|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 8:52:48   
Mirko Svirko
Dobro jutro svima koliko vas ima..Srecan rodjendan! 🎂
Sanjice videces rezultat. Mozda naturoplex ili zavisi kakav je nalaz mozda ce biti potrebno ukljuciti antibiotik. Eto sam podelila iskustvo sto se tice caja. Caj od persuna je delotvoran. I da se svez persun jede. 
Pozdrav mame

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 8:59:55   
Milena18
Jutro!

Maraj, srećan vam rođendanac!

Rosita, srećan povratak na posao!
Nas dve smo provele divan vikend, a mm baš i ne, on je izgledao zakačio onaj stomačni virus koji je M imala pre nedelju dana. Uglavnom, mi smo uživale, pravile i piknik u parku, pešačile, išle kod babe...
Želim vam svima lep početak nedelje i da budete zdravi.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 9:52:41   
vonavoj
Jutro!Sanjice,opet bestija u mokraci.Cekam sestru da ih pricuva da odem do dr,da vidim za ovaj pritisak,sta mi je..jutros je bio 115/75...i nista bez veze,imam drugaricu na prijemnom,pa ce me primiti..glava me i dalje boli,a ja to sve povezujem sto sam i dalje ukocena..ramena,vrat.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 9:55:35   
Sanjica26 RR
Von sigurno je to u pitanju. Nisi razmisljala da odes na neku masazu? Mene je jedno vreme bas bolela glava. Sve od kicme. Letos kad me je mm castio masazom, zena se zaprepastila kad je videla na sta mi lice ledja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 11:46:39   
vocicana
Dobro jutro, pridruzujem se klubu umornih amma, sa glavoboljom takodje koja datira od juce i detetom, koje me je sinoc urnisalo sa temperaturom.
Ja sam juce mislila da ce mi se mozak raspasti, ma cela me je glava bolela.
Dolazim kuci sinoc, Damjan 39,2 dam Brufen posle sat vremena 39,4, tek dva sata iza se preznojio.
Oh Boze moj

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 11:50:29   
pari
Ajoj voci...kako mu je sad?


Ja spremala stan pa sam se bas umorila nesto...sad malo sedim i gledam film Putovanje zivota...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 12:10:50   
vocicana
Pari, od pola 4 jutros nema temperaturu, ali sam bila u soku od skokova, nenormalno, dete koje odlicno reaguje na brufen, nista! Sada je onako, slomljen od sinoc, ali grickao neki smoki, trazio vodu da pije, sto mi ide u prilog da je bolje. Ne znam videcemo, ja radim noc veceras, a muz ide u sredu na duze. To je tradicionalno razboljevanje pred odlazak na put, mora da me da ne kazem sta, pa ne bih bila ja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Razgovori mama 09/19
30.9.2019 13:31:34   
emicaa
Djevojka evo je Nova tema

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1108
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here