|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 13:42:33   
Rosita
Dobar dan.


Hvala devojke. Slično je. Uzela sam flogocid da mu mažem. Isušila sam mu to a ne znam, već mi deluje suvo. Jedna mama mi rekla da je isto to bebi rešila emolijentnom kremom. Slala sam slike mili. Ona misli da je najverov.od vrućine. Ja se samo plašim da mu pad imuniteta posle mmr ne izazove ekcem jer itekako je atopijske konstitucije. U petak u 8 vraća se naša dr. Ujutru kod nje. A posle ću verovatno kod dermatologa. Stariji sin se razboleo na rekeativnoj. Dr mu dala ab. Imao T, crveno grlo. Jutros je bio veseo. Imam poverenja u vaspitačice. Žao mi je jer danas ne ide na dešavanja. 
Pari, mučno, mučno. Ali, na žalost, sve očekivano. Drži se!
Poz mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 13:49:22   
smeško
Rosi, posalji mi sliku mesindzerom ako hoces. Pa cu ti reci da li izgleda kao kod M, njemu su cela ledja osuta od znoja.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 13:57:45   
Maraj
Ma ja sam se iznervirala. Dok smo dosli kuci, vec sam se oladila. Pao ke i na dupe, pa je i po sred dupeta imao fleku od blata. Patike su sva sreca one letnje nike, pa sam ih brzo oprala... blato je svuda od sinocne kise.... a on bare ne zaobilazi. Voli ih vise nego mene
Zdravstveno smo bolje. Hvala smesko na pitanju. Mene grlo vise ne boli, al S i L kaslju kao najgori pusaci. Bas iskasljavaju. Jos ovo davanje antibiotika na 8 sati S...bas iscrpljuje....a u petak na kontrolu...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 14:05:18   
smeško
Maro, ja J dajem ab nocu, blize ponoci nego jutru. Tako lakse nastavi da spava. Da ga probudim u 5h ne vise ni spavao do podneva.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 15:44:16   
Maraj
Smesko S nastavi...ali teze.
Sledeci put cu da gledam da nam dr da lek koji se pije jednom il 2 puta dnevno. Ovo na 8h je uzas...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 16:02:29   
Ana RR
Maraj, kod nas u dz obično daju nešto što ide na 12 sati, mučenje je tako.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 16:11:36   
Maraj
Ma uzasno je...da je bar L dobio na 8 sati...pa ajd..
On svakako ne odbija da pije sirupe. Slatlasti su. A S verovatno ne prija ovaj sladak ukus sirupa

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 16:23:37   
Ivanka 75
Iva je prosle god neki ab, kapsule, dobila da pije na 6h, katastrofa. Sastavi 6h spavanja a ultra visoka temperatura pp celu noc, pa je teraj da guta u po noci sto antipiretik sto ab. A kao veliko dete pa kao treba da bude lakse. Nista od toga...
Ipak na 12h bolja varijanta. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 16:24:41   
Ivanka 75
Maraj, guras polako  sta ces... 😘😘😘
Malo neprospavanih noci... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 16:28:01   
Ana RR
Ma idi, ovaj moj ne bi popio kapsulu pa da je još toliki user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 16:37:17   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ma idi, ovaj moj ne bi popio kapsulu pa da je još toliki user posted image



Nije ni Ivka do prosle god pila kapsule, ona se sirupa grozi, preslatki su joj, samo sto ne povrati svaki put. I mislimo tad ajde kapsule, manje zlo. 
Hoces vraga.. 
Ona malaksala, slaba, po celu noc skoro 40 ima, mm i on bio bolestan u isto vreme, isti grip, i njega slomilo propisno, po celu noc gledam oboje, merim temperature, pa jos kad njoj treba u 4 ujutru da dam sirup za temp i kapsulu ja padam na nos. Sama... Njega budim da popije i on brufen jer gori, on ne moze da se podigne koliko mu je lose. 
Te tri noci su mi bile uzaaaasne.... Ne ponovile se... 
U petak, kad im je oboma bilo dobro, i kad je mm mogao da koliko toliko brine o Ivi ja dodjem s posla i komiram se posle rucka do 11 uvece. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 16:51:38   
Ana RR
Joj tako je nama bilo zimus... prvo je mm pao u krevet, 3 dana temperatura 40, bio na infuziji... dva dana nakon njega Marko zaglavi... dežuraj pored obojice... kada je Marku nakon dva dana bilo bolje onda je mene uhvatilo. 5 dana nisam znala za sebe. UŽAS!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 17:09:00   
pari
Maraj,nadam se da ce im sutra vec biti bolje...
Ja sam se bas razocarala na sudu...sudija nije bila tu isto, tako da se odlozilo cak za kraj septembra...strasno...eto nemam reci...tuzna sam...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 17:23:52   
Ana RR
O pari user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 18:54:37   
smeško
Sudija se ne pojavi...😡

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 19:43:40   
Maraj
Strasno pari!
Jel on imao dojavu da sudija nece doci ili je slučajnost?
Tako je to kod nas u letnjim mesecima...sve stane u drzavnoj sluzbi...jadno i bedno...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 19:48:39   
pari
Nista vise ne znam...nadam se da nije znao i nadam se da igra fer isto koliko i ja...nadam se zarad naseg deteta...ali na kraju krajeva svako radi po svojoj savesti. 
Ja pravila palacinke, slazemo lego...ovde bila stravicna oluja,srecom svi smo dosli kuci na vreme...

Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 19:56:55   
Maraj
Joj jeste pari...bas se srucila kisa...
Ne zn sta da ti kazem za fer-ne fer..... danas je malo ljudi...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 20:02:32   
vonavoj
Kako moze sudija da ne dodje,!, zakazu sud i??? Ne zna raspored!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 20:11:42   
pari
Ni meni to nije jasno von...sve je izgleda moguce...ali nije moguce uraditi nesto efikasno i brzo

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 20:17:49   
Ivanka 75
Pari, zar ne obavestavaju da sudija ne dolazi i daxse odlaze rociste? Tak0 je ovoj mojoj komsinici prosle god jednom ujutru javljeno da sudija ne dolazi pa nisu ni otisli. A posle se nisu ni razveli 😊
Ja przim przenoce, mm otisao u nepoznatom pravcu posle Ivkinog bazena, Iva u ulici... 
Da zavrsim przenice pa da bištem višnje od koštica za višnjevaču. Jupiiii... Sitne a kisele ubi boze. 
Predlozila sam da na jesen zamenimo visnju kajsijom, tj da posadimo kajsiju pored visnje pa za godinu dve kad kajsija malo poraste smaknemo visnju, stara je preko 30 godina ionako. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 21:44:19   
vonavoj
Moj sin jos ne spava..spavao je samo od 12 do 2..i sad urla,nece da spava,spustila ga u krevet,on skace.Odakle snage,odakle.a danas ceo dan,hoda,ustahe 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 21:54:00   
Ivanka 75
Ubrzo ce da padne s nogu 😊

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 22:02:36   
smeško
Evo i moj konacno zaspao posle maratonskog prevrtanja po krevetu. 🙄


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
19.6.2019 22:04:35   
pari
Isto i moja T jedva zaspala...a M sam zaspao, nisam ni uspela sa njim da legnem malo...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here