|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (19.04.-23.04.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: bebilule
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 13:42:33   
Rosita
Dobar dan.

Hvala devojke. Slično je. Uzela sam flogocid da mu mažem. Isušila sam mu to a ne znam, već mi deluje suvo. Jedna mama mi rekla da je isto to bebi rešila emolijentnom kremom. Slala sam slike mili. Ona misli da je najverov.od vrućine. Ja se samo plašim da mu pad imuniteta posle mmr ne izazove ekcem jer itekako je atopijske konstitucije. U petak u 8 vraća se naša dr. Ujutru kod nje. A posle ću verovatno kod dermatologa. Stariji sin se razboleo na rekeativnoj. Dr mu dala ab. Imao T, crveno grlo. Jutros je bio veseo. Imam poverenja u vaspitačice. Žao mi je jer danas ne ide na dešavanja. 
Pari, mučno, mučno. Ali, na žalost, sve očekivano. Drži se!
Poz mame.

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 526
19.6.2019 13:49:22   
smeško
Rosi, posalji mi sliku mesindzerom ako hoces. Pa cu ti reci da li izgleda kao kod M, njemu su cela ledja osuta od znoja.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 527
19.6.2019 13:57:45   
Maraj
Ma ja sam se iznervirala. Dok smo dosli kuci, vec sam se oladila. Pao ke i na dupe, pa je i po sred dupeta imao fleku od blata. Patike su sva sreca one letnje nike, pa sam ih brzo oprala... blato je svuda od sinocne kise.... a on bare ne zaobilazi. Voli ih vise nego mene
Zdravstveno smo bolje. Hvala smesko na pitanju. Mene grlo vise ne boli, al S i L kaslju kao najgori pusaci. Bas iskasljavaju. Jos ovo davanje antibiotika na 8 sati S...bas iscrpljuje....a u petak na kontrolu...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 528
19.6.2019 14:05:18   
smeško
Maro, ja J dajem ab nocu, blize ponoci nego jutru. Tako lakse nastavi da spava. Da ga probudim u 5h ne vise ni spavao do podneva.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 529
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 21 [22]
Idi na:

image
medamisko
Uz pomoć Fitolat tableta, dojim skoro dve godine!
Mnogi kažu da je mnogo dugo i ima raznih komentara na koje se ne osvrćem. Obožavam da dojim svoju bebu. Želim da preporučim svim budućim mamama da krenu sa Fitolat tabletama još u porodilištu. Da je mama srećna, a beba sita i da se ušuška u mamino naručje i pije mleka koliko želi, omogućiće Vam Fitolat tableta.  Više >>
image

Anketa

Pozorište
guppy RR

volite li pozorište?

Da (78%)

Ne (22%)

Ukupan broj glasova: 27

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here