|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 19:16:25   
Maslacak15
Rind=govedo Fleisch (flajs se izgovara)= meso a vi kako ocete. SVE Vam verujem pa i da se pile pojavilo U prici Ali poreklo reci je takvo. Sigurno je germanizam.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 19:19:51   
Misha i Ljisha
Von mora biti rinflajs sa sosom. Ja preferiram paradajz muz od mirodjije a moj brat od visanja. U principu ja jedem sve i obavezno svake nedelje 😀 i ne dosadi. Sto se kaze svi najvolijemo hehe...
Moji danas bilo u nabavci,mm i D,da ne.moram ja sa P u toku nedelje. Pa bilo na shishanju pa bilo na rodjendanu. Pa i ja opet proveli pola dana sami. Kad su se vratili konacno kuci odmah sam P uvalila mm da ja malo pospremim. Ne moz od njega nista. Tek ce mm. Jaooo mi SVI moramo non stop da izigravamo klovnove da on ne bi njakao. A stvarno je tako. Ja kad sam sama s njiml meni je uzasno tesko da ga zabavim. Uzasno. Uglavnom uspavala sam ga jer vise nilo nije mogao da ga slusa 😂😂😂 
Idem D da sredim pa da rernu oribam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 19:20:45   
Misha i Ljisha
Nije bilo vec bili hahha

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 19:30:40   
Sanjica26 RR
Ljiso, ja bih volela te soseve da probam. Nikad nisam. Ovde ne ide nikakav sos. Cak je nezacinjena piletina i to povrceuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Razgovori mama 09/18 [ chat]
30.9.2018 19:39:19   
Sanjica26 RR
Selimo se u oktobar. KLIK Ovu temu zaključavam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 880
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here