|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 10:08:19   
pari
Mi idemo za dve nedelje u Ameriku ali se nas dve vraćamo posle tri nedelje a mm ostaje...dok ne rešimo sve...nadam se brzo...M ostaje ovde te tri nedelje sa tatom,baš će mi nedostajati...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 10:17:23   
mama Jo
Drzim fige da sve lepo i brzo sredite, najbolje sto se moze... user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 11:04:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: pari

Mi idemo za dve nedelje u Ameriku ali se nas dve vraćamo posle tri nedelje a mm ostaje...dok ne rešimo sve...nadam se brzo...M ostaje ovde te tri nedelje sa tatom,baš će mi nedostajati...


Pari, u koji grad idete?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 11:18:56   
pari
Idemo u mali gradić odmah pored Njujorka, na 30km. Država Nju Džersi. 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 11:21:24   
Ana RR
Divno, Pari. Biće vam sjajno. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 12:39:12   
pari
Nadam se Ana 🙂 javljam vam se odande da prenesem utiske 🙂

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 12:44:26   
jess021
Pari, I ja se nadam da cete naci najbolje resenje i da vam bude lepo. 
Mi bili ja snegu nekih sat vremena, ja oprala kosu da ne moram veceras, jer se cesto predomislite zbog umora.
Maraj, jel sad redovno siki? Vratice ona tezinu, samo kad je ozdravila. 
Gde nam je Ivana? Kako je Maca?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 12:48:28   
IvanaSK RR
Tu sam jess user posted image
Maca nema temperaturu. Mada bas mnogo kaslje. Nije vise promukao kasalj, makar to. Sutra cemo ici kod dr na kontrolu.
Pari, bice sve dobro, drzi se ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 13:41:56   
Milena18
Ćao, mame!
Ivana, super što je temperatura prošla. A kašalj nakon bronhitisa može i da potraje.
Emice, kako ste vi?
I mi smo danas pravili Sneška, napadao je sneg u toku noći. M prošle godine uopšte nije volela ni da dira sneg ni da hoda po njemu, a sada je jedva namolismo da uđe u kuću.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 14:41:56   
Sanjica26 RR
Dobar dan po drugi put. Mi cekamo da bude gotov hleb, pa da rucamo. Izlazila sam kasnije kad smo stigli posle sluzbe da uzmem mm i meni strudlu od maka. Nesto nam se prijela.user posted image

Pari, posalji nam koju slikuuser posted image

Milena, ni Sofi nije volela sneg. U stvari ona ne trpi zimu, ali ove godine obozava. Juce su se valjale obe u snegu i danas posle sluzbe su skakale u sneg.

jess
, mene stalno mrzi da perem uvece kosu. Ali posto ujutru idem na posao, onda nemam kud nego da je operem.

Maraj, vratice ona svoju kilazu. Ne brini se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 14:42:28   
suzi kju
Dobar dan, da i ja napisem koju dok deca spavaju. Muz kuva kafu a ja leskarim.Ivana dobro je da je bolje maca. I moje mackice jos kaslju i ja garantujem da je i kod njih bio bronhitis iako dr kaze da nije. Ispile su obe hemomicin po 7 dana, inhalacije 7 dana x3 i i dalje kaslju. Bolje su mnogo, ali nekako mu se oduzi kasalj. A meni i mm je danas godišnjica braka 😊😊😊

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 15:42:48   
emicaa
Mi isli danas prodavnicama kad su vec otvorene nedeljom.
Dora jutros imala kao temperaturu,bila 37.7.Ali je super fit sto bi rekli 😂
Mene i dalje najvise sinusi muce,jedva disem.Sprej mi olaksa na pola sata i posle opet isto.
Pari ja se stvarno nadam da cete naci neko rjesenje,nije lako ni tebi a ni njemu.
Ovde jutros bilo kao malo snijega,do podne je vec nestao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 16:57:15   
Maraj
Suzi srecna godisnjicauser posted image

Mm i L odose na susret sa Deda Mrazom u vozu....
S i ja kuci....
L opet kaslje i curi mu nos. Izgleda da ce se opet razboleti. Ne znam vise sta cu sa njim i njegovim pregladama. Videcu da l cu ga pustiti sutra u vrtic.... u utorak im je slikanje u vrticu. Bas bih volela da u utorak ode.
Mozda mu dam defrinol vecera kad dodju od D.Mraza... mada i ta voznja vozom traje sat vremena...dok dodju...nece pre 20h...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 17:33:35   
pari
Moram kupiti M one pantalone za sneg sutra ili skafander...da uživa malo na snegu...

Ivana,kako ste?

Maraj, držite se da se ne razbolite! 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 18:27:48   
vonavoj
Pari,bile su u lidlu za 1700din..bas sam se prevarila sto nisam uzela..a odlicne ski pantalone...po radnjama nema ispod 3000din..Inace,moje su uzivale na snegu,bile su 2 puta danas i pored ski pantalona su mokre bile.jer im sneg udje u cizme😁a ski pantalone im krace...kao imam od prosle godine,posluzice..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 18:32:47   
Sanjica26 RR
I meni nije jasno kako im udje sneg u cizme. user posted image

Mi se polako spremamo za veceru i za spavanje. Sofi sam okupala. Sad ce i T na kupanje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 20:36:53   
Maraj
Mi danas bili napolju sat vremena. S mi je sad sva rumena u licu. Nit je duvao vetar. Niti je bilo hladno. Jos sam joj namazala kremu pre nego smo izasli...bas je crvena. Al nema temperaturu u obrazima.
L isao sa tatom na voznju vozom sa D.Mrazom. i super je proslouser posted image
Inace S procureo nos. L necu u vrtic sutra. Dala sam mu defrinol...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 20:40:05   
vonavoj
Nama nestalo vode oko 8,taman nasamponirala J kosu..odlepila sam..i niko nije okupan...Divno je napolju,nije duvalo..mada sad vec ledi i magla je.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 20:44:45   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja vec pisala alme rr izbacila. Mi uzivali napolji a kod nas magla krenula vec oko 4. Uzasna magla. I sve se vec tad zaledilo kod mojih. P uzivao. Prevrnula sam ga sankama na sneg haha uzivao sav je bio srecan isto rumen u obrazima i nosic mu se crveni. Al to je kod njega standardno. D i P su u carstvu odavno. Izmorili se oboje. Jos par sitnica da sredim pa i mi na spavanjac. Evo i mm se vec sredio sad je moj red 😀 pa da gledamo spajdermen 2.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 20:45:20   
Ana RR
Mi išli danas do Capitol parka da kupimo čizme Marku i ništa nismo našli. Ali bukvalno. Kao da se sve razgrabilo. Užas.

Ja kuvam vino, pitam se ko će prvi zaspati večeras user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 16.12.2018 20:46:49 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
16.12.2018 21:18:14   
mama Jo
Veče.
Bilo je ovo jedno bas dugacko popodne, beba nas razvali, toliko je bila nervozna da je to strasno. Evo zaspala je, sad se spremam da je spustim... nadam se da se nece buditi. Jedva cekam da legnem a pre toga cu da proverim ima li kakvog vina, ili cak rakije. Treba mi nesto za smirenje user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 5:23:00   
Misha i Ljisha
Dobro jutro.  Mm i ja opet kao ludaci ustali u 4 jer se P tad probudio. On je nastavio a mi nismo mogli On evo krece za Bg. Ko zna kad ce se vratiti. Znaci danas soliram sa klincima. A nijr mi bas do toga iskreno.  Moram smisliti gde cemo londrati 😂 ili nekog da zovemo po ovoj cici zimi da nam dodje. Nekog mladog kome nije hladno hihi...mozda sestri od strica. Nije davno bila.  A i ne voze mi se kola po ledu. Videcemo sta cemo. Imamo vakcinu u 10. Ako prodje pregled dobro. Sumnjam opet na uvo. Ima sadrzaja unutra. I ne deluje kao obican cerumen.  I ima neku kvrzicu iza uva levog. Jaoo siz vec dobijam. 
Odoh da kuliram. Procitam novine i ostalo 😀 dok jos imam malo mira. Sad ce deran.  Ranoranioc moj. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 6:58:53   
Maraj
Jutro mame.
Meni L opet krklja. Nos naravno ...i kaslje. Ostavljam ga kuci.
S isto curi nos. A crvenilo obraza joj se nije povuklo user posted image
Ne znam sta da radim. Namazala sam joj pantenol. Eto bili smo sat vremena juce na snegu ....i crveni obrazi...
A i nos joj se malo zapusio user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 8:00:48   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.

Moji su svi na radnim zadacima.Treba danas da iskordiniram sama. Mm mi nije tu. 

Kako su decica koja su bolesna?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 12/18 [chat]
17.12.2018 8:14:13   
emicaa
Dobro jutro,Dora danas definitivno ostaje kuci.
Ja idem posle doktoru,od sinoc me uvo boli.Uz to sve mi odzvanja,jutros mislila tv se pokvario oa mu ton nije u redu.Tek posle sam skontala da je do mene 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here