|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 12:20:56   
MasnaMasnica
Me drzim fige. I ja cekam za juli,ali posto su mi papiri predati 15.8. a rok im je mesec dana da obrade i uplate onda se ne nadam pre septembra.user posted image Ako bude i tada.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 15:16:07   
dddaca
Zdravo mamice, jedva uhvatih neki minut da pogledam sta se pise. Jutros smo bile na igralistu, bas se lepo izigrala sa decom. U jednom trenutku sam se tako odsekla, na trenutak mi je nestala iz vida, bas sam se otkinula. A ona nasla novu drugaricu i igraju se u prasini user posted image
Nego citam to za adaptaciju na vrtic. Pa sta misle te vaspitacice? Sta im je posao? Da animiraju decu ili da odsede radno vreme i aj cao. Svasta. Hajde razumem kad dete tek polazi u vrtic i kad roditelj ima mogucnosti da ga vodi na po par sati, lakse je detetu, ali ovo, na privikavanje dece koja su vec upisana... E to mi ne ide u glavu

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 15:32:14   
krin 40
Ddaco d.dan..Trudnjače nadam se da će vam leći.Ja sam u maju otvorila bolovanje a u julu dobila parice

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 15:42:53   
dddaca
Mislim da su i meni oko dva meseca kasnili

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 16:23:07   
Sarav
Kod mene je trudničko mnogo kasniloq, otvorila sam bolovanje u septembru a prva uplata mi je bila u decembru. Ja sam imala šifru firme pa sam na netu pratila kad su poslali dokumenta za bolovanje i koja je zadnja isplata.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 20:54:19   
krin 40
Dobro veče.Baš smo se našetali.D i ja sa kolicima a N vozila rolere.Ivana bili smo ti u komšiluku u onpm parku na Stojčinom brdu

< Poruku je uredio krin 40 -- 30.8.2017 20:58:07 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
30.8.2017 21:00:23   
Milena18
Veče,
Baš je bez veze što vam te uplate toliko kasne. Moja firma je ok po tom pitanju. Oni i bolovanje i porodiljsko odsustvo uplaćuju pa tek posle njima fond refundira, tako da trudnice i mame nemaju nikakav prekid kontinuiteta, sve vreme kao da primaju platu.
Mi došli iz duge šetnje, M večerala, sad se uspavljuje. Spremamo se polako za vrtić. Kupili smo patofnice, od tih krupnijih stvari fali nam još ranac.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 7:46:59   
krin 40
Jutro mame..danas imam obaveza milion a ne ide mi se nigde

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 8:36:08   
Sanjica26 RR
Dobro jutro u poslednjem danu avgusta. Uskoro otvaram novu temu.user posted image
Moje curice jos spavaju. Uskoro idem u skolu na prijem prvaka. Veceras idemo sa mojim prvacicem na njen prijem.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 9:14:45   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Jao, sutra škola user posted image
Krin, ne znam koji je to parkic, moguce da nisam ni bila tamo. Mi idemo u onaj kod malog Maksija.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 9:28:12   
krin 40
Pa to je tajuser posted image ..Ispod je škola "Despot Stefan Lazarević" Tu je moja N išla u prvi razred❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 9:31:12   
IvanaSK RR
Ti to zoves Stojcino brdo? Meni je Stojcino brdo gore skroz. Trebala si da zoves, dosle bi nas dve.
Kad nas mrzi da idemo tamo, odemo ovde blizu nas u mali parkic kod jedne zgrade. Imaju klackalice, ljuljaske i ostalo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 9:32:48   
krin 40
Zvaću sl.put.N voli da tu dodje da obidje "stari kraj".Tu smo stanovali dve godine pre kupovine stana

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 9:54:15   
IvanaSK RR
Moja maca voli onaj vozic, kad god idemo vozamo se, a ona vristi od smeha.
Mi smo kod drugog semafora od parka ka gradu bulevarom.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 10:29:54   
krin 40
Treba da je ubaciš u onaj veliki balon u bazenuuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 16:56:05   
suzi kju
Dobar dan mame. Meni danas prvi radni dan posle mesec dana.
Sutra đaci kreću, puno uspeha i debelih živaca user posted image
Mene to čeka za pet godina, ima vremena.
One su u vrticu dobre, od ponedeljka prelaze u stariju grupicu duše može porasle. Nisu vise za jasle.
Još malo pa ćemo napolje kolicima ,ne smem pešaka da ih vodim, a muž nije tu. Tako...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 21:02:45   
suzi kju
Bas je nešto pusto na forumu, niko ne piše, vrše se pripreme za školu.
Ima li treme mame prvaka?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 21:22:20   
Milena18
Veče,
Mame, srećan polazak u školu vama i dečici! Javite kako je prošao prvi dan.
Mi išli do Lagune da kupimo poklon za malu drugaricu, baš ima lepih knjiga za decu. M je sad zaspala, a i ja ću uskoro u krevet, preumorna sam. To uvek kažem, a nikad ne legnem pre pola 12 user posted image
Još jedan radni dan, pa vikend, jedva čekam...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 21:34:48   
suzi kju
Moje mackice su zaspale, ja odoh pod tuš pa na spavanje.

Dete od komšija iznad izgleda da se igra klikerima po parketu, kako je to bučno. Bas me izluđuje, pitanje trenutka je kad ću odreagovati.
Milena kako je tvoja malena? Koliko ona ima sada?

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.8.2017 21:55:59   
Sanjica26 RR
Zatvaramo ovu temu. Otvaramo novu KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 595
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here