|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (20.12.-24.12.2016.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/1 (chat) 2017
22.1.2017 8:52:43   
Sanjica26
Znam da je prosle godine bilo da mozemo da biramo koju nedelju cemo da dolazimo. Sad jos uvek ne znam. Verovatno ce biti reci na nastacnickom vecu.
Voci dobro jutro.user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 22.1.2017 9:01:35 >

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

(odgovor članu branki RR)
Direktna veza do poruke: 401
22.1.2017 8:55:08   
vocicana RR
Moram javno da ispisem, da je Sanjica jedna divna, topla, vedra RRingerajka, da sam mnogo srecna sto sa tobom imam privatni kontakt, zlata vredis. Neka ti Bog cuva sve sto imas i neka ti da svesto zelis a nemas! Toliko si vredna i dobra.
Mnogo si draga!user posted image

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26)
Direktna veza do poruke: 402
22.1.2017 9:03:00   
Sanjica26
Voci postidela sam se user posted image Hvala ti. Ali nista nisam posebno uradila.

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 403
22.1.2017 9:05:05   
vocicana RR
Ti uvek uradis posebno, zato sam te "nanjusila" senzibiliteti se poklapaju. Mnogo malo ljudi ustane iz zkreveta u 22:30 da bi mi pomoglo, da resim dogmu i dobijem ideju sta dalje.
Ti si jedno veliko user posted image !!!

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

Direktna veza do poruke: 404
22.1.2017 11:20:33   
emicaa RR
Kako ste mamice,jeste se naspavale.
David je nocas pravio zurku tako da sam kao polupijana.

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 405
22.1.2017 11:36:39   
Sanjica26
Emice, bas ste urnise sa tim nespavanjem. user posted image Ja pripremila rucak. Idem sad sa T na klizanje.

(odgovor članu emicaa RR)
Direktna veza do poruke: 406
22.1.2017 12:08:49   
branki RR
ja dva sata vezbala sa bozom,kasnije neka malo mm radi sa njim,posto je opet zbrisao na posao.rucak imam od juce,bas je lep paprikas ispao.i tako...jos malo da uspavam boku,pa da umesim nesto,najv one vocine kiflice.

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

Direktna veza do poruke: 407
22.1.2017 12:47:07   
Skockica
Dobar dan od nas. Ja spremila kiflice za dorucak mm sprema testeninu sa mlevenim mesom, svi smo pomalo prehladjeni pa ne planiramo neke velike egzibicije van. Malo cemo prosetati pre ili posle rucka i to je to.
Zelim vam svima lepo nedeljno popodne.

Moj Bog ima plave oci <3

Direktna veza do poruke: 408
22.1.2017 14:13:44   
Milena18

IZVORNA PORUKA: branki RR

Milena,hvala,evo bolje mi je.jeste gledali film?ja ne,zaspala sam.kao kokoska sam.
Jutro,mame!

Super što si bolje, Branki. Od filma smo odustali jer je M kasno zaspala. Odgledali jednu epizodu neke serije i taman kad smo završili, ona se opet probudila user posted image
Dobar dan, mame!
Kako ste?
Emice, i moja M loše spava ovih dana, znam kako ti je. A je l' ti Dora sada ok po tom pitanju?
Ja kuvam ručak, čekam sveki da dođe. Pravili smo neki razmeštaj u kući, gledamo i novu policu za knjige da kupimo, ali nikako da nađemo neku koja nam odgovara. Trebala bi nam neka visoka, a da nije mnogo široka. Možda je napravimo i sami.

Direktna veza do poruke: 409
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]
Idi na:

image
suzi kju
Pohvala za FITOBALM!
Ja bih pohvalila FITOBALM, koristili smo ga za četvoromesečne bebe kada su bile prehlađene. Prezadovoljni smo njime, dosta nam je pomogao, olakšao im je disanje. Mazali smo na grudi, leđa i ispod nosića i ima efekta. Čak smo ga koristili i ja i muž :)  Više >>
image

Musaka od tikvica sa C Idejom
Kuvar: vikiveki
Zanimljivo i veoma ukusno

Anketa

Koje ime lepše zvuči?
makkipille

Koje ime vam lepše zvuči?

Oznake

Click Here