|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:52:43   
Sanjica26 RR
Znam da je prosle godine bilo da mozemo da biramo koju nedelju cemo da dolazimo. Sad jos uvek ne znam. Verovatno ce biti reci na nastacnickom vecu.
Voci dobro jutro.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 22.1.2017 9:01:35 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:55:08   
vocicana
Moram javno da ispisem, da je Sanjica jedna divna, topla, vedra RRingerajka, da sam mnogo srecna sto sa tobom imam privatni kontakt, zlata vredis. Neka ti Bog cuva sve sto imas i neka ti da svesto zelis a nemas! Toliko si vredna i dobra.
Mnogo si draga!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 9:03:00   
Sanjica26 RR
Voci postidela sam se user posted image Hvala ti. Ali nista nisam posebno uradila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 9:05:05   
vocicana
Ti uvek uradis posebno, zato sam te "nanjusila" senzibiliteti se poklapaju. Mnogo malo ljudi ustane iz zkreveta u 22:30 da bi mi pomoglo, da resim dogmu i dobijem ideju sta dalje.
Ti si jedno veliko user posted image !!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 11:20:33   
emicaa
Kako ste mamice,jeste se naspavale.
David je nocas pravio zurku tako da sam kao polupijana.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 11:36:39   
Sanjica26 RR
Emice, bas ste urnise sa tim nespavanjem. user posted image Ja pripremila rucak. Idem sad sa T na klizanje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 12:08:49   
branki*
ja dva sata vezbala sa bozom,kasnije neka malo mm radi sa njim,posto je opet zbrisao na posao.rucak imam od juce,bas je lep paprikas ispao.i tako...jos malo da uspavam boku,pa da umesim nesto,najv one vocine kiflice.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 12:47:07   
Skockica
Dobar dan od nas. Ja spremila kiflice za dorucak mm sprema testeninu sa mlevenim mesom, svi smo pomalo prehladjeni pa ne planiramo neke velike egzibicije van. Malo cemo prosetati pre ili posle rucka i to je to.
Zelim vam svima lepo nedeljno popodne.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 14:13:44   
Milena18

IZVORNA PORUKA: branki RR

Milena,hvala,evo bolje mi je.jeste gledali film?ja ne,zaspala sam.kao kokoska sam.
Jutro,mame!


Super što si bolje, Branki. Od filma smo odustali jer je M kasno zaspala. Odgledali jednu epizodu neke serije i taman kad smo završili, ona se opet probudila user posted image
Dobar dan, mame!
Kako ste?
Emice, i moja M loše spava ovih dana, znam kako ti je. A je l' ti Dora sada ok po tom pitanju?
Ja kuvam ručak, čekam sveki da dođe. Pravili smo neki razmeštaj u kući, gledamo i novu policu za knjige da kupimo, ali nikako da nađemo neku koja nam odgovara. Trebala bi nam neka visoka, a da nije mnogo široka. Možda je napravimo i sami.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 18:29:35   
emicaa
Mi isli u setnju danas,pomrzli smo.moramo izaci malo orogaticemo u kuci stalno.
milena pa i ona se opet pocela buditi i onda po pola sata a nekad i sat ne zaspi ponovo.
David je cijelo vrijeme nervozan i placljiv,ovako mi n djeluje kao da mu nesto fali,jedino ako ga ne muce zubici.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 20:41:04   
eca89
Evo i mene mamike, nakon 20 dana! Vratili smo se "nasoj" kuci!
Dole sam imala bas dosta neprijatnih situacija, jer se ne slazem sa djeverom, sreca da je mm na mojoj strani inace bih lose prosla.
Pisem kasnije!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 20:48:48   
IvanaSK RR
Eco, zao mi je sto si imala neprijatnih situacija. Mi smo ovih dana bili kod mojih, slavili su u petak. Danas utakmica, ucenje... Ja dobila pa sam sva bljak.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 20:53:44   
Sanjica26 RR
A ja cekam da Sofi zaspi. Sedim pored kreveca. Ne.mogu da.pripremam.cas.od nje. Teodora spava. Bas joj je izmorilo klizanje.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 21:21:14   
emicaa
Ecika sad stesvoj na svome,uzivajte.Pisi nam kad stignes user posted image
Djeca spavaju,tisina,milina user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 0:34:42   
Mariya
Veče mame!
Juče smo proslavili mm rođendan, a sutra mu je zapravo, baš nam je bio divan dan. Ali noć je bila...uh...legla sam u pola 3,da bi me u pola 6 probudio zvuk povraćanja i imam šta da vidim,moja H po prvi put u životu povratila, i to u snuuser posted image onda peri,briši,presvlači nju,menjaj posteljinu, ona se uspavala brzo sli sam ja do 7 bila budna i gledala u nju. Rekla je da je boli stomak i pokazivala na želudac onda kad je povratila i prepodne do doručka. Ceo dan sam je ispitivala, posle se više nije žalila,dosta lepo je i jela. Ne znam otkud to. Nije jela ništa novo ili drugačije,doduše bila je premorena, spavala je 35 min.uveče i ceo dan jurcala. Nadam se da se neće ponoviti noćas. Izludela sam od pranja,danas sam ceo dan samo uključivala mašine, za sudove i za veš, prala,sušila, pa nova tura sudova i veša, a kad sam mogla gledala sam da ležim jer juče sam ceo celcati dan bila na nogama,uveče nisam imala članke koliko su mi otekle noge!
Mm danas montirao komodu za H, prebrisala sam je oa ćemo sutra da lepimo sličice i da prebacimo H stvari, pa da polako pripremam stvari za bebu.
H mi danas već spava bez kapi za nos,a L sam morala staviti jer je još uvek zapušena, a ne znam da li da je šaljem u vrtić sutra. Osim nosa ništa joj ne fali, i preko dana ga izduva možda 3 puta ali uveče joj je zapušen. A mm kaže da je vodimo, da se igra malo,a i mi da odmorimo od njeuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 7:35:24   
Anck Su Nmaun
Jutro mame
Mariya mozda joj je jednostavno stao zeludac, ili joj nesto nije prijalo za stomacic. Desavalo se i nama . Jednom je T ispovracala ceo krevet i hodnik ma uzas, 3-4 puta povratila a utru ko nova.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 7:47:50   
IvanaSK RR
Jutro!
Mariya, kako je H?
Branki, ti si bolje?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 10:30:54   
emicaa
Gdje ste user posted image
Mariya kako ste?
Moji se opet budili,pa stvarno cu im bensedine poceti davati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 12:20:14   
Milena18
Dan!
Mariya, da li je H bolje?
Mi se konačno kao naspavali noćas. Budila se opet nekoliko puta, ali nije dugo bila budna. Evo sad opet kunja.
Emice, ili bensedin ili čašicu rakije umesto mleka pred spavanje user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 12:35:42   
Maraj
Dan mame. L zaspao pa ja da vam se javim. Danas prima revakcinaciju synflorix vakcine.
Mariya kako je H danas? Srecan rodjendan tm
Eco , bas bezveze....

Nisam vam pisala da je prosli ponedeljak L prvi put prespavao kod mojih. U subotu ponovo jer smo mi isli na slavu. Tako da sam bas srecna sto se toga toce. Navikao je on na moje. Al i druga deca naviknu , al nece nigde da spavaju osim kuci. Tako da imam ''siguricu" sto se spavanja Lazarevog van kuce tice user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 14:13:37   
bebilule
Ja da vam mahnem. nekada vas malo iščitam, a nisam ni to odavno, pa ne znam šta se dešava.
Mi standardno, posao, vrtić. Prebolili smo varičele i tako...
Maraj, bravo za L. Znači li to da se odvikao od noćnog sisanja?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 14:53:38   
Mariya
Dan mame!
H je dobro, nije više povraćala a kaže da je ni stomak ne boli. Hranim je dijetalno, ne silim da puno jede,nisam znala šta drugo pa joj dajem probiotik. Sad ležimo,odmaramo, nadam se da će da zaspi user posted image .
Danas sam odnela L u vrtić, kući je plakala kako neće da ide, a ispred vrtića je jedva čekala da uđe! onda pa smo H i ja obišle krug po selu,bile u prodavnici, kod moje babe, po testo, skuvala sam supicu za nas 2, a mm će kad L dođe kući da peče pomfrit i pohovani sir, to će nam biti drugi deo ručkauser posted image
Maraj hvala,preneću mm čestitkeuser posted image i kako je prošlo to spavanje kod tvojih,da li se i tamo budio ili plakao?
Evo H je zaspala, taman da krenem da prebacujem njene stvari u novu komodu.
Ne znam gde da pitam,kako da se postavim. Umro mi je teča a tetka nam nije javila, ni meni,ni mojoj sestri ni bratu. Nismo mi u nekim odnosima,ako se sretnemo pričamo ali se ne viđamo,ne odlazimo jedni kod drugih. Sestra i brat žive sa babom (tetkinom mamom),pa se oni bore sa njom,sporečkaju se i oko babe,i oko zbrinjavanja babe pošto je u krevetu, i oko nasledstva, ali ja sam se isključila iz toga,mene to ne zanima. Imaju broj telefona,i tetka i njene ćerke i ipak mi nijedna nije javila ni za sahranu. Pa sad ne znam kako da se postavim prema njima. Ja sam jako ljuta zbog toga.

< Poruku je uredio Mariya -- 23.1.2017 15:01:46 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 15:10:14   
Maraj
Bebi da. Od decembra ga odvikavamo od no nog sisanja
I napokon je prestao. Ja ga stavljam u dzak kad spava nocu
Moji ga nisu stavljali i on je celu noc prespavao. On izgleda bas ne trpi vrucinu , ami ga stavljali u dzak....tako da sada i nama kuci lepo spava.

Mariya , pa ne znam sta da ti kazem.... bas bezveze da vam.nisu javili...

mi danas primili synflorix(revakcinacija)
Dr mi kaze da za mesec i po primi 4.dozu pentaxima , pa posle mmr.... nama se nesto ne zuri sa tom vakcinom , posebno sto L jos nije progovorio. Jos mi kaze da ako do 2.godine ne primi , zakon ce da kazni ili nas ili nju. Jel to istina? Meni koleginice rekle da su potpisale da trenutno nece dati vakcinu svojoj deci i da to moze. Ko sad koga tu laze....
opet kazem , dacu ja njemu , al ne bi jos. Bar jos pola godine ako ne i vise

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 15:13:34   
Milena18
Mariya, ja bih im na tvom mestu rekla kako se osećam. Pa nije to mala stvar, čak i da ste u svađi nije u redu ne javiti, a kamoli ako je tako kao kod vas. Ne može se opravdati nejavljanje takve vesti time što niste bliski, bar tako ja mislim.
Super što je H dobro! Deca su čudo, začas se oni oporave.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
23.1.2017 15:32:38   
branki*
cao,mame!
dosla sa posla,uzela decu i zavrsili upravo sa ruckom.
eci,pa sta je bilo to?bas si mi nedostajalauser posted image
bebilule,ti si isto nesto proredila,nema te..
mariya,bzv sto nije javila,stvarno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Dilema...
snjavi

Ja sam za Vuka, muz za Petra, a vi? :)

Petar (64%)

Vuk (36%)


Ukupan broj glasova: 184

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here