|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 09/19
31.8.2019 21:36:37   
IvanaSK RR


Drage mame,nastavljamo razgovor i druzenje i u Septembru mesecu! user posted image
Posto chat teme koristimo iskljucivo za caskanje,molimo vas da konkretna pitanja o trudnoci,roditeljstvu postavljate u za to predvidjenim temama.

Ako ta pravila budu krsena chat teme cemo zatvarati.U skladu sa tim preporucujemo da procitate Pravila korišćenja foruma

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 21:40:21   
Duškić
Da se upisem ovde! Naravno da nastavljamo druzenje, visegodisnje!
Ne verujem vec stize septembar. Leti vreme. Skole ce biti pune od ponedeljka, mi se vracamo u vrtic, nove sarije grupe..


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 21:40:49   
pari
Mima,ja mislim da se to ne skida.  Brzo se suši.  Kao kupaći. Probaj da ostaviš pa ćeš videti.
Mi bili danas u Ns kod mojih na Štrandu.  Bilo baš lepo. Bili mi kuma sa ćerkicama, tetka,brat, brat od tetke.. svi po malo...Njih dvoje se kupali malo, igrali u pesku...
Smeško, razumem što si zabrinuta...videćeš ovih dana.  Kako ste druge mame? Ana, Sanjice, Rosi, ivana,...?



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 21:47:42   
MimaKos
Nadam se, starija je isla gologuza (ponekad kupaci kad je u pesku) ali smo se mazali, a ovaj.mali ne da da mu pridjes.. Septembar, a kao da je juce jun bio, strasno kako vreme leti! Mi cemo tek od 20. u vrtic, vec sam najavila, od 9. smo (nadam se) na moru..


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 21:56:33   
Duškić
Pari, bas lepo sto ste se videli i lepo proveli.
Naravno, mackanje obavezno.
Moji zaspali.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 21:58:51   
MimaKos
Pari, i mi smo skitali, i hteli na bazen i na kraju odustanemo, kao previse toplo... malopre citah o picama i upravo sam ispekla jednu, pojela Boga pitaj koliko, ne mogu da ustanem sa stolice , gladne oci 🤣 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:02:52   
IvanaSK RR
Spalite me al to odelo je meni mucenje za dete 😀 malo sunca je i zdravo za kozu..
Mi smo ok,maci jos neke kraste otpale. Nervozna je uzasno,valjda je smorena vise od svega,a jos dve nedelje nema vrtica 😆 malo pre se gospodjica naljuti na mene i krene da me udara,naravno,vratila sam joj,ona vristi i nastavlja..sve dok nije prestala da me udara nisam ni ja nju.. Na kraju je sela i vristala. Naravno,sve vreme joj pricam da ne sme to da radi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:03:47   
pari
Mima, još malo ćete na more,super! A za picu, neka si,šta ima veze...može ponekad...


Pisala sam u temi vrtića pa bacite pogled...
Razmišljam šta ćemo sutra...nas dve same sutra

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:06:43   
pari
Ni ja nisam za ta odela ali ako neko već želi,mislim da je to kao kupaći...


Ivana, ja imam teoriju da u tim situacijama treba zagrliti dete jer ne zna kako da ispolji neke emocije...ali dobro,to je moje mišljenje...ja sam dosta emotivna

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:18:27   
IvanaSK RR
Pari,ja sam od onih sto razmisljaju da je druga deca u vrticu nece zagrliti kad ih udari 😂 da se razumemo,nisam ja nju udarala jako,to je vise bio jaci dodir. Inace sam na nju slaba,nisam uopšte toliko  na sina 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:24:54   
Duškić
Maca je maca. Gledala sam Pari
Ma ja moje pustam dosta , lome se , padaju. Sta da radim .
A da nece da je grle posle udarca , nece.
Samo nek je ratoborna. Moji me izludjuju sto se toga tice?!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:31:02   
Rosita
Veče mame. 


Ivana, dobro je, ja isto mislim da će se sve regenerisati, njihova koža je mlada i zdrava.
N hoće da kupi, stisne, ja sve bičem mazi,mazi i pokazujemo... Mada kad posle 50 ne i dalje otvara frižider, posle osnivanja, znala sam ga malo po prstima...
Moja deca ne prestaju da mi jedu džigericu. Malopre, ide N i odjednom vrisak. Ide, a za njim po podu lipti krv. Brže podignem, noga, lopti, nagazio na nešto?! Isperi, gaza, redom sve, veliki plače zbog malog, opšti metež. Izgleda uneo neki kamenčić neko, nekako. Mala je rana, al dosta krvarila. Stalo, hoda normalno u čarapama, bosog ga bolucka. Nema, mislim, ništa u nozi. Juče glava, danas noga 🙄
Kako ste vi? Puno pozdrava.  


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:31:09   
IvanaSK RR
Ma nije ona mnogo ratoborna u društvu,vise je tuzibaba 😂 al kuci zna cesto da pretera. Da vrisne na nekog od nas...naročito zna biti bezobrazna prema bratu koji je voli vise nego sebe.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:32:40   
Rosita


IZVORNA PORUKA: Rosita

Veče mame. 


Ivana, dobro je, ja isto mislim da će se sve regenerisati, njihova koža je mlada i zdrava.
N hoće da kupi, stisne, ja sve bičem mazi,mazi i pokazujemo... Mada kad posle 50 ne i dalje otvara frižider, posle osnivanja, znala sam ga malo po prstima...
Moja deca ne prestaju da mi jedu džigericu. Malopre, ide N i odjednom vrisak. Ide, a za njim po podu lipti krv. Brže podignem, noga, lopti, nagazio na nešto?! Isperi, gaza, redom sve, veliki plače zbog malog, opšti metež. Izgleda uneo neki kamenčić neko, nekako. Mala je rana, al dosta krvarila. Stalo, hoda normalno u čarapama, bosog ga bolucka. Nema, mislim, ništa u nozi. Juče glava, danas noga 🙄
Kako ste vi? Puno pozdrava.  




O bože. Ne, ne bičem. Vičem! 😄
Neće da kupi već lupi. Aaaaaa

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:43:48   
IvanaSK RR
Ahahahaha,Rosita,crkoh ti od smeha. Ma ja bas imam zivce za decu i u stanju sam sto puta da Ponovim Ne,al nekad pretera. Današnje i vecerasnje ponašanje joj je bilo strasno. " Hocu adoed" "maco,nema sladoleda,kupicemo sutra bla bla "hocuuu" i plac i vriska koja trajeeee,ista situacija za kinder jaje..pa vriska jer je nisam razumela da hoce bananu,jos joj kažem da mi pokaže sta hoce,ona stoji pored,udara nogama o pod,vristi i vice "hocu manu"🙄 bas da povežem bananu i manu 😆

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:49:52   
Duškić

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ahahahaha,Rosita,crkoh ti od smeha. Ma ja bas imam zivce za decu i u stanju sam sto puta da Ponovim Ne,al nekad pretera. Današnje i vecerasnje ponašanje joj je bilo strasno. " Hocu adoed" "maco,nema sladoleda,kupicemo sutra bla bla "hocuuu" i plac i vriska koja trajeeee,ista situacija za kinder jaje..pa vriska jer je nisam razumela da hoce bananu,jos joj kažem da mi pokaže sta hoce,ona stoji pored,udara nogama o pod,vristi i vice "hocu manu"🙄 bas da povežem bananu i manu 😆



Slicna situacija je i kod nas. Kad bi mogli kinder jaje i sladoled po ceo dan da jedu.
Jos kazem ne moze , a mm upada. Pa onda haos jos veci. Tata...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:51:51   
Duškić
Ivana, moderatoru, nesto zeza kada pisemo u novoj temi Jonson ..
Baci pogled,

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 22:57:44   
IvanaSK RR
Zeza vas net user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 23:04:07   
Duškić
He, pa onda nisam jedina. Dobro. A promenila sam net sad mi je sbb.
Nema veze.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 09/19
31.8.2019 23:33:24   
Duškić
Vreme je da se spava. Raspisala sam se. Malo mi vremena . Jurnjava po citav dan. Laku noc mame.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 7:30:40   
jess021
Dobro jutro! 


Mila se probudila u 6:15!! Tako sa se nas dve druzimo. 
Smesko, kako ste? 
Pari, jesi nosila urinokulturu? 
Ne znam gde cemo danas. Basje toplo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 7:38:15   
vonavoj
Jess i moj se probudio u 6 i 15,i rekla sam da necu vise dolaziti ovde...ej,svi spavaju,ukljucujuci i mm a ja kao budala u tydjoj kuci,a ovde haos,samo idem i vicem no,no,sve "za decu".A sinoc sam zaspala u 2..bice ovo dug dan..i gladna sam vec,i sad moram sama da se sluzim,kad domacini spavaju..uzas. ovo je pre za negativu,haha.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 7:48:10   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
T i ja smo juce ceo dan bile na ekskurziji. Divno nam je bilo.
Sofi je ostala sa mm-om i povracala je. Potkacio ju je stomacni. Ali od kako sam dosla smirilo se sve. Da li je moguce da je na nervnoj bazi?!! Ceo dan je kukala za mnom. I sinoc je trazila da spava sa mnom. Nije se pomerila cele noci. Cekam da se ostali probude, pa idemo u crkvu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 7:51:35   
vonavoj
O sanjice,da li je moguce da moze biti na nervnoj bazi,da je toliko patila?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 09/19
1.9.2019 8:03:15   
Duškić
Sanjice, valjda nije zbog toga, dusa.
Von, malo da posizis..Nisam sigurna gde si?


< Poruku je uredio Duškić -- 1.9.2019 8:06:10 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here