|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
31.12.2017 11:39:40   
MamaNecaVo
Mariya hvala!!Pedijatr mi to nije rekao.
A slinavi mesecima,bukvalno.Nije bio bolestan ali slinavljenje je bilo tu.Ko sta radi brisali smo nos i cistili okice.



Dobar dan mame,ja kasnim sa oripremama opet.A kasni mi i kuma.user posted image
Vidim ja da cemo mi za veceras naruciti hranu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
31.12.2017 12:22:25   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Anck, bilo je jače od mene, morala sam da citiram user posted image

Ma neka si i sebe sam lepo nasmejala, Zanimljivo nisam ni procitala svoj post na kraju...trebala bih cesce da citam ono sta napisem user posted image

Ja se uvek setim Maraj u 9-om mesecu, kada je htela da dremne Ali zbog nateklih prstiju je dreKnulauser posted image dobar dan mame!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 12/17 [chat]
31.12.2017 19:47:32   
IvanaSK RR
Devojke, polako prelazimo u januar
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 603
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here