|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 13:47:51   
Mikica1
Ima jedan mali problem, ne govorim dobro njemacki jeziik, pricala bih ja sa njom... :/

Kako da mu kazem da sam to 'slucajno' vidjela? Jer, da bih mu vidjela taj listing, s mog telefona moram ukucati njegov broj i nasu zajednocku sifru, i tek onda vidjeti sve too... Bice da se brani napadom, kako 'snjuham' po njegovim stvarima... :/ Ne znaaaaam... :((((

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 13:49:21   
jovicaa
a da li te poruke ikako nagovestavaju da se odigrava nesto sto ne treba?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Mikica1)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 13:57:30   
Mikica1
mina, poruke su... Taj broj je memorisan bez imena, kao 'nepoznat broj' ..
poruke ne znam kakve su, jer tu samo pise kome i kad su poslate. A posto ponekad zavirim u njegov telefon, nikad nisam vidjela taj broj u porukama, znaci da brise! Ne znam kako da mu kazem too... :(

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 13:58:41   
jovicaa
pa to mi sve bas i nije neka osnova za prevaru iskreno... pitaj ga lepo otvoreno.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Mikica1)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 14:00:34   
Mikica1
najgore je sto ne znam kako da pocnem. ajde pomozi mi, ja stv nemam pojma o tim stvarima... kako bi ti pocela? user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 19:20:22   
NadaR
Ne bih ja tu ništa okolišala i pravila strategije .Otvoreno bih pitala . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mikica1)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 19:33:06   
indy_25
Ja to ne bih da sam na tvom mjestu ceprkala.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
12.9.2012 19:42:10   
marince1
Mikice mislim da treba da pitas direktno.Ja nebi okolisala.
Mislim da ces tako dobiti realno objasnjenje sta se desava,jer si sad preosetljiva,drmaju te hormoni itd...

Btv,mm ma 5 simptoma od gore pomenutih 8,odoh cas da ga izudaram user posted image
Za svaki slucaj user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
25.12.2012 19:37:15   
mareboy91
pravog kazanovu tesko je otkriti.. khm user posted image

_____________________________

Mare car

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
17.2.2013 0:33:32   
Anoniman
Što?

(odgovor članu mareboy91)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
28.8.2015 23:14:10   
Buba Mira

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Možda ću ja sada da ispadnem neka naivna Živka , ali svi ovi razlozi , tj "znaci" gore navedeni su meni , u neku ruku besmisleni , jer (bar u mom slučaju , a verovatno kada bi se i većina žena REALNO zamislila - i u njihovom slučaju) za sve postoji neko realno objašnjenje (opet kažem - pisaću ugledajući se na moj brak ) . Ajmo redom :

1.Izgled - ako je moj muž rintao kao magare poslednjih 8 meseci , i nije stigao pošteno ni da se naspava - sada , kada mu je malo opuštenije na poslu - ne vidim rauzog zašto se ne bi u slobodno vreme malo posvetio sebi . Ako je 8 meseci bio vezan za fotelju u kancelariji ili sedište u autu - naravno da će da poželi malo da "dođe sebi" , a gaće mu inače kupujem ja - mada , sada kada bi mi tražio da još i na to mislim , oterala bih ga u pm i rekla da se snalazi sam user posted image . Dakle - gaće nisu "dokaz" . Šta sad , ja kad sama sebi kupim gaće - odmah znači da varam muža ??? Moram striktno ja njemu a on meni da kupuje gaće da bi bilo "mira u kući" ?? user posted image user posted image

2.Telefon - i moj muž a i ja redovno izlećemo na terasu kada nam zvoni telefon jer nam je signal u stanu očajan . Kuku meni , razvod na pomoluuuu !!! user posted image user posted image Milion puta mu kažem da mi se skloni sa očiju kada telefonira jer uvek voli da paradira ispred TV -a i gestikulira , a i desi se dosta puta da razgovara na engleskom , pa kad promaši neku reč ispred mene - ja mu puknem od smeha i onda on počne da se smeje klijentu u slušalicu , što nije ni malo pametno user posted image . Jednom je rekao : " Yes , yes , I agree with you , OVAAAJ ..." user posted image user posted image user posted image Ja se prosula od smeha ... Tako da - ponekad i treba da se skloni kad razgovara .

3.Spavaća soba - zapitajte se stvarno koliko često ste oboje extra voljni i raspoloženi za sex . Nama se desi da smo po 20 dana kao penzosi , a onda se doFatimo i ne puštamo po 10 dana . Umor , obaveze , stres , vrućina , trudnoća ... Sve su to stvari koje mogu da "pomere" iz ležišta vaš "ustaljeni" sexuallni život . Tako daaa ... I ova stavka mi je nonsens . 

4.Novac - moj muž rinta i donosi pare kući . On zna kad i koliko para ja primim , ja znam kad i  koliko on para primi . Kada radi privatno - sav srećan i ozaren me zove da mi kaže koliko je zaradio i koliko ćemo moći da spakujemo u kasicu . Kako je kod ovih viših švalerskih slojeva - ne znam , ali ako ste bračni par poput nas i svaka hiljadarka vam je bitna - znaćete gde je potrošena i kako . U jbt , možda moj muž mene ne vara jer nema para user posted image user posted image Moraću o ovome da porazmislim user posted image

5.Izostanci - da bi zaradio pare , moj muž MORA da izostane od kuće . Ako muž ode pa se ne javi 3 dana a telefon mu isključen - onda je sigurno nešto 'ebo , i kuku nama . user posted image Ali ako vam muž ode na službeni put u Mali Mokri Lug , i vrati se već u 6 popodne kući znojav i nikakav , da ga ni vi ne biste štapom taknuli - definitivno nije ništa 'ebo , već je mlatio prasetinu i ugovarao posao u nekoj kafani sa dva šabana , vlasnika "na preduzetje" , a MaloMokroLužanke su ga , eto , ispušile user posted image

6.Interenet komunikacija - e , na ovo govno od tehike i ja šizim!! Milon zahteva za prijatelje , drugarice , kume , strinke i poslovne saradnice . Ali opet , kontam , ako mogu da se kresnu preko skajpa - nek im je sa srećom , moj muž je svako veče pored mene u krevetu , preko dana je na poslu , a na Faceu mu piše da je oženjen , svaki folder gde smo on i ja nazvao je "Nešto najlepše" , ne stidi se da mi napiše romantičnu poruku na profil ... I ako sad neka radodajka , koja vidi da on VOLI svoju ženu i dalje ima volje da trči za njim po netu - neka trči . Samo neka obuje udobne espadrile . user posted image

7.Auto - mi nemamo auto . user posted image Službeni auto koriste njih 15 u firmi , i ako bi ovako sa stomakom išla u CSI istragu auta - našla bi što šta , od oporog mirisa znoja njegovog kolege od 160 kila , do izgrickanih noktiju njegove koleginice pred razvodom .

8.Pokloni - ako smo do sada bili potstanari s jednom platom i ako je do sada za rođendane duvao svećice zabodene u puding - e sada , kad je i on počeo da radi , može da dobije i poklon , i večeru u restoranu , i onu skupu košulju o kojoj je maštao , kao što i ja mogu da dobijem onaj parfem od famoznih 50 evrića i ono skupo vino koje volim . Eto user posted image

Nadam se da nikog nisam smorila ni uvredila . Poenta je da i mi žene ponekad preteramo i vidimo frku tamo i gde je nema . I ja sama to radim , ali uvek , na kraju dana , podvučem crtu i pitam sebe da li sam normalna . Pogledam malo levo - desno , vidim njega kako igra igrice pored mene , čarape je standardno bacio na pod user posted image user posted image , ubacuje mi Smoki u usta , po dogovoru , dva meni jedan tebi user posted image ... I vidim ... Divan dan ... Sve je u redu ...




Jbt ovo sam ja pisala kad sam bila trudna, pre 5 godina. I sad kad pročitam uvodni post pa ovo, ja sam bre mnogo mudra bila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
28.8.2015 23:19:53   
wivern
Bubo ja kad sam bila trudna nisam mogla da se setim ni svog imena, avidi tvoj esej na zadatu temu user posted image Respect

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
28.8.2015 23:23:47   
Buba Mira
Uvek sam imala talenta za palamuđenje, da prostite user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
28.8.2015 23:26:45   
Ivanka 75
Ju kakva divna tema! user posted image
Prevaranta vidis na kilometar, pod uslovom da su ti otvorene oci user posted image

Buba, da mi nismo neki rod? (moj otac je svrljao ceo zivot pa reko..... ) Odatle mi PhD iz prevara i neverstava user posted image

Tel mi se prazni, mm puni svoj na jedinom punjacu koji radi pa cu sutra procitati celu temu a
da se upoznam i postanem mudrija.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
28.8.2015 23:31:21   
wivern
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75
Prevaranta vidis na kilometar, pod uslovom da su ti otvorene oci


Ma nema sanse ako je level pro user posted image

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Uvek sam imala talenta za palamuđenje, da prostite user posted image


Samo ti nastavi i dalje, me like it user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
28.8.2015 23:45:50   
Ivanka 75
Izgled - mm oduvek sam kupuje ves i odecu - znaci vara me.
Telefon - mm ima obicaj i u podrum da ode kad razgovara na rel - znaci vara me.
Spavaca soba - izmedju nas oduvek moze jos dvoje da spava, zali boze posteljine ad od 160cm kreveta nas dvoje koristimo 60, sex najmanje imamo u spavacoj sobi tako da me i tu verovatno vara.
Novac -svako ima svoju platu, ja ne znam gde on svoju trosi, moze da je potrosi kad hoce i gde hoce, ne pitam, ne pita .i on mene. Znaci - moze da me vara jer ga ne proveravam.
Internet komunikacija - ima svoje lozinke koje ja ne znam jer mu nisam ni trazila da mi kaze - jao vara me!
Izostanci - ja se zacudim kad mi se javi da ce kasnije doci kuci ili da ce posle kosarke da se zadrzi - mora da me bas tada vara!
Auto - svaki dan ide kima na posao - moze da me vara a da i ne primetim
Pokloni - meni ih ne daje - zato, mora da ih daje nekoj drugoj.

Ali: Kuci dolazi svaki dan u 15h na rucak, hvala mu.
Od 7 ujutru do 15 popodne moze da me izvara na kilo, blago njemu user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: 8 znakova prevare ili kako otkriti prelju...
29.8.2015 0:04:18   
Mariya
Bubo,sjajno si ga palamudila i tad a i saduser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 167
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here