|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Albumi sa slicicama
21.3.2013 9:27:11   
Anck Su Nmaun
Moja T je sad usla u tu fazu...
\Mia i ja ... petko i Stanko...kojii nigde nemozemo da nadjemo user posted image A reklamiraju ga vec 3-4 nedelje user posted image
Jel ga neko mozda trazio il kupio?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 9:29:06   
Ivanka 75
Ja sam na jednoj trafici uspela da nadjem Mia i ja ali ga ne kupih user posted image
Posle toga na kojoj god trafici sam tražila nemaaaaaa user posted image
Nije mi jasno....
A ni Petka ni Stanka nisam nigde videla....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 9:32:56   
Anck Su Nmaun
Miu sam nasla, stvrano svuda je bilo ali mi smo u potrazi za Pekom i Stankom user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 9:35:53   
Ivanka 75
Ma meni bez veze, ja Miu tražim kao luda već nekoliko dana, što li je ne kupih kad sam je videla user posted image
A i P i S verovatno neće biti ako počnem da tražim user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 9:38:15   
Anck Su Nmaun
Pa nije mi jasno rekla,ma ide vec mesec dana a niko nije ni dobijao taj album user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 9:40:50   
Ivanka 75
Juče sam na mojoj trafici (inače Futura plus) opet pitala za Miu, kaže nema, a onako pogledom sam tražila P i S i nisam videla...
Možda tek izadje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 11:51:33   
lanajelena
Kad izadje u Futuri mogu da vam javim,inace i ja sam Miu trazila ali nisam nasla user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 14:15:43   
isidora88
ima li mozda album pepa prase? i koja je uopste cena tako nekih albuma?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 14:31:40   
Anck Su Nmaun
Nema pepa... mi bismo je prvi kupili, ali ima knjigica Pepina gde imaju slicicce u paketu sa knjigom , videla sam u Aksi.

A neznam koliko su albumi...250 din mozda.... kesica je 25 din, videla sam na TV

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 14:36:03   
Pretty78
Evo mia u radnji pored mene kolko oš
ja htela da kupim za M ali sam odustala....hebeš ti to ..jede pare a posle nedelju dana nije vise zanimljivo pa onda ostajem jedino ja koja skupljam i lepim slicice user posted image

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 14:40:00   
minna
I ja bih kupila vise zbog sebe nego zbog Vuser posted image
On jos ne zna za albume i neka, ne mora da zna, samo bih jos dodatno trosila pare na bzvz i ovako sam neobuzdanauser posted image
Valjda necu posustati.
E a na terazijama oni sto menjaju slicice, to je ranije bilo za neke fudbalere ili sta vec, jel sad i dalje tako nesto ili menjaju za sve albume, jel zna neko??

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 22:56:13   
Mishica 77
Kada je Isidori postalo zanimljivio lepljenje nalepnica, sličica i stikera, kupili smo joj ovakvu knjigicu. Oduševila se. KLIK
Nije baš album ali je zanimljivo.

_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Albumi sa slicicama
21.3.2013 23:03:43   
Maya21

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moja T je sad usla u tu fazu...
\Mia i ja ... petko i Stanko...kojii nigde nemozemo da nadjemo user posted image A reklamiraju ga vec 3-4 nedelje user posted image
Jel ga neko mozda trazio il kupio?

ima kod mene u knjizari i jedno i drugo, ako ti nije daleko, svrati do merkura user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Albumi sa slicicama
22.3.2013 11:19:00   
Anck Su Nmaun
Nasli smo user posted image nasli smo user posted image na Spensu! Videla sam ih na vise mesta i Miu i Stanka user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Albumi sa slicicama
9.4.2013 10:05:54   
vikiveki
Mi skupljamo: Mija i ja, Životinjsko carstvo i Juhu družinu,deci je baš super a i meni,pogotovo Životinjsko carstvo i Juhu družina pošto tamo kada nalepimo sličicu i naučimo nešto zanimljivo o životinjama

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Albumi sa slicicama
11.12.2016 14:19:40   
moja ciklama
Drugari, ako neko skuplja "Patrolne Šape" i ima duplikate, nek ponese na "Deda Mraza BG" da se menjamo!

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here