|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (04.09.-08.09.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
17.9.2019 10:25:16   
Rosita
Ćao mame, danas kod dr, mali ima šlajma još, peva danas nam je divan dan i matematika :D , veliki noćas imao t, sad valjda nema, razvlači jelo. U kući smo danima :(. Ko može nek iskoristi dan, sutra će kiša.

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 726
17.9.2019 10:29:49   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Dodjoh iz sela. Namestam krevete, pa da stavim samo još corbicu. Sinoc sam deo rucka spremila. Uskoro ce i T, pa ja ja predcas. Posle muzicka, pa da je mm preuzme, a ja na drugi deo nastave 

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 727
17.9.2019 11:42:20   
pari

Rosi,javi sta kaze dr...

Mi bili u vrticu, 2h je bila, isli su i napolje...plakala je kad sam je ostavljala...kazu da je ok i da ce biti dobro...Sutra dva i po sata pa u cetvrtak 3h...U cetvrtak nam je sudjenje...bljak,uzas...stres...ali da vas ne mracim...
Danas je jos leto pa mi je dobro...napolju smo

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 728
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 29 [30]
Idi na:

Kuvar: lelaigor
Brzo, zanimljivo, ljutkasto, egzotično :)

Anketa

Ime za devojčicu
anja1

Koje ime je lepse?

Julijana (19%)

Andrijana (15%)

Irena (12%)

Marina (12%)

Kristina (16%)

Mina (26%)

Ukupan broj glasova: 535

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here