|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba i fakultet
3.3.2014 20:58:24   
New Mom
Bravo zemunka!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Beba i fakultet
8.3.2014 17:53:16   
reve84
Ja se sve nadam da ce produziti taj rok...pa i njima ide u korist da nam uzimaju pare...
Ja sam u cetvrtak posle pauze od 8 godina (kreten ja) dala jedan ispit i imam jos jedan do kraja..ali taj jedan mi je iz 4 dela i ogroman je a Iva mi ima tek 3 meseca...
Ja se nadam da ce da produze bar za jos godinu.

Pozz dragi studenti! :)))

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Beba i fakultet
8.3.2014 20:51:28   
jovicaa
samo napred zemunkauser posted image
kod nas adulence sama trudnoca ne zamrzava godinu.. nazalostuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Beba i fakultet
9.3.2014 20:03:20   
tanjicak79
Prvo da čestitam svim ženama koje "guraju" paralelno studiranje i brigu o bebi/deci/porodici!

Znam iz prve ruke da to nije "baš" jednostavno. Ja sam na drugoj godini doktorskih studija, po treći put. Prvu godinu sam očistila u roku i upisala redovno drugu godinu, a onda sam zatrudnela. Nisam od samog početka trudnoće bila na bolovanju, ali negde od kraja trećeg meseca, jesam. Tu godinu nisam zamrzla, ali su mi na faksu rekli da čuvam sve izveštaje od komisije. Posle porođaja sam upisala prvi put mirujuću, tj. zamrznutu drugu godinu, zbog porodiljskog i zbog nege o detetu. Kako nisam bila nimalo vredna što se tiče učenja za vreme trudnoće i posle porođaja, nisam uspela da ostvarim upis za treću godinu, pa sam pisala molbu da mi odobre da opet zamrznem drugu godinu i to retroaktivno, zbog trudničkog bolovanja i dozvolili su mi.

Sad moram kako znam i umem da položim sve ispite sa druge godine do septembra/oktobra ove godine, jer ako ne budem biću baš u popriličnom problemu.
Trenutno spremam jedan ispit i to još od oktobra i nikako da ga privedem kraju, jer taman kad uhvatim zalet, malecka se razboli. A kada sam ceo dan sa njom kući, od učenja gotovo da nema ništa.

Nezgodno je što ni moji, ni roditelji od mm, nam nisu blizu, pa ne mogu da uskoče da pričuvaju klince, a suprug redovno radi i često i prekovremeno. Ja na poslu mogu da učim, radim u nauci i doktorske studije su mi vezane za posao kojim se bavim. Ali kod kuće bih mogla jedino noću da učim, a to fizički ne mogu da podnesem (nikad nisam bila noćni tip).

Lakše mi je kad vidim da nisam jedina i da mnoge ženice uspevaju da se organizuju, pa mi dajete elana da se i ja još više potrudim. Puno vas pozdravljam, pa odoh da učim, jer je Petra zaspala user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Beba i fakultet
9.3.2014 20:16:39   
New Mom
Srecno ucenje!user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu tanjicak79)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Beba i fakultet
9.3.2014 21:03:30   
adulence
tanjicak samo napred....evo i ja malo da vam se javnem,sledeci ispitni rok tek pocetkom juna imam vremena ali,vec sam ppocela da izvlacim beleske,da ako uspem spremim malo vise ispita...
ako se zbog necega budem opet ugojila bice to zbog ucenja....srecno devojke odoh da strebam...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Beba i fakultet
24.6.2014 19:07:46   
jovicaa
evo zene i ja da se pohvalim posle junskog roka, dala jos cetiri komada, a iz petog mi je ostao samo seminarski, ispit sam polozila. tako da kad se sve sracuna dala sam 9 i po ispita ove godine... bas sam srecna i od toga 3 deset_ke! ovakve uspehe nisam imala ni dok nisam imala decuuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 24.6.2014 19:08:36 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Beba i fakultet
24.6.2014 20:56:30   
branki*
bravo,jovice,cestitamuser posted image
a,sta studiras?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Beba i fakultet
25.6.2014 22:45:09   
Leptiric123
Konacno kraj ovog roka.Od 10 prijavljenih 7 sam polozila :-) ostalo jos tri do kraja....jos samo malo....bas sam srecna....iako ne bas zadovoljna nadala sam se da cu jedan preneti za septembar...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Beba i fakultet
16.7.2014 15:47:54   
jovicaa
hvala branki.
tehnicki fakultet, sad su mi nesto isprebuckali pa cu, imati zvanje diplomirani inzenjer informatike, a tek posle mastera cu moci i da predajem

< Poruku je uredio jovicaa -- 16.7.2014 15:48:19 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Beba i fakultet
19.9.2014 10:16:58   
Anoniman
ME zavrsavam psiholgiju, zamrzla sam godinu kada sam ostala sa Unomuser posted image pa sam malo vise pauzirala, ali sada boze zdravlja upisujem 4, i posle apsolventski staz....

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 261
   RE: Beba i fakultet
19.9.2014 19:43:46   
Mala Elena
Svaka cast ! Ja planiram da se nekad vratim na Ekonomski na master ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Beba i fakultet
19.9.2014 19:56:00   
Torbica
Ja odradih magistarski sa prvom bebom. Sve se moze kad se dobro organizujes. Doktorski rad kaskam, ali izguracu, produzili rok do 2017.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Beba i fakultet
2.10.2014 21:06:23   
Leptiric123
Zavrseno....sa mnogo truda ali konacno gotovo.Sad idemo dalje...master...:-)

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Beba i fakultet
5.12.2014 12:56:22   
Novopecena mama
Zdravo svima! Nova sam ovde i imam jedno pitanje, nadam se da ce neka od vas znati da mi odgovori.. Pokusacu sto razumljivije da ga srocim... Ne znam koliko je vas upuceno u bolonjski sistem i to da gubimo status studenta ukoliko ne zavrsimo sledece godine studije... U svakom slucaju, gubim status ako ne zavrsim do kraja naredne godine.. Kad sam zatrudnela i dok sam gajila dete nisam zamrzla godinu - mislila sam da cu sve uspeti da uskladim, ali imala sam nekih komplikacija pa nikako nisam mogla i da ucim pored svega... Sada hocu da se bacim na ucenje, ali se bojim da necu uspeti za godinu dana da zavrsim.. Mene samo zanima jedno - da li neko zna, da ukoliko nisam iskoristila pravo na zamrzavanje godine, da li na osnovu toga mogu da mi produze skolovanje? Dakle, ne da mi retroaktivno zamrznu godinu, nego da je produze za onoliko koliko sam imala pravo da zamrznem da sam to htela (ukoliko oni zvanicno ne produze rok za zavrsetak studija)... Naravno, u tom periodu nisam izlazila na ispite, ali sam im uredno placala sve..

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 265
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here