|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 14:41:06   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: smeško

Mima, zar i ti?


  I ja 😣 majka mi kaze da idem po bocku, a ja gladam da diklofenak mast krene da deluje... desnu stranu ne osecam.. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 14:55:11   
vonavoj
Rosi,i kod nas je zatisje sa stanom..Neka si uzela novi mob,to premestanje je zeznuto.Meni je google prebukiran,15g sam zauzela..nemam gfe da cuvam podatke.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 15:39:58   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mene ceo dan boli stomak. Dodatno sam nervozna zbog gluposti. Ovaj 1.septembar me samo nervira. Legla sam. Svasta sam uradila od jutros.
Uzivajte u toplim danima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 16:23:01   
vonavoj
Sanjice,sto te nervira 1.septembar😩Treba da dobijes pa te boli.Krenuli smo za Lazarevac na rodjendan,tako mi se ne ide..uh,pakao je.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 16:26:10   
Sanjica26 RR
Problemi koji dolaze sa 1. septembrom svake godine. Koliko casova, koliko norme, "krađa dece", manipulacija. Pisala bih referat o tome. Ali nije ovde ni tema ni mesto da pisem o tome.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 16:46:08   
vonavoj
Aaaa.too..ma svuda je zlo. Kao sto je maraj pisala pre neki dan,jos ako je zenski kolektiv,katastrofa!Ne daj se nervirati,znas sta sve mozes da uradis,a na sta ne mozes da utices.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 16:49:36   
emicaa
Ma svugdje je tako,meni svekrva jutros u 9 pise da bi najradije jos dala otkaz.Toliko joj je svega preko glave Ali sta da radi,mora jos 4 godine do penzije izdrzati.

Mi smo se nahodali po prodavnicama,sve me boli.Mrzim prodavnice,stvarno sam ubjedjena da sam trebala biti musko

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 18:48:24   
Rosita
Ja dobila temperaturu, Tek preslo 37 Ali kao voz da me pregazio Kasljem vec dve nedelje, skripim I iskasljavam, ali eto sad 😑. Popila dva panadola.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 20:23:07   
MimaKos
Oo ljudi, svima nesto pad energije i svi u daunu. Samo pozitivno (sama sebi to.pricam ceo dan, a na dasno ne mogu da se okrenem od ukocenosti) .. malo sam se razmrdala i odmah pobegla sa klincima u zelenilo i prirodu.. samo me to "vadi" kad se smorim bas.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 20:36:37   
emicaa
Rosita ozdravi brzo.Virusa opet na sve strane.

Kad je sad krenulo sta ce biti u decembru 🙄

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 20:57:08   
Rosita
Emice, mima👐


Problem je što mi dva panadola nisu pomogla.
38 imam, a dugo vučem kašalj.
AB ne pamtim kad sam pila. U kući imam amoksicilin, dala mi zubarka pred more. Rekla da smem (alergija na cefalosporine). S obzirom da je vikend i čekaću dugo do dr, da li da počnem amoksicilin? Maslačak, kad bi bila tu!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 20:57:30   
vonavoj
Rosi,ne igraj se. Neka te neko poslusa..mozda je upala pluca..ta niska temp hoce.Mi se vracamo sa rodjendana,opet me glava boli,ubise me klime..prvo u auto,pa u igraonici..a jutroa sam prala kosy..grrr..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 21:19:44   
emicaa
Von jesi li se bar lijepo provela,pisala si da ti se nije islo.

Rosita u pravu je Von,mozda bi stvarno trebala do doktora

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 21:30:07   
Duškić
Von za klime si definitivno u pravu.
Rosi, popij ti taj tvoj amoksicilin.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 21:54:21   
Filadendronka
Na brzaka da se javnem da smo ranom zorom stigli na more. Bebac je bolje, ali stariji je uzasno proslinavio. Hotel vrh, a hrana da se raspametis. Ogromna terasa sa pogledom na more, milina konačno! Brz oporavak od temp i ukocenosti. Sanjice, ne daj se, cuvaj zivce za ono bolovanje. :) 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 21:58:25   
vonavoj
Fili,uzivajte. I pisi y temi gde ste i kakav je hotel.i kaci slike!Bilo je ok na rodjendanu,nije bila guzva,moja deca su zahvalna za igraonice,posteno se izigraju,svo troje.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 22:00:30   
Duškić
Fiil, uzivajte, brzo ce i starije dete da prodje to.
Von, bas lepo .

< Poruku je uredio Duškić -- 24.8.2019 22:01:09 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 08/19
24.8.2019 22:09:49   
vonavoj
I mogu vam reci da sam bas ponosna i srecna,oni se medjusobno tako cuvaju i vole,to znaci da sam uspela kao majka😂zar ne?Gledam ostale starije sestre,ni ne pogledaju mladje..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 08/19
25.8.2019 7:20:38   
Duškić

IZVORNA PORUKA: vonavoj

I mogu vam reci da sam bas ponosna i srecna,oni se medjusobno tako cuvaju i vole,to znaci da sam uspela kao majka😂zar ne?Gledam ostale starije sestre,ni ne pogledaju mladje..



bravo!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 08/19
25.8.2019 9:59:03   
smeško
Von, to su im veze za ceo zivot.


Rosi, jeeeeee, bas si mi falila ovde! Nemoj piti Amoksicilin, jer za pluca kod nas daju drugu terapiju. Bolje idi odmah, dugo ti to vuces.Fil, je l'' stigao antibiogram?
Juce smo isli na rodjendan kod drugara. Nisam jela tortu sto godina, pa kad sam navalila! 😂 Nije da nisam imala gde, ali ja jedem slatko jednom u par meseci.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 08/19
25.8.2019 10:00:07   
smeško
Evo, mm mi crce od smeha. Pojela sam dva mala kockasta parcenceta. 😂


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 08/19
25.8.2019 10:26:43   
Rosita
Smeško 😘


Ja popila jutros :/ jedan. Nemam danas kad, sama sam sa decom. Bolje mi je. Imam kutiju za 5 dana. Šta ću sad, ispiću. A sutra zovem da zakaže dr.
Fil, želim da brzo svi budete kao novi i uživate!
Pozdrav svima.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 08/19
25.8.2019 14:32:14   
MimaKos
Filanderonka, bas mi je drago da ste ok stigli i da je sve ok, to sto je proslinavio, brzo ce proci na moru. Za klime ste 100 % u pravu, ja sam se garant od toga ukocila.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 08/19
25.8.2019 18:25:45   
Duškić
Smesko, onda ti se bas dopala.
Dobila sam pa mi vrucina, crknuta sam sva.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 08/19
25.8.2019 18:44:50   
MimaKos
Duskic, ja cu izgleda bukvalno dan pred more da dobijem i bas se nerviram, niti da pijem primolut nor, niti da takva idem. Ne znam sta da radim

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here