|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ašermanov sindrom
16.2.2011 14:00:17   
pepino
Kokoloko mogu samo da zamislim kako ti je,ali ne daj se,bori se,ako budes mogla nesto napravi,ako ne moras da prestanes toliko da se ,,kidas,, koliko znam imas jedno djete,jel tako?
Ako sam u pravu srecna si sto imas bar jedno,neki ljudi nisu ili nece biti u prilici ni to da uspiju,znam da ova ,,utjeha,, grubo zvuci,ali budi jaka,javi nam se kada bude novosti!
Ljubac!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: ašermanov sindrom
17.2.2011 14:38:05   
kokoloko
hvala,pepino. imam, hvala bogu, dete. imam sina od 8 godina. ma, trenutno ni ne trazmišljam o bebama. ubi me u pojam što opet moram na tu drndavu histeroskopiju. zašto samo nisam mogla da dobijem i nastavim život dalje? sve mi je tako komplikovano.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: ašermanov sindrom
4.3.2014 11:19:30   
Maksima18
Imam par pitanja za nekog ko ima problem sa Ašermanovim sindromom:
1. da li dijagnoza može da se dobije i bez histeroskopije? imam sve simptome koji ukazuju na Ašermanov sindrom, ali ne znam da li moram i na histerskopiju
2. takođe me zanima da li je moguće hormonima podebljati endometrijum i samim tim se "izlečiti" od ovog sindroma?
3. da li je neka od vas uspela samo na osnovu hormona da podeblja endometrijum i iznese trudnoću do kraja?

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: ašermanov sindrom
4.3.2014 14:15:42   
Maksima18
Još jedno pitanje - ja imam relativno uredan ciklus (na 23-28 dana), ali je krvarenje oskudno (3 dana).
koliko sam čitala, žene sa Ašermanovim sindromom nemaju cikuse po par meseci, pa me zanima da li je to pravilo ili postoje lakši slučajevi (imaš Ašermanov sindrom, ali dobijaš i cikluse uredno).
Hvala

(odgovor članu Maksima18)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: ašermanov sindrom
21.11.2014 2:59:56   
Gracija 81
Kokolo,Hope,ostale devojke.....Nadam se da će neko odgovoriti...Pre 5 meseci mi je potvrdjen Asherman....Jako želim bebu,ali doktor baš nije optimista....Kako ste vi,ima li novosti?Nadam se da neka od vas jos posećuje forum,pa da razmenimo iskustva.Pozdrav!

(odgovor članu kokoloko)
Direktna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here