbu, super nam je bilo. A., je čuvala svekrva, super je bila. Šišala se A., mnogo je bila dobra kod frizerke.

Emice, kako je Davidenko? Joj, kako je slatka sa zekom.

Marya, nadam se da ti je sestra dobro. Bravo za djevojčice i malenu ručicu, biće to sve ok!

Jess, ljubi svoje curice!

Sve vas user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Razgovori mama 05/17 [chat]
30.5.2017 15:17:01   
emicaa
Eco hvala sto pitas,on kao da i nije operisan.Hvala Bogu pa je ovako dobro podnio.Cak sam i na posao otisla a nisam planirala ici ako bude imao bolove.
Cuje li se iko sa Branki,kako su

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here