|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba neće u kolica!
3.12.2017 2:05:55   
Srecko47E
Ni moja beba nece u kolica.
Ne sekiram se.
Kada poraste zavolece ih
Tako to obicno biva

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Beba neće u kolica!
3.12.2017 8:18:40   
sneza24
Moji oboje nisu bili odusevljeni kolicima. Posto su oboje letnja deca do proleca su se vozili posle toga su poceli da bojkotuju kolica a od kako su prohodali nije bilo sanse da ih stavim u kolica.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Beba neće u kolica!
3.12.2017 9:20:22   
emicaa
srecko ne mora da znaci,moj je porastao ali ih i dalje ne voli

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Beba neće u kolica!
3.12.2017 12:49:29   
Anck Su Nmaun
A sta ce im kolica kad porastu? Ja nisam volela dugo da ih vozam u kolicima i jezim se kad vidim dete od 2-3 god u njima. Moji cim su prohodali cao kolica , pomalo biciklic ili nogicama.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Beba neće u kolica!
3.12.2017 13:14:03   
Srecko47E
Emice sad si me nas utesila.
Kad poraste za mene su bebe od 6meseci koje mogu samostalno da sede oa im je samim tim mnogo zanimljivije u kolicima.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Beba neće u kolica!
3.12.2017 14:33:33   
emicaa
srecko ozbiljno,ne izlazim iz kuce bez slatkih i slanih stapica.To malo pomogne.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Beba neće u kolica!
3.12.2017 14:43:56   
MamaNecaVo
Emice kod vas je bas nezgodno.Kod nas recimo,histerija je bila do 10/11meseca.ali bas histerija.Nije hteo u kolica nikako..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Beba neće u kolica!
3.12.2017 15:04:33   
emicaa
Davidu brzo dosadi,to je problem.on se ne buni kad ga stavim ili odmah u toku setnje.Nego posle nekih 20 minua krece borba.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Beba neće u kolica!
3.12.2017 15:45:07   
isidora88
A se retko vozi u kolicima, obicno seta, kolica nosimo samo ako idemo u duze setnje. Uglavnom se ne buni, a kad mu je dosadno dobije neke grickalice user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Beba neće u kolica!
3.12.2017 15:52:25   
Srecko47E
Nama su za sada kolica metoda za uspavljivanje i nista vise.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Beba neće u kolica!
6.3.2018 9:51:30   
Dora89
Naša nije htela do 6 meseci, kad je mogla sve lepo da vidi iz kolica. Samo polako, generalno, nisu bebe histerične, ni manipulatori. Sve ima svoj razlog, i to logičan, ali obično se ne uklapa sa onim što je nama lakše.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 111
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here