|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 11:05:11   
emicaa
Ajoj Les,uši su gadne user posted image
I ja kažem neka smo konačno kući.sad da se polako vratimo u normalu.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 11:30:13   
vocicana
Less da sto pre zaboravite na taj treci krajnik, proklet bio. Jadna deca vise majke mi. Taman mislis da se nesto kao sredilo, kad ono zurka na drugom mestu. Hmmm, smislicu neki naziv za septembarsku krcmu

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 11:32:47   
suzi kju
SeptembaRRska bRRbljaonica user posted image user posted image
Ili tRRačaonica user posted image user posted image
Haha sve mi neke gluposti padaju na pamet, može "ispovedaonica" ili septembaRRska jadanja, septembar je nekako težak mesec user posted image

< Poruku je uredio suzi kju -- 30.8.2016 11:34:40 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 11:34:59   
milicicak
Di ste zene kafanske :D
Lesice, moze septembarska kulijana?user posted image mada mislim da nam je septembar svima sve samo ne kulijana user posted image
Ja sam danima nikakva, sve me mrziiii. Dete mi kod babe i dede od nedelje, sve mi neobicno.
A vi kako ste?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 12:09:12   
Ana RR
I mi došli od dr, Mare ima neku bakteriju u nosu. Dobio je gentamicin da mažemo, više bih volela da mu je dala neki sirup jer dok mu namažem nos živce pogubim. Bože kakva je kukavica.

Mene glava od juče boli, odlepiću više.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 12:50:55   
Sanjica26 RR
Anci i mene dalje boli. A plus i krvarim. Danas sam sama sa decom. Bas nisam ni za sta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 13:21:24   
emicaa
Ana pa jel muško ili nije,mora biti takav user posted image
Zvala doktoricu za pregled posle poroda i dobih tek za mjesec dana a skoro dva mjeseca od kako sam se porodila.
Jeste li probavale za glavobolju ono sa kafom i limunom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 13:30:55   
IvanaSK RR
Ana, to su decaci user posted image
Emice, ja probala, nije mi pomoglo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 13:40:50   
eca89

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Bas nisam ni za sta.


Sanjice, ti danas, kao zetuser posted image
!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 14:06:22   
Sanjica26 RR
Sta je sa zetom?user posted image
Emice ja kafu ne pijem tako da ne znam da li bi pomoglo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 14:18:12   
emicaa
Prešla mi je vaša glavobolja,popih glavobolju pa bježimo u šetnju.Od kad smo kući toliko šetamo da imam upalu mišića user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 15:02:21   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa

Prešla mi je vaša glavobolja,popih glavobolju pa bježimo u šetnju.Od kad smo kući toliko šetamo da imam upalu mišića user posted image


user posted image ko zna šta si ti popila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Avgustovska RR plaza
30.8.2016 15:02:46   
Khaleesi
Pozz mame ...mi sad iz setnje..... imamo rucak od juce....
Umorna sam bas, mala nocas slabo spavals zbog zuba, a po ceo dan gore dole po kuci, osecam da se noge samo da otpadnuuser posted image
Ja volim septembar, tada mi sve mirise na pecenu papriku i dzemuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Avgustovska RR plaza
31.8.2016 7:42:51   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Avgustovska RR plaza
31.8.2016 7:51:19   
vocicana
Jutrro na plaznom avgustovskom platou. Moze kafica?
SApavali super, ali bi ja jos tri dana spavala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Avgustovska RR plaza
31.8.2016 8:29:12   
Mala Elena
Voci, jel se i dalje ne budi? Moja se uspavala tek u 22 , jedva, i budila se celu noc. Probudila se u pola 7 , i bunila se toliko da sam morala odmah da ustanem. Ne da mi onih slatkih pet minuta...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Avgustovska RR plaza
31.8.2016 8:38:17   
IvanaSK RR
Jutro, mame!
Ja dobila jutros, prva od porodjajauser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Avgustovska RR plaza
31.8.2016 8:50:02   
vocicana
Ma spava ME kao top, kada zakuca uvece, to je to, do jutra ne mrda. Jao bas mi bude malo ovo hvalisavski kada pisem da je sjajan od 6-te nedelje svog zivota, ali stvarno mu se zahvaljujem svakog dana sto je ovako dobar, i za spavanje i za cuvanje i za hranu, stvarno sam srecna, mada i svesna da se sve to menja.
Ivana bravo za prvu mecu! Ja ocekujem 6-tu ovih dana.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Avgustovska RR plaza
31.8.2016 9:22:52   
wivern
Dobar daaan.
Ja ustala umorna, nisam se ni odmorila ni naspavala od noćne pa dnevne smene. M dobio temperaturu a ja apsolutno nisam bila spoaobna da mu se posvetim, ni da ga pogledam. user posted image
Dajte neki litar kafe ako može.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Avgustovska RR plaza
31.8.2016 10:32:42   
emicaa
Jesam li ovde ja jedina čije oboje djece ne spavaju user posted image David je svako 2-3 sata budan da jede a i Dora se bar jednom probudi.
Mogla bih nešto gazirano a sinoć zaboravila reći mm da kupi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Avgustovska RR plaza
31.8.2016 12:36:28   
IvanaSK RR
Emice, nisi. Ali meni makar sin spava :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Avgustovska RR plaza
31.8.2016 13:58:56   
emicaa
Ivana pa tvoj sinak je već velik,zamisli da se još uvjek budi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Avgustovska RR plaza
31.8.2016 16:44:17   
IvanaSK RR
Sa njim nisam imala vecih problema, i kad je bio mali voleo je da spava. Samo zbog ustajanja nije voleo vrtic user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 673
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here