|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
15.10.2018 23:31:29   
smeško
Moji spavaju od 21h, malo kasnije ležu kada N ima trening, jer se vraća u 20:15. Celog dana sam u žurbi da nešto stignem. J je shvatio šta sve može da vidi dok ga nosimo pa je rešio da to malo iskoristi. Mada, još uvek se uspavljuje sam tako da mi nije teško da ga malo prošetam po kući i dvorištu. Imam tonu veša za peglanje. Ko šta radi-ja perem i peglam. user posted image A mrzim oba. user posted image
Milena, super za ozdravljenje!
Pari, kako si? Nama su u vrtiću i školi najavili zimovanje. Ako odu u isto vreme baš ću da iskriziram.user posted image
Kakva je situacija sa mlekom? Vrlo moguće da je skok u razvoju, bili smo u školi kod stomatologa pa sam skratila post danas. Ubeđivala sam se sa zubarkom da nisam njen bivši pacijent iako sam išla u tu osnovnu školu. Mislila je da sam dovela mlađeg brata kod zubara.user posted image Skokovi u razvoju se javljaju po šemi 3,6,9 ili 2,4,8. Možda ste u ovoj drugoj grupi. Samo neka sisa češće.
Ljisho, kako P?

< Poruku je uredio smeško -- 15.10.2018 23:34:41 >

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 7:27:20   
Maraj
Jutro mame
Ja sam od sinoc sva nikakva. Kosti me bole kao da neki virus protrcava kroz mene.
L se nocas budio, plakao. Izmerimo mu T 38,4. Jutros opet T. Odveo ga tata da vadi krv. Sad cekamo rezultate.
Tesko meni danas sa njima dvoma kuci kad sam i ja sva nikakva...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 7:29:24   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ljiso, kako ste?
Pari, ti? Kako se sin provodi?
Smeško, ziva li si od vesa? user posted image
Milena, kako je tebi?
Emice, kako David?
E dalje ne znam koga sam sta htela da pitam 😂
Von i Maslacak, nadam se da ste malo odspavale.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 7:30:39   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Jutro mame
Ja sam od sinoc sva nikakva. Kosti me bole kao da neki virus protrcava kroz mene.
L se nocas budio, plakao. Izmerimo mu T 38,4. Jutros opet T. Odveo ga tata da vadi krv. Sad cekamo rezultate.
Tesko meni danas sa njima dvoma kuci kad sam i ja sva nikakva...

Maraj, pridružujem ti se, ja sam od juce nikakva. Isto me svaka kost boli, nos zeza. Temperatura mi malko povisena.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 7:54:23   
pari
Virusi izgleda set_aju svuda...ima taj neki sa temperaturom i kasljem i grlom...Nadam se da ce vas sve brzo proci!

Maraj,drzi se danas! Proci ce i danasnji dan!

Ja sam bolje. Ispekla neki hlebic vec. T mi se probudila jos u pola 6...veselo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 8:03:31   
emicaa
Dobro jutro,mi se spremamo.Dora ce u skolicu a nas dvoje produzujemo u set_nju.Bas mi gode ove jutarnje set_nje dok je jos hladno.
Maraj ma super je on,samo ruzno izgleda.juce se Dorina uciteljica sokirala kad ga je vidjela.
Ozdravite brzo 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 8:08:13   
Milena18
Dobro jutro!
Maraj, Ivana, držite se, nemojte se razboleti!
Meni je nos bolje, ali uvo i dalje isto.
M ostala sa tatom kući, uživaju. Ja na poslu, a bolje da sam ostala sa njima. Ali imam još samo nekoliko dana odmora, moram da štedim.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 8:14:27   
IvanaSK RR
Ja se izgleda uvek razbolim kad muz ode na teren, valjda od tuge 😂😂
Pari, bas si vredna. Ja razmišljam da sinu napravim Americke palacinke, ali nisam sigurna da li cu moci toliko da stojim, pih.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 8:28:18   
pari
Ivana, nemoj nista da pravis, odmaraj se malo da te sto pre prodje! A lepo je sto tugujes za njim 😉

Hlebic koji sam napravila se pravi za par min,zato sam ga napravila...to su oni hrono hlebovi koji se samo promesaju i peku. 

Pravila bih i neki keks,trazim recept za neke krckave,a ne mnogo slatke...puteraste...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 8:33:12   
vonavoj
Jutro! Mame,ne dajte se,najgore kad smo bolesne,a moramo da funkcionisemo normalno.M se vratio na staro sa spavanjem,prva noc,juhu. Moguce da je Pari neki skok.kad nas oboje zezaju.Auto mi jos kod majstora,izgleda komp otisao..uzas,kad nam stigne racun..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 8:33:15   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.  Sofi sam ispratila sa mm.  T se probudila rano. Zali se na grlo. Ja cu da strcim na jedan cas,  pa da se vratim.  Idemo do biblioteke,  pa opet da strcim na cas. Vracam se opet brzo. Juce Je T dobila pet iz srpskog. To je bio kontrolni.  Posle je pred celim odeljenjem prozvala jer su radili analizu teksta i rekla joj je : Ajde ti Teodora posto citas puno knjiga.  I naravno znala je.  Odoh da joj dam da jede i begam. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 8:47:42   
smeško
Dobro jutro! Što volim kad skuvam kafu, a vi se već javile! Kao da pijemo zajedno.Ico, veš nije ni stigao na red, kao da nije moj.😂 Juce mi je mm dosao neraspoložen s posla, pa smo dugo razgovarali i ostade ves gde je i bio.😂Drzite se, zenice, vreme je haos za viruse. Nama je J nocas imao zapusen nos jedva je spavao. Do sada je sve pokupio od starijih bata. Ja sam suprotno reagovala, dok je N imao 37.8, ja sam imala 35.4! 😂😂😂Bravo za T! Nema zime za nju, lepa, pametna i vredna, nema bolje kombinacije! Nesto se i N uozbiljio, radi domaci cim dodje kuci, dobija petice, trudi se da lepo pise,...Juce je dobio jednu peticu i onda smo imali ozbiljan razgovor o nagradjivanju. Ne znam kako vi radite, ali ja to ne praktikujem. Dogovorili smo se da uci jer je lepo biti dobar djak, a mi cemo mu kupovati ko i do sada i kada dobije losu ocenu. Sve povodom obecanja drugih mama njegovim drugarima. Pljuste svakakve ideje, od slicica do tableta. 😑A sada cu i vas pustiti da nesto napiset_e.😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 9:12:36   
Duškić
Ivana user posted image , cuvaj decu , brzo ce muz user posted image
Ja moje odvela u vrtic, sad kafa pa sredjivanje i rucak.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 9:20:51   
milicicak
Jutro, mame :)Ja u parku sa V, jedem nezdravi pekarski dorucak sto bi rekla mini buba, V spava pored fontane. Odveli smo seku u vrtic pa produzili u park.Da bolesni sto pre ozdrave...I mene ceka ves, jos dve masine za peglanje i jedna za prostiranje a moram i bebcu stvari da sredim da sklonim ono sto mu je omalelo... Ali ce sve to najverovatnije da saceka dok ne vidim da li moram na posao...Smesko, divnu decu imas

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 9:24:46   
Misha i Ljisha
Dobro jutro. P drema svoju dremku pa rekoh da se javim. D bila da vadi krv. Velika moja. Nije plakala naravno. Ni prosle god nije plakala. Svi se oduseve. Sta ces kad hoce da bude sportista.P je super spavao. Od danas ima dva obroka. Tako sam odlucila. Iako mi je rano ali hajd uvela sam dovoljno namirnica da mozemo da imamo jedan "stari obrok"i jedan "novi". Odoh. Imam za sefa svasta. Sinoc nisam mogla vise da izdrzim pa sam u 23h otisla u krevet al imam posla. Danas idemo sa P na kukove popodne. I konacno sam preko veze zakazala gastro. Naredni utorak. Sad jos samo da me i gastro ne  oladi sa "njemu je dosadno mama zabavljajte ga"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 9:51:07   
smeško
Mili, ti ides i na posao? Ja svojima u kancelariji pomazem od kuce. Sto ja volim kada im nesto omali pa moram da izbacim.😁 Obozavam to ,,sredjivanje" garderobe, puno mi, srce. 💖 mm se sve vreme sali na moj racun dok to radim. Sada, posto necemo vise planirati prosirenja porodice, sve sto J omali pakujem u kutiju i poslacu odjednom mojoj seki u Nisu, ona za par dana ulazi u osmi mesec. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 9:58:04   
smeško
Ne vidim opciju uredi za poruku preko aplikacije za mobilni telefon. Ljisho, nece vas gastro otkaciti tako lako, oni jos budu i najozbiljniji. Pazite se i virusa, kod nas su deca u skoli i vrticu deset_kovana, skoro ih nije manje dolazilo.Inace, ni N i M ne placu pri vadjenju krvi, cak ni iz vene. I kada smo isli poslednjeg puta doveo i neki tata svog decacica i mukica ne zna gdr da sedne i da gleda. Rekao bi da mu je muka od igle, a blam ga i treba da drzi svoje dete.😂😂😂 A ni njegov sin nije plakao. Sva deca su bila junaci samo je tata prebledeo i morao je da izadje ,,na vazduh".😂😂😂 Laborantkinja mu ponudila bombonu, valjali smo se od smeha mi ostali.😂

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 9:58:15   
emicaa
Smesko ja se potpuno slazem sa tobom.Skola i ucenje je nesto sto se mora.Nema tu ljubi te majke,budes li dobar kupicu ti svemirski brod.I mame i tate rade pa im niko ne kupuje nagradu za to.
Ivana ti si jedna dusa od zene,bas patis za muzem 😂😂😂
Ljiso ako on tebi rekne tako,ti njemu reci da je onaj ko mu je dao diplomu uradio najvecu glupost.
Moje djetence je umazano oko usta nutelom,sve .d pusta da ocistim ali ne tamo gdje ima krastica.Jel moguce da ga toliko boli 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 10:01:00   
jess021
Jutro!
Ja doruckujem, pa cu nastaviti dalje.
Maraj, a sto ga odmah prvi dan kad ima temp vodis da vadi krv?
Mi cemo popodne na igraliste, nismo bili 2 dana, sigurno se vec pitaju gde smo😂😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 10:01:46   
smeško
Emoce, moguce je. Mozda je nagnjecio i meko tkivo na zubice. Mojima se to desavalo. A ima i straha da ga ne zaboli, pa kad se to iskombinuje ne smes da im pridjes.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 10:02:02   
Sanjica26 RR
Moja T ima temperaturu.  Nije visoka.  37.1 je za sada.  Nije ni cudo,  jer je boli grlo. Smesko,  i mi smo istog razmisljanja sto se tice nagradjivanja.  Ocene su njihove.  Nisu moje.  Bankratoricemo ako bi za svaku peticu dobijala nesto.  :D

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 10:08:21   
Maraj
Mame gde da okacim rezultate L krvne slike. Ne mogu da nadjem temu. Sve mi izlazi za trudnice i bebe

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 10:10:07   
Maraj

IZVORNA PORUKA: jess021

Jutro!
Ja doruckujem, pa cu nastaviti dalje.
Maraj, a sto ga odmah prvi dan kad ima temp vodis da vadi krv?
Mi cemo popodne na igraliste, nismo bili 2 dana, sigurno se vec pitaju gde smo😂😂

Jess imao je skoro upalu usiju
I nocas je preplakao celu noc
Kako je krenuo u vrtic samo slinavi. Otkud znam.... stigli rezultati samo jos da okacim al ne znam gde. Crp je ok

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 10:11:16   
milicicak
Smesko, odradjujem od kuce sve uglavnom ali povremeno moram i fizicki da odem... Sad je nesto zapelo pa moram sutra sigurno a danas cu da vidim.
Ljiso, drzim palceve za gastro. I mi smo zakazali za kraj novembrs u Tirsovoj doduse, odustala sam od IMD...
Moj stav je da je svaka ocena za djaka i da treba da uce zbog znanja a ne zbog ocena. Ionako nemamo sistem ako uradis kupicu ti i ne nameravam da pocnem da ga uvodim kad krene u skolu. Njena skola, njena stvar 😀
Ni mini buba ne place kad vadi krv a ni V nije plakao :) a znam za vise slucajeva kada su tate padale u nesvest dok su im deca vadila krv 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Razgovori mama 10/18 [chat]
16.10.2018 10:16:55   
pari
Meni opet T plakala posle sisanja,obe sam joj dala,bas je plakala...nije dugo ali mi deluje kao da je htela jos...Kad pritisnem grudi,izlazi po kap jedna...Ne znam sta da radim

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here