|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 08/17 [chat]
31.7.2017 21:32:53   
Sanjica26 RR
Drage mame,nastavljamo razgovor i druzenje i u avgustu!

Posto chat teme koristimo iskljucivo za caskanje,molimo vas da konkretna pitanja o trudnoci,roditeljstvu postavljate u za to predvidjenim temama.
Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati.
U skladu sa tim,preporucujemo da
procitate opsti uslov koriscenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.7.2017 21:42:27   
Sanjica26 RR
Evo da se upisem. Deca legla. Ja cu uskoro. Sinoc sam ocajno spavala sa T. Htela Sofija veceras sa mnom, ali sam je zamolila za sredu.
Dok se T tusirala. Sad se tusira sama ona je sredila svoju sobu. Isla redom i stavljala na svoje mesto.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.7.2017 21:46:28   
emicaa
Da se i ja upisem user posted image Mm sprema srecka za spavanje a Dora i ja na balkonu,jedemo kokice i cekamo vatromet.Sutra je dan drzavnosti i veceras i sutra ce pucati na sve strane.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.7.2017 22:01:05   
Anck Su Nmaun
Vece i od mene!
Ja sam raspad sistema, ceo dan sama sa njima a on nervozaaan zbog zubica koji samo sto nije provirio...muke! Mm dosao u pola 9 istusirao se i legao..on je umoran.... pa.neka ..ja nisam user posted image user posted image
Jedva da smo danas i bili napolju malo ujutru i malko predvece...ja sam pred nervnim slomom 😠😭

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.7.2017 22:06:37   
Sanjica26 RR
Anck i ja isto. Ceo dan nismo provirili napolje. Narednih dana cu isto biti sama sa decom. One su poludele i ja sa njima.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.7.2017 22:09:21   
Anck Su Nmaun
Nekako sve lakse podnesem kad smo duze napolju ali ja sama s njih troje na neko kupanje... pa jos nisam toliko poludela! A tako je vrelo da bi smo negde setali ili sta vec.
Ma i ja sam svaki dan sama.s njim, mm dodje pred veceru. Bude malko s decom , kupanje i spavanje. Drizimo se jedino vikendom.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.7.2017 22:13:59   
dddaca
Vece mame! Da se i ja upisem. Malena zaspala. Jutros se probudila opet u 6.30 i celi dan sam sva nikakva. Ne znam sta se to desava pa se budi tako rano. Vodila je u park, lepo se igrala, nasla nove drugare, tako da cemo i sutra verovatno tamo. Veceras nismo nigde skitale

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.7.2017 22:14:18   
Duškić
Ima nas jos , jos kad mi kaze m da sam otisla sa zivcima, pobesnim skroz. Najgore kad si ceo dan zatvoren, vruce oni nervozni, haooos.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.7.2017 22:17:12   
Anck Su Nmaun
Ddaco i moj se budi svako jutro u 6i 30user posted image nemam pojma sta je toj deci!!!user posted image
A da mi zene smo dzangrizave..a ja uvek pitam mm a sta mislis stooo?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.7.2017 22:26:26   
dddaca
Pa kako da ne budemo dzangrizave user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
31.7.2017 22:29:35   
Anck Su Nmaun
Ja bas uziiivam u tome.da budem dzangrizava. Citav zivot sam sanjala o tome...sta ces biti kad porastes...dzangrizava user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 6:55:35   
Duškić
Dobro jutro. Mi poranili jutros, prvo vodimo cerkicu u vrtic pa malca na kontrolu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 7:54:21   
krin 40
Jutro devojke..pakleno u najavi.Mi trebali da idemo kod drugarice iz porodilišta ali danas do 19h nema mrdanja😱 Odlepiću u kući.Anck biću džangrizava "na kvadrat"

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 8:11:09   
Sanjalicaaa
Dobro jutro zene.
Ja nocas G odvikavala od spavanja sa njim. Cele noci nisam spavala.
Sad cu ih u vrtic, bice drame, dugo nisu isli.

Bice pakleno, a krajem nedelje 40 stepeni.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 8:45:45   
Sarav

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Ddaco i moj se budi svako jutro u 6i 30user posted image nemam pojma sta je toj deci!!!user posted image
A da mi zene smo dzangrizave..a ja uvek pitam mm a sta mislis stooo?

Dobro jutro! Evo ja pod akciju od jutros. Beba budna od 6,40 spremila je pa zajedno odvele sestru u vrtić. Skuvala sam se, napolju je već pretoplo. I sad dođem ovde da kuckam i pijem kafu kad sve teme o mršavljenju. Fino je počelo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 9:31:05   
krin 40
Sarav nasmeja me slatkouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 9:34:40   
Sandricak
Da skrabnem i ja u avgustu...
Mi smo rano jutros dosli kuci, deca prespavala skoro celi put.. bilo nam je bas lepo, meni kratko, njima dovoljno... Maki se oslobodio vode, cak je sa pedaline skakao u more... :-) Ilija uzivao u bazencicu... ja u suncu... superiska bilo..
Sad opet I spava, kao i mm, a ja nisam oka sklopila... vozila pola puta, a drugu polovinu pravila drustvo mm dok je vozio...
A o dzangrizanju ne smem ni da pocnem... Anck, i mene jako nervira kada dam sama s njih dvojicom po cele danale, sto uopste nije retko, ali sutra se vracam na posao, pa cemo da vidimo kako cemo da funkcionisemo... danas me ceka kuvanje duplog rucka da imaju i za sutra, ves ubacila, moram malo prasinu pokupiti...

< Poruku je uredio Sandricak -- 1.8.2017 9:39:13 >


_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 10:16:34   
IvanaSK RR
Evo da se upisem ovde.
Dzangrizavost je moje drugo ime, slobodno me zovite tako. A zadnja dva, tri dana mi je trece ime nemajka. Sin jede supice iz kesice i makarone, a beba Juvitanu. Uopšte ne mogu da stojim na nogama. Mislila sam jutros da odem da vadim krv, ali teško da mogu do tamo.
Eto, izjadah se user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 10:18:19   
emicaa
Jutro mame,ocajno smo spavali.Na sve strane su pucali pa nas budili.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 10:34:27   
Sanjalicaaa
Ivana, sta ti je? I ja ovih dana furam supu iz kesice user posted image

Emice, ko je pucao? user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 11:13:15   
IvanaSK RR
Sanjalice, kod Emice je dan državnosti pa pucanje, vatrometi...
A ja sam malaksala, ne mogu nista. Mozda je gvožđe, imunitet.. A mozda i samo umor i iscrpljenost.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 11:18:06   
krin 40
Ivana batali to "možda".Moraš kod dr.E ljudi kad sad ne umreh od smeha.Ja preko neta poručim kozmetiku,obuću..odeću nikada jer dok ne probam nije to TO.
Pokleknem u petak i ipak poručim haljinu.Računam šta da probam,nije uzak model.Ove lepršave sa spuštenim ramenima po neki karnerčić.Žene izgledam ko
svadbena torta u njoj..hahaha i to u kajsija boji.Prava torta sa fondanom.user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 1.8.2017 11:20:05 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 11:24:43   
Duškić

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Sanjalice, kod Emice je dan državnosti pa pucanje, vatrometi...
A ja sam malaksala, ne mogu nista. Mozda je gvožđe, imunitet.. A mozda i samo umor i iscrpljenost.


Srce, imas moje simptome od pre dva meseca. Gvozdje mi je bilo nisko, rekla mi je da
Odmaram..haha. i da pijem vitamine jer i dalje dojim Elevit..ili ogestan , sta sam pila dok god budem dojila.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 11:32:19   
IvanaSK RR
Joj, znam da moram, al trenutno mi je to neizvodljivo. Daleko mi VMA da vucem decu po vrucini i autobusima, nema sanse. Uf, a i knjizica mi nije overena.. Nisam mogla ni jutros ovde da odem da izvadim krv. Treba otici do tamo, a i posle se vratiti jer mi obavezno bude lose posle vadjenja..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 08/17 [chat]
1.8.2017 11:57:59   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi smo se vratile iz setnjem. Isle do biblioteke. Posle napravile krug.
Zove me postar. Stigla bicikla. Zamolim devojku iz zgrade posto se zatekla sa nama da decu pricuva. Onda ajde da ucim T da vozi biciklu. Mokra sam dok smo uneli bicikle.
Supa je najmanji problem. Samo u exspres i za 10 minuta gotovo.
A gundjavac mi je prvo imeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here