|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 81 82 [83]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Amniocenteza
8.3.2018 22:11:05   
bojana92
Hvala puno na odgovorima.Verujem da je sve dobro,cak mislim da posto je devojcica posle dva decaka malo zeza,pa moram sve i svasta da radim :D Dobro je sto su samo dva hromozama nasli da nisu dobri,a ostalih 98 jesu,to mi malo olaksava sledeci korak,kordo,nadam se da ce tamo pisati samo 46 xx,bez dodatnih komentrara :D

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2051
   RE: Amniocenteza
8.3.2018 22:18:36   
madre
Maslacak, zelim i ja da ti se zahvalim na strpljenju i angažovanjuuser posted image
Bojana, bice sve kako trebauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2052
   RE: Amniocenteza
8.3.2018 23:13:40   
bojana92
Jos jednom hvala na odgovorima,lakse su spavati nocas :) Bice to sve dobro,mora,i sreca sto samo dva nisu dobra,a svi ostali jesu :) Javljam vam sta bude dalje :)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 2053
   RE: Amniocenteza
8.3.2018 23:15:35   
dunja RR
Bojana, Maraj user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 2054
   RE: Amniocenteza
9.3.2018 6:57:02   
milicicak
Bojana, o odnosu geneticarke prema tebi mogu samo da kazem da bih joj zabranila da radi sa pacijentima! Umesto da te smiri i objasni ti rezultate ona pominje nenormalne bebe! Strasno! Ono sto je kod tvojih rezultata dobro je da je na velikom broju mitoza pronadjen jako mali broj celija sa greskom u deobi. One su najverovatnije deo ekstraembrionalnih struktura (tj. nisu poreklom od bebe) i to ce se razjasniti kordocentezom. Ali sve ti je Maslacak objasnila. Jedan veliki user posted image za tebe i puno pozitivne energije saljem.
Maraj, kao i Maslacak mislim da se bespotrebno nerviras jer ti ni jedan rezultat nije dramaticno los. Ako ti je frka od amnio, a ne bi trebalo da bude jer se ona rutinski izvodi i kod trudnica na tvom tipu terapije, idi na NPT da ti glava bude mirna. Tvoj mir nema cenu a za novac cete se nekako snaci. Iskreno, mislim da tvoja dr iz dz bespotrebno dize paniku oko svega i da podgreva taj tvoj panicarski odgovor na situaciju koja iz mog ugla zaista nije toliko dramaticna. Ali nisam ti u kozi i ne znam zaista kako se osecas. Samo mogu da ti posaljem veliki user posted image i puno pozitivne energije i da ponovim jos jednom da je moje misljenje da rezultati zaista nisu toliko losi

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2055
   RE: Amniocenteza
11.3.2018 18:28:05   
gablerova
ćao svima,

htela sam da podelim sa vama jedan dobar izvor informacija. ja sam, čak, nekoliko puta konsultovala lekare ONLINE putem i dobila brze i tačne odgovore na sve nedoumice. topla preporuka ukoliko imate bilo kakva pitanja u vezi trudnoće.

ps.s. sajt pokriva i druge medicinske teme, čekirajte sekciju bolesti.

puno pozdrava
Reklamiranje nije dozvoljeno bez prethodnog dogovora sa Marketingom RR!

< Poruku je uredio veselica RR -- 11.3.2018 18:44:00 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2056
   RE: Amniocenteza
8.11.2022 19:30:37   
Mmila
Maslacak Ako si I dalje aktivna volela bi da cujem misljenje mog dabl testa. Beta HCG 2,1 ,Pappa 0,299. Adjusted risk za down pise 1:580. Mada I''ma pored I biohemical koji je katastrofa 1:9 I Nt+Biochemical 1:40. De je rekla da se gledam adjusted mada me svakako plasi kompletan rezultat.Nt je 1,5 crl 68 12+4 gn a 13 +1 Po uz .radjena je amniocenteza ziva nisam do rezultata. Molim te za tvoje misljenje? 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2057
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 81 82 [83]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 81 82 [83]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Zašto mnogo žena pobaci pre 12. nedelje?
U prvim nedeljama trudnoće većinu žena izbezumljuje statistika: od tri trudnoće jedna će se spontano okončati u prvom tr...



Click Here