|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 10:17:27   
bebilule
Hej mame, i ja da mahnem. Posao, klasika. Danas vodim M kod ortopeda, tabani su mu baš kao moji - totalno ravni, čak unutra ide zglob.
Sanjice, ja kao prava babetina imam dobar recept za čaj. user posted image Nađi u onoj temi urinarne, pisala sam nekad recept. Nećeš se pokajati, stvarno je odličan za te beštije.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 10:23:45   
Milena18
Dobar dan, mame!


Maraj, kako ste od jutros?

Sanjice, biće ti bolje čim počneš sa terapijom.

Ja na poslu, menjam koleginicu, a moj posao se gomila. Moram da se ubacim u neki zen mode, ima još mnogo do kraja radnog vremena.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 10:27:09   
smeško
Bebi i ja cu da pogledam.


Mili i mi cemo tamo! 🥰 Ali mi krecemo u julu. Putijemo nocu i prespavacemo u Makedoniji. Srecan put i lepo se odmorite!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 10:34:57   
Sanjica26 RR
Bebi, odmah cu da nađem taj recept.
Evo me u elektronskom. Koleginica i ja smo trazile neku gresku. Jedva mu uđosmo u trag. Hocu nazad papirne dnevnike!!!

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 10:38:17   
Ana RR
Mili, otvaraš sezonu user posted image nas hvata neizdrž, još 25 dana user posted image

Maraj, nadam se da ste bolje!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 10:51:14   
Milena18
Milicicak, lepo se provedite!


Ja ne znam ni da li ćemo ići ove godine na more, zbog mog posla. A M priča o tome svakog dana. Baš bi mi bilo žao da ne odemo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 10:59:04   
pari
Ja sam se malopre iznervirala...moj M je bas emotivno dete...takav je od rodjenja...Malopre mi kaze da mu je tata rekao da je tata ziveo sa nama,ali da sam onda ja odlucila da on ode u drugi stan da zivi...Bas sam se rastuzila ustvari jer nema potrebe da opterecuje tako malo dete tim stvarima...zasto...koja je poenta...zar ne misli na svoje dete i kako to moze uticati na njega...Uf...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 10:59:14   
Ana RR
Milena, šta se dešava sa poslom, znate li nešto konkretno?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 11:01:10   
Ana RR
Pari, to baš nije lepo od njega... ne shvata koliko to zbunjuje dete. Kao da želi da dete počne tebe da krivi pa da se usprotivi odlasku u USA.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 11:04:44   
pari
Ko zna sta mu jos prica 😔 bas mi je tesko...Zar ne bi trebala detetova sreca da nam bude iznad svega?! 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 11:05:26   
Ana RR
Naravno da bi trebalo ali ponekad se sujeta, ego, šta li već, tu umeša... :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 11:11:48   
smeško
Pari, uopste nije dobro za dete. Tm se verovatno oseca jako ugrozeno.


Maro, kako ste?Sanjice?Mame, kako ste?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 11:21:17   
Duškić
Dobar dan .
Moj ranjenik na triciklu celo jutro , do parka , do Maxija..
Usli pre pola sata u stan, napolju je prevruce.
Von, tuga...bolest je ta prokleta,

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 11:22:23   
Ivanka 75
Pari, porazgovaraj sa bivsim o tome.
Da je obrnuta situacija, da je on nasao nekog prica bi bila to mora tako da bude, tata se zaljubio. 
Moras to da preseces, deteta radi. Zbunjuje dete i svaljuje krivicu na tebe. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 13:14:19   
Milena18
Pari, baš je ružno što tako svaljuje krivicu na tebe i zbunjuje dete. Ne znam šta time pokušava - da minira tvoj odnos sa M?

Ana, definitivno ne prelazim u novu firmu, procenili su da im ne trebam bez da su me uopšte i pozvali na razgovor. Ostaću verovatno u staroj firmi koja ide u likvidaciju, dok traje taj proces, tj. dok ne nađem nešto bolje jer će to biti samo administrativni poslovi, nisam baš luda za tim. 




(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 13:26:45   
Maraj
Mame evo nas
S je super.
Dr i sestre kad je vide, pitaju se dal ona stvarno ima upalu pluca
Vesela je....
Vizita nam bika tek malo pre. Rekose da mozemo da ostanemo veceras do 18h da S primi terapiju,pa mozemo kuci user posted image a da dolazimo 2 puta dnevno na terapijuuser posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 13:29:16   
Ana RR
Maraj, dobro je user posted image sada kada konačno ima pravu terapiju brzo će proći user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 13:31:17   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Milena18

Ana, definitivno ne prelazim u novu firmu, procenili su da im ne trebam bez da su me uopšte i pozvali na razgovor. Ostaću verovatno u staroj firmi koja ide u likvidaciju, dok traje taj proces, tj. dok ne nađem nešto bolje jer će to biti samo administrativni poslovi, nisam baš luda za tim. 



Milena, baš bzvz, poznate su mi te "procene", prošla sam kroz to.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 13:31:35   
jance
Dobar dan. Nema me 100 godina, raspadam se sa njih troje. Izlivali smo platformu za bazen, imali mobu ceo vikend u kuci. Beba kenjkava danima, ne odvaja se od mene. Ovo dvoje velikih se naravno dosadjuju i kukaju da hoce u drustvo a ja ne stizem ni da razmisljam a kamoli da ih vodim... izigravam u krug kuvaricu, imam utisak da samo jedu ceo dan....

Bebuska juce napunila 6 meseci. Sa starijima sam se u ovom periodu malko opustila, ko veli ako sam prezivela pola godine, valjda cu preziveti i drugu polovinu zdravog razuma user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 13:43:01   
pari
Maraj,super vest!
Ja sam rekla bivsem muzu na fini nacin sta mislim...on kaze da mu nije to sad govorio...kao rekao mu je nekad pre 6 meseci,ali ne sad...Deca svasta pamte...ko zna,mozda je stvarno bilo davno,a M zapamtio i sad mi rekao...a on je stvarno jedna jako oset_ljiva dusa...
Mene glava bas boli...Kuci sam, spremam stan...za vikend prelazimo u garsonjeru...bice veselo,nas troje u jednoj sobi...ali sta da se radi, nemamo izbora...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 13:45:09   
Milena18
Super, Maraj!

Pari, a to se ne važi ako mu je rekao pre šest meseci? U čemu je razlika?

Više ne sekretarišem, vratila se na svoje radno mesto, bacam se na posao.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 13:57:39   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: pari

Maraj,super vest!
Ja sam rekla bivsem muzu na fini nacin sta mislim...on kaze da mu nije to sad govorio...kao rekao mu je nekad pre 6 meseci,ali ne sad...Deca svasta pamte...ko zna,mozda je stvarno bilo davno,a M zapamtio i sad mi rekao...a on je stvarno jedna jako oset__ljiva dusa...
Mene glava bas boli...Kuci sam, spremam stan...za vikend prelazimo u garsonjeru...bice veselo,nas troje u jednoj sobi...ali sta da se radi, nemamo izbora...



Mislis da dete zna koji je datum, mesec i godina? M se sad set_io i sad ga pogodilo to sto je tata rekao. A on nek pripazi malo sta prica pred njim. Nek bira reci. Znam o cemu pricam, zato i kazem. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 14:03:16   
pari
Jao sve znam,ali nazalost ja ne mogu da uticem mnogo na to sta ce mu pricati ni on ni njegovi...Ustvari me to strasno i plasi u celoj ovoj nasoj situaciji...
Ali dobro,da vas ne smaram...nije bas neka lepa tema...
Sanjice,kako si?Milena, bezveze za posao...probaj da trazis sto pre nesto sto ce ti odgovarati...Ivanka,kako cerka?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 14:19:30   
Sanjica26 RR
Pari, pijem uvin caj. Bas me je dohvatilo. Sad sedoh, jer ne mogu vise da stojim. Cini me nervoznom.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
26.6.2019 14:49:12   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: pari
Ivanka,kako cerka?



Pari, dobro je, hvala na brizi 😍
Nema temp od juce ujutru, mada, nismo ni merili, ali ona jurca tamo vamo ko da joj nista ne fali 😊
Kaze da je grlo mnogo manje boli nego juce, i manje je crveno, po jednom gnojnom cepu cu da pratim poboljsanja 😊

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

IME
mara31

Koje je ima najlepse:

Vanja (18%)

Anja (35%)

Iva (48%)


Ukupan broj glasova: 220

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here