|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 17:52:30   
IvanaSK RR
Ja sam sve antibiotike drzala u frižideru osim jednog za kog su mi rekli da ne mora, al sad nemam pojma koji je to biouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 19:55:44   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Vec 3 puta sam pisala danas i svaki put greska. P se sam bori ceo dan sa temp. Ne dadoh mu nista. Evo ravno 37 sad. Videcemo hoce li mu skakati u toku noci. Bilo je danas do 37.6 7 al ne vise. 
On spava. D se kupa. Svasta sam danas a nista. Umorila sam se iskrneno a imam jos posla

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 20:49:08   
jess021
Ja sam koma 🙂 Hemomycin ne mora u frizider, M je sad pila i nisam ga drzala u frizideru. Bas sam umorna, bili smo poslepodne u stanu, kod nas je bas zahladnelo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 21:10:17   
Maraj
Vece mame
L zaspao pre pola sata. S me jos uvek zeza
Taman je uspavam i ustanem, ona zakmeci za 10 min. Stigoh da se istzsiram... sad sam opet pored nje...
Mene danas stomak zezao. Mislim da sam 10 puta bila na wc solji.. popih i libex
Sad sam ok al kao da me grlo grebucka.
Vodili danas i S na uz kukova
.nalaz ok

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 21:24:51   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Moje su legle. Mi kuliramo.Maraj,  cuvaj se.  Vlada stomacni virus.  Barem kod nas. 


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 21:34:32   
Maslacak15
Dobro vece. Maraj, sta je bilo sa tvojom ranom i bolovima tog tipa? Jel se zatvorila konacno? Mozda si pisala ali sam propustila... Ivana nadam se da si bolje. Pozdrav i za sve ostaleuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
22.9.2018 21:42:53   
pari
Bio mi lep dan danas sa mojima...uspela sam malo i sa bratom da popricam,nismo dugo...Nas dve veceras same,ja gledackam neki film ali mislim da cu u krevet...sinusi me zezaju opet ...Drzite se mame!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 8:28:43   
Milena18
Jutro!
Maraj, Pari, kako ste?
Ljišo, je l' prošla temperatura?
Nas je jutros oko 7 probudio kašalj i od tada ne prestaje. I nos joj je pun, strašno. Evo i mm se razboljeva. Valjda će mene zaobići, da mogu da brinem o njima.
Počela jesen, moje omiljeno doba. Samo se nadam da neće za mesec dana zima. I da nađem vremena za šetnje po prirodi user posted image

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 8:35:44   
pari
Ja lose spavala standardno i vec u pola 6 se T probudila kao da je 9 ujutru 😯 ja vec i usisavala i sredila neke stvari,napravila neku cokoladu...Mm dolazi na 5 min pa ide na tim bilding na par sati. A mi cemo u set_nju...nadam se da ce biti lepo vreme.Milena,drzi se i ne daj da se razbolis!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 10:16:37   
bebilule
Dobro jutro!Ja jos pijuckam kafu, pa moram rucak spremiti. Nista drugo necu, umorih se u oetak i juce. Napravila sam prvu turu ajvara, bas ima posla. A moram jos jednom. Maraj, je li to L poceo ranije spavati kako ide u vrtic? 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 10:47:09   
Misha i Ljisha
Dobar dan.
Batke se nocas sam izborio. Budio se, na momente je prelazila temp 37, pa se sama spustala. Nista mu ne dadosmo tako da je valjda gotovo. Isli smo on i ja u setnju u marami. Da se uspava. Eno ga dzonja sa tatom. D i ja kuliramo.
Meni prija zahladjenje. Nos mi curi i kasljem i dalje. Mozda one 3 hemomicin film tablete nisu bile dovoljno. Samo da mi se ne vrati temp.

Kad se probude ovi moji muski idemo do mojih na rucak. Malo cemo mozda i na salas da deca skupljaju lesnike. Ne moze moj tata sam, ja ne mogu od ovog mog P pa sam rekla tati da angazujemo decu, to je bas pravi posao za njih. Al malci su danasnji prefrigani rade samo za crvenu user posted image

Strasno kakvi su. A mi radili za par carapa kod babe i dede. I to sve sa uzivanjem sto smo korisni da im olaksamo. Boze kako mi podizemo ovu nasu decu i gde gresimo?


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 11:17:09   
Maraj
Dan mame.
Maslacak , jeste ima jedno 10 dana da se zatvorila rana od cr
Sad je samo onako crvenije u idnosu na ostatak reza, al verujem da ce i to posvetleti i izjednaciti se sa ostatkom rane
Bebilule, nismo juce L pustali nickjr kanal. On se okupa pa gleda crtace do 22h. Ne mozes ga oterati u krevet. Juce nije gledao crtace i ode u pola 9 na spavanje.

Inace ja od jutros pravila slane galete po receptu sanjice
Ispale mj malo zilave. Sanjice u cemu je stos user posted image

L mi je bolje. Inhalirala sam ga sa bisolvonom i fizioloskim. Ne zali se da ga boli uvo. Pije panklav od subote ujutru. I sad...saljete li vi decu dok piju antibiotik u vrtic. Ne bi ga dala sutra. Al da l da ga dam od srede/cetvrtka ili da cekam da ispije celu dozu panklava i kontrolu kod dr pa onda u vrtic???

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 11:27:05   
Milena18
Maraj, sulper za rano spavanje!Ja ne vodim M u vrtić kad je pod terapijom. I vaspitačice insistiraju na tome da deca koja piju ab ostanu kod kuće, što mi je potpuno razumljivo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 11:38:07   
bebilule
Maraj, ja odavno ne pustam crtic uvece, nema sanse da legne na vrijeme. Doduse, sve smo bili vani do kupanja i vecere. Sad i ako pustim, gledam da ga zavaram necim i ugasim. Sto se tice vrtica, ja ga drzim kuci par dana i kad vidim da je pregurao saljem ga i pod terapijom. Njega nema ko cuvati, mene oguli bolovanje i sta cu. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 11:48:10   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Maraj,  meni nisu nikad zilave. Probaj malo vise da ih peces.Mi dosli iz crkve.  Sad sortiram letnje decije stvari i stavljam zimske.  Mozda sam poranila,  ali sad sam slobodna.Spava mi se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 12:02:07   
pari
Meni mm dosao ipak ranije pa sam uspela da odem na jogu 😊 jednom nedeljno...uspela

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 12:09:05   
Maraj
Super pari user posted image
Sanjuce, pekla sam ih...sta znam. L bio glavni kuvar user posted image
I testo mi delovalo retko pa sam sipala vise brasna. Mislim se da l sam trebala ostro brasno da sipam mesto mekog.
Ne znam sta cu za vrtic. Sutra ga ne saljem sigurno

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 12:12:34   
pari
Ja kako kad. Sad kad je M bio bolestan,skroz sam ga ostavila kuci dok nije popio antibiotik ali uspela sam da se organizujem da mogu. Vidi i po njemu. Oset_ljiviji su na viruse kad su bolesni pa je to najvise zbog toga...u vrticu mogu jos nesto da pokupe.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 12:25:02   
Maraj
E pa hvala za info. Ja pojoma nemam. Prvi put se sad prehladio od kad ide u vrtic pa ne znam...
U sustini preplakao je noc na petak/subotu. U 2 ujutru je krenuo sa panklavom i vec u subotu ujutru je bio kao nov
Nije se zalio da ga usi bole

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 12:42:36   
Sanjica26 RR
Maraj, ja radim po receptu.  Nista ne dodajem. Moje bas vole galete.  T yci svet oko nas.  Sofi spava.  I ja cu malo da dremnem.  Sutra cemo da je damo u vrtic.  Nek nam je Bog u pomoci i njoj i nama. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 13:14:51   
jess021
Maraj, mozda i nije bila upala uva kad mu je  vec u subotu ujutro bilo bolje. Ja vise ab, bez kks i 2crp-a ne dajem. Mi cemo sutra svi u akciju, tj nas 3, mm je jos ove nedelje na godisnjem. Bili do igraonice da zakazemo rodjus za L, sad spavanje a posle cemo u Srbobran. Sutra najavljuju neko zahladjenje, tako da Sanjice nisi pozurila sto se tice garderobe. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 14:03:48   
Maraj
Pa pojima nemam jess. Orl dr ga gledao.
Mozda si i u pravu. Nisam mu vadila kks
On je poceo da place nesto pre 23h. 2 sata je plakao. Onda nam rekao da ga uvo boli i krivio glavu na levu stranu. Kad ga stavimo da legne, kako legne na bok ; vrišti. Mm ga tu noc odveo na institut za m i d. Oni ga uputili u zemunsku bolnicu jer nisu imali dezurnog orl dr. Tako dobismo antibiotik... u 2 nocu... dala mu panadol i brufen. I ujutru je zivnui

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 14:12:09   
jess021
Maraj, sad je nebitno, samo kad je proslo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 20:01:32   
vonavoj
Gde ste mamike?Kod nas veseo vikend,sestra mi diplomirala,pisala sam u temi.Sad spremanje za novu radnu nedelju,mm se razboleo na proslavi sa firmom,M kasljuca..verovatno nece dobiti vakcinu sutra.  I tako. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
23.9.2018 20:26:39   
pari
Von, super za sestru!
Mene bas bole sinusi 😕 sta vi koristite u tim slucajevima? Ja se inhaliram,stavljam kapi u nos i to je to...a ako me jako i dugo bole, onda kod dr pa antibiotike uglavnom...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here